ГУЦУЛЬСЬКИМИ ПЕРЕВАЛАМИ

Программа тура

Найпопулярніший тур в серце Карпат! Екскурсії в Івано-Франківську, Яремче, Буковелі, Ворохті, Верховині, Косові, Коломиї… 3 обіди, 2 сніданки, 2 вечері у вартості туру. Проживання в сучасних котеджних комплексах в повному єднанні з природою!
1 день Ивано-Франковск, Яремче, Ворохта и Верховина
Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська.
Екскурсія по обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.
Під час екскурсії Ви побачите: вул. Шпитальну і колишній палац Потоцьких, Ринковау площу і міську Ратушу, Майдан Шептицького, Кафедральний Собор, Вірменську церкву та багато ін..
Прогулянка по бастіону –  колишньому фортифікаційному укріпленню міста.
Обід в Карпатській колибі.
Переїзд в Яремче. Якщо Ви вирішили відвідати Карпати, то варто познайомитись з м. Яремче. Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. Ви відвідаєте унікальну дерев’яну церкву в монастирі Св. пророка Іллі та прогуляєтеся вуличками міста.
Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій». Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен. Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній канатній дорозі (зіп-лайн) і отримати незабутні враження (за хорошої погоди). Поруч з водоспадом — базари гуцульських сувенірів.
Переїзд до туристичного комплексу Буковель – найновішого і найсучаснішого гірськолижного курорту УкраїниПішохідна прогулянка по гірським пагорбам, які осіяні вічнозеленими цілющими смерековими та ялиновими лісами. Катання на підйомниках (ціни уточнювати!).
Переїзд в Ворохту. Ворохта славиться, як зимовий гірськолижний центр з підготовки українських спортсменів зі стрибків з трампліну, біатлону. Також Ворохта є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області, як влітку, так і взимку. На особливу увагу заслуговують залізничні кам’яні мости, збудовані за часів Австро-Угорської монархії, церква Різдва Пресвятої Діви Марії, побудована в 1615 році.
Переїзд до столиці Гуцульщини – Верховини.
Поселення в комфортабельному готелі. Вечеря. Дозвілля (можливість «порелаксувати» у справжніх карпатських чанах на території комплексу).
2 день Верховина
Сніданок.
Оглядова екскурсія у Верховині з підкоренням г. Швейкова (940 м.). 
Похід на г. Магурку — 1024 м на р.м., розташована на південному заході Верховини. Магурка — одна з найвищих та найкрасивіших гір, що оточують селище Верховина, густо вкрита смерековим лісом і має безліч джерел. Похід на Магурку цікавий гарними краєвидами на Верховину та на Чорногірський хребет з південної сторони Магурки. З вершини гори відкривається панорама на Гринявські гори, Покутсько-Буковинські Карпати, хребет Кострич, вкритий густим смерековим лісом. Як на долоні перед Вами опиняться село Замагора з його присілками, присілок Верховини — Плай, г. Кринта, г. Погар, г. Магура. Піднявшись на г. Магурка Ви отримаєте незабутні враження, побачите мальовничі гірські присілки, гірські дороги, що кружляють навколо полонин та давні гуцульські хати, в яких, як і сто років назад, живуть люди, зберігаючи традиції та звичаї Карпат.
Обід в кафе.
Відвідування на вибір: музей «У трембітаря» або музей «Вишиванка».
Вільний час.
Повернення в готель. ВечеряВільний час.
3 день Верховина, Косов, Коломыя и Ивано-Франковск
Сніданок. Виселення з готелю.
Прямуючи до Івано-Франківська, пропонуємо відвідати найпопулярніші екскурсійні локації даного маршруту (на вибір):
1) Переїзд в Криворівню, де ми знайомимося з музеєм Івана Франка, оглядаємо хату-гражду, де збереглися предмети побуту гуцулів. Вас здивує скромність обстановки, в якій Іван Франко написав свої найвідоміші твори. Переїзд через Буковецький перевал у бік Косова.
2) Переїзд в Косів. Обід в карпатській колибі.
Оглядова екскурсія по місту. Відвідування національного музею культури і побуту Гуцульщини. Вільний час на покупку сувенірів.
3) Екскурсія до восьмого чуда світу- Терношорської Лади – величезної кам’яної рукотворної скульптури стародавньої богині Лади, якій 40000 років, богині любові і краси, яка має, як вважається, потужну енергетику і надзвичайну силу, якою заряджає як жінок, так і чоловіків. Вона дає можливість жінкам завагітніти і народити. Це з давніх часів і дотепер є місцем паломництва подружніх пар. Тут «розкидані» й інші велетенські скелі, які нагадують тварин.
4) Екскурсія «Сріблясті Шешорські водоспади та мальовнича Пістинь», де по підвісному мосту через широку річку можна пройти до найстарішої гуцульської дерев’яної церкви з благодатною аурою, покупатись в річці, піднятись смерековим лісом до цілющого гірського джерела, звідки відкривається красива панорама.
Вас чекає чарівний гуцульський край з його мальовничими краєвидами і неповторною архітектурою.
5) Приїзд в Коломию. Ви ще не бачили музей «Писанки»? Це треба виправити, диво-музей занесений в книгу рекордів Гіннеса. Ви побачите справжні витвори мистецтва, зроблені умілими руками українських майстрів.
Повні вражень переїжджаємо до Івано — Франківська.
Відправлення поїздом до Києва.
Стоимость тура
Кількість людей 10+1 15+2 30+3 40+4
Вартість з людини при проживанні в котеджах класу «напівлюкс» 2900 грн 2600 грн 2400 грн 2350 грн
Вартість з людини при проживанні в котеджах класу «стандарт» 2670 грн 2380 грн 2170 грн 2120 грн
В стоимость тура входит
— проживання у комфортабельному котеджному комплексі (2 ночі),
— страховка,
— харчування по програмі (3 обіди, 2 вечері, 2 сніданки),
— транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі.
В стоимость тура не входит
— залізничний проїзд Київ – Івано-Франківськ – Київ (- Ж / д проїзд (купе: дор — від 1200 грн, дет до 14 років — від 1050грн; Плацкарт: дор — від 650грн, дет до 14 років — від 550грн) ВАРТІСТЬ КВИТКІВ УТОЧНЮЙТЕ ПІД ВАШУ ДАТУ!!);
— вхідні квитки у музеї, об’єкти (орієнтовно 30 грн/особу);
— Карпатські чани та сауна – від 400 грн/годину;
— особисті витрати.