Італійський тиждень

4 міста в Італії!!!!!
Львів — Венеція — Флоренція — Рим (два дні) — Верона- Львів.
Вартість всьго: 225 євро і 3200 гривень + залізничні білети з Одеси  та обратно + страховка + при необхідності ночівля у Львові + трансфер Миколаїв -Одеса — Миколаїв ( при необхідності)
Це новий формат з високим рівнем комфорту і професійними екскурсіями (всі включені у вартість), додатково можуть оплачуватися особисті бажання відвідати екскурсійні обєкти — музеї, базіліки , церкви, водні і та гондольні прогулянки, міський транспорт  та інші
Бажаючі зможуть крім екскурсій погрітися на ще теплому пляжі а також відвідати торгові центри з грандіозними розпродажами.

Виїзд 14 жовтня, повернення 22 жовтня.
Програма туру :
1.День
12-00 Трансфер до м. Одесса .
16-44 або 18-25  Відправлення потягом Одеса — Львів
2 День 
04 — 21, або 06-25 Прибуття до Львову.
07-00 Виїзд до Італії, перетин кордону через Угорщину та Будапешт.
Нічний переїзд до Венеції
3  День.
Прибуття у Венецію о 6-00 годині.
День в Венеції (9 годин), екскурсія по Венеції, вільний час.Екскурсыя містом з професійним екскурсоводом . Площа Святого Марка, міст Реальто ,палац Дожів , базіліка Святого  Марка .
Обід ( факультативно)
В період вільного часу є можливість піднятися на дзвінницю(8 евро), віддвідати музей скла (5евро), пропливти по каналу на гондолі (2 евро) пропливти на човнику по Гранд-каньону Венеції (7,5 евро)
Переїд до готелю під Флоренцією.
Ночівля в готелі.
4  День .
Сніданок в готелі.
Виізд до Флоренціі о 9 ранку. День у Флоренціі.
Екскурсія з профессійним екскурсоводом знайомство з собором Санта-Мария дель Фьорі, Баптістерієм, палацом Пітті, собором Санта Марія Новелла,будинком родини Медичи,музеєм скульптур під відкритим небом , палацом Веккьо, Пяцца, мостом Понте.
Обід ( факультативно)
Вільний час у Флоренції.Можливість відвідати музей мистецтв,  палаци галереї Уффіці (8-10 евро),піднятися на оглядовий майданчик над мостом — площу Мікеланджело.
Переїзд до готелю біля Риму.
Ночівля в готелі.

5 День
Сніданок в готелі.
Виізд до Риму о 09:00 ранку.
День у Римі, екскурсії по Риму.Побачимо Колізей,Пантеон,фонтан де Триві, колону Трояна, Капітолійську площу, Венеціанську площу, Арку Костянтина, Римські форуми, Капітолій собор Святого Павла , церкву св. Климента та інші.
У вільний час можна відвідати музей Капітолій, , музей мистецтв,прогулятися по віллі Боргезе, або випити кави в мальовничих кварт алах Трансвере а Коппеде.
Повернення в готель.
Ночівля в готелі в Римі.
6  День
Сніданок в готелі.
Вільний день у Римі
Переїзд до Ватікану на метро.
Екскурсія у Ватікан — додаткова оплата 10 евро , підїом на дзвінницю 6-10 евро , побачимо та відвідаємо собор Святого Павла І ,замку святогоАнгела,екскурсія по місту -державі .
Вільний час.
Переїзд до готелю.
Ночівля у транзитному поблизу Верони

7 День
Сніданок в готелі,
Виїзд до Верони.
Екскурсія містом знайомство з Пяццо делла Ербе ,баштою дель  Гарделла, Палаццо Маццанті, баштою Ламберті, мостом та замком Понтеді Кастельвеккьо, будунком Джульєтти.
Обід (факультативно)
У вільний час  можна піднятися на фунікульорі на оглядовий майданчик( 2 евро),дзвінницю (5-10 евро) , відвідати монастир Бернандіньо (2 евро).
Відвідувння супермаркетов перед дорогою.
22:20 Виїзд з Верони.
Нічний переїзд до Львова..

8  День
Приізд до Львова ввечері о 22-23  годині.
23-28 або 21-40 Відправлення до м. Одеса! ( уточнюємо )
9 день

09- 58 або 11-16 Прибуття до м. Одеса
Трансфер до м Миколаєва.

Дедлайн до 21 серпня.