Грандіозний тур-мрія: Італія + Іспанія

Запрошуємо ! Подорожуємо з командою Львівського національного університету Data Pух,м. Львів.
З 03 по 11 червня. Маршрут: Львів- Венеція — Мілан – Монсерат – Барселона -Марсель – Ніцца-Монако — Лідо ді Єзоло (море) –Львів.
Вартість всього 275 і 5000 гривень ! Можливість відпочити на морі у п’яти містах ! Приєднуйтесь !
Три нічні переїзди (туди, назад і з Мілану до Монсерат) !
В кожному місті професійні екскурсії, які вже включені у вартість !
Всі ночівлі в готелях в більшості зі сніданками !
Комфортабельний автобус класу евро 5 !
Багато сюрпрізів — бонусів !
Деталізована програма для вільного часу (ви не заплатите більше ніж вказано, надаємо карти) !
Аванс лише 5000 грн, а 275 евро ви сплачуєте лише при посадці в автобус.
Ми спробуємо задовольнити тих хто поїде за історією і високим мистецтвом, а також тих хто полюбляє відпочинок на морі і пляжні курорти !

1.День
12-00 Трансфер до м. Одесса .
16-44 або 18-25  Відправлення потягом Одеса — Львів

2 День
04 — 21, або 06-25 Прибуття до Львову.
Приїзд до Львова. Виїзд зі Львова о 7 годині. Перетин кордону. Проїзд через Угорщину і Будапешт. Переїзд до Венеції.

3день:
Прибуття до Венеції приблизно.о 6 ранку (коли в місті ще немає напливу туристів). Екскурсія містом з професійним екскурсоводом. Ринок морепродуктів, площа Святого Марка, базиліка Святого Марка, міст Реальто, палац Дожіві багато іншого. Обід. В період вільного часу можна піднятися на дзвіницю (8 евро), відвідати музей скла (5 евро), пропливти по каналу на гондолі до іншого берегу (2 евро), прогулятися до Арсеналу, пропливти на маршрутному човнику по Гранд-каналу Венеції (7,5 евро). Переїзд на нічліг у готель.

4день:
Сніданок в готелі, переїзд до Мілану. Екскурсія по місту з професійним екскурсоводом. Знайомство з кафедральним собором, центральною площею, соборами Святого Лаврентія і Святого Амвросія, парком Сепміоне, Замком Сфорца, галереєю Віктора-Емануїла Другого, пам’ятником Леонардо да Вінчі, будівлею світової опери Ла-Скала. У вільний час бажаючі зможуть відвідати музей техніки, Пінакотеку (від 7.5 до 10 евро) а також прогулятися до перлин Мілану — старовинного цвинтаря, центрального парку і Гранд-каналу. Ще бажаючі зможуть прийняти участь в відомих міланських розпродажах. Нічний переїзд до Монсерат.

5день:
Прибуття до Монсерат. Монастир Монсеррат зазвичай перше місце, яке відвідують туристи після Барселони. Їдуть сюди не тільки за духовними скарбами (Чорна Діва Монсерратська), але і за неперевершеною красою гірського ландшафту. Тут нас чекає екскурсія по місту з екскурсоводом, відвідування монастиря і після обіду в період вільного часу всі бажаючі зможуть піднятися на верхівку гір. Це можна зробити пішки, а можна піднятися на вершину на канатній дорозі (до 12 евро) . На вершині починається кілька пішохідних маршрутів по яким можна пройтись і помилуватися надзвичайно дивовижними краєвидами. Ввечері переїжджаємо на ночівлю в готель ближче до Барселони.


6 день
Вихід в Барселону, екскурсія містом з екскурсоводом під час якої ми побачимо кафедральний собор Барселони, площу Каталонії пройдемося готичним кварталом, вулицею Рамбла, вірогідно побачимо будинки Мила і Бальо, монумент Колумбу і багато іншого. Після обіду, в вільний час Ви зможете відвідати відомий на весь світ собор Святого Сімейства (Гауді), парк Гуєль, фонтан Монжуіка, ринок Бокерія, стадіон Камп Ноу, музей Пікассо, або національний музей мистецтв, акваріум Барселони. Також можна буде відпочити на пляжі Барселонетта і звісно скупатися в лагідних хвилях Середньоземного моря. Ввечері від’їзд до транзитного готелю біля Марселю.


7 день
Вихід в місто, екскурсія по Марселю з екскурсоводом. Ми побачимо садибу руїн, абатство Святого Віктора, марсельську базиліку, собор Нотер -Дам де ля Гранд, замок Правосуддя, старий порт і багато іншого. Після обіду у вільний час самостійно можна буде відвідати фортеці Святого Іоана і Святого Миколая, парки Борелі і Лонгшампс, пропливти на човнику до острівця, де знаходиться відомий замок Іф. Ввечері переїзд до готелю поблизу Монако.

8 день

Переїзд в Монако, невеличка екскурсія по Монако під час якої побачимо собор Святого Миколая, відоме казино Монте-Карло, пляж Лавротто, ботанічний сад Монако. Після обіду переїзд до Ніцци. Невеличка екскурсія по центру міста, останні вільні години перед від’їздом можна провести на пляжі. Ввечері переїзд до транзитного готелю в Італії.

9 день
Сніданок. План дня повністю залежить від погоди. У випадку гарної погоди проведемо весь день на морі в курортному містечку Лідо ді Єзоло (Венеціанська рів’ єра), бажаючи також зможуть скупитися перед дорогою. Ті ж що прагнуть продовження екскурсійної програми зможуть її продовжити проплив на кораблику (до 10 евро) до сусідніх острівців Венеції, де також знаходяться пам’яткі культури. Є вони і в самому містечку. Самостійно можна буде оглянути «Вежу туманів», капели святого Антонія Падуанського, лагуну Вале тощо. Якщо погода буде погана ми поїдемо до італійського містечка Падуя, де достатньо пам’ятників архітектури, чудовий парк. Ввечері від’їжджаємо на Львів.

10 день.
Приізд до Львова ввечері о 22-23  годині.
23-28 або 21-40 Відправлення до м. Одеса! ( уточнюємо )

11 день
09- 58 або 11-16 Прибуття до м. Одеса
Трансфер до м Миколаєва.

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ТЕЛ.:

093-30-55-424, 098-73—60-283, 066-82-07-061.