Весняна рапсодія. Львів- Величка- Берлін -Амстердам-Амстердам-Брюссель- Люксембург-Мюнхен-Львів

Вартість туру : аванс  5500 грн, при посадці в автобус +200 євро
В кожному місті професійні екскурсії, які вже включені у вартість .
Комфортабельний автобус класу евро 5 !


Програма туру

1 день
Виїзд зі Львова о 21-00 годині вечора.
Нічний переїзд до Велички
2 день
Величка. Соляні шахти. Соляна копальня в місті Величка — родовище кам’яної солі у місті Величка, Польща, яке розроблялося з XIIIпо XX століття. Копальня відображає розвиток методів і технологій видобутку солі протягом семи століть. Копальня являє собою коридори і галереї на семи підземних рівнях на глибині від 57 м до 198 м загальною довжиною понад 200 км. Вражаючі гірничі виробки (2040 камер різної величини), гірнича техніка різних часів, твори мистецтва, неповторність підземної архітектури сприяли внесенню у 1978 році Велицької шахти до переліку найцінніших об’єктів світової культури ЮНЕСКО.Екскурсія Величкою. Вартість різна в залежності від шахт які хочете відвідати, але в середньому не більше 3 євро.
Переїзд до готелю поблизу кордону з Німеччино.
Ночівля.
3 день: Берлін
Сніданок.
Переїзд до Берліна. Берлін є столицею, а також найбільшим за площею та кількістю мешканців містом Німеччини, одним із найбільших міст Європейського Союзу. Протягом екскурсії ми побачимо найвизначніші місця Берліна, серед яких: Рейхстаг, Брандербурзькі ворота, Александерплац, Берлінський собор,  Потсдамська площа, Відомство федерального канцлера Німеччини (Bundeskanzleramt), Меморіал пам’яті жертв голокосту та інше.Вільний час. Можливо відвідування Бундестагу.
Переїзд на ночівлю до готелю.
4 день: Амстердам
Сніданок.
Приїзд до Амстердаму. Екскурсія по місту, під час якої побачимо площу Лейдсеплейн, площу Дам, театр Штадтшаубург, Рейксмузеум, а також музей Ван Гога, музей Рембрандта, морській музей, пройдемося відомими амстердамськими каналами. В період вільного часу бажаючи також зможуть побачити будинок Анни Франк, відвідати музей марихуани, музей еротики, пройтися по вулиці  червоних ліхтарів, покататися на човнику (надзвичайні враження !!!), скоштувати  відомі голандські вуличні бутерброди з оселедцем, придбати голандські сири і  насіння тюльпанів.
Поселення у готель.
Порядок 4 і 5 днів може змінюватися.
5 день Парк тюльпанів і Амстердам
Сніданок.
Бажаючи зможуть  відвідати  Кеукенкоф – всесвітньо відомий королівський парк квітів в Нідерландах. Парк був спроектований в 1840 р. вперше виставка квітів у Кекенкофі пройшла в 1949 р. У парку посаджено 4,5 міліони  тюльпанів 100 різних різновидів.
Квиток коштує 18 євро, але електронний – 14 євро.
Після обіду повернення в Амстердам, вільний час в Амстердамі.
Переїзд до Брюсселю, поселення у готель.
6 день  Брюссель
Сніданок.
Автобусно-пішохідна екскурсія по Брюсселю.
Брюссель — столиця Бельгії і Фландрії, де-факто столиця Європейського Союзу і центр найбільшої міської агломерації країни. Ми побачимо Катедральний собор святих Михайла і Гудули, галереї св. Юбера, Королівський Палац, Сенат та Парламент, чудові парки, сади, сквери та знаменитий фонтан-скульптуру (Manneken Pis) та багато цікавого. Також у місті знаходиться штаб-квартира НАТО, Ради Європейського Союзу та інших міжнародних організацій.Відвідування майстерні шоколаду.Якщо буде дозволяти час можливо екскурсія до Генту.
Переїзд на нічліг  до Люксембургу.
7 день Люксебург
Люксембург – це крихітна країна з однойменною столицею. Однак мініатюрні розміри країни абсолютно не заважають їй бути однією з найбагатших в Європі з найвищим рівнем життя, а за рівнем доходів населення займати 4-те місце у світі. Обличчя столиці – Великий герцогський палац, побудований в стилі іспанського відродження.Ми відвідаємо знаменитий Собор Люксембурзької Богоматері, де у південній частині храму зберігається статуя Богоматері- Утішительниці скорботних.
Вільний час.
Відїзд до транзитного готелю у Німеччині.
8 день Мюнхен
Баварський адміністративний центр має безліч красот, вартих уваги кожного туриста. Мюнхен існує вже майже тисячу років, за цей час на його території накопичилося дуже багато архітектурних і культурних пам’ятників. З Екскурсією містом ми відвідаємо Марієнплац, Німфенбург, Фрауенкірхе, Хофбройхаус, погуляємо у англійському саду і пройдемося до мюнхенської резиденції, побачимо ратушу, старовинний місцевий ринок Віктуалієнмаркт і заглянемо до музею BMW.
Нічний переїзд до Львова.
9 день Львів
Переїзд до Львова.
Приїзд у Львів ввечері.
Повертатися будемо через Угорщину,  зможемо поїхати з Ужгороду.

​Додатково оплачуємо : страховку, залізничні білети, вхідний білет в парк, особисті забаганки