Львів за 2 дні

Львів скаже набагато більше про себе сам, ніж про нього написано. Це – місто яке варто відвідати за будь-якої погоди та в будь-яку пору року, адже у дощ древнє місто схоже на маленький Лондон, у сонячну погоду – на Париж. Львів ніби оповитий терпким запахом кави, його неможливо уявити без кав’ярень. Він наче створений для поетів, художників, музикантів… і туристів 🙂

Якщо побуваєш у Львові хоч раз, назавжди  закохаєшся в маленькі вулички, затишні кнайпи, в середньовічний дух, що дрімає разом із кам’яними левами, яких у Львові налічують близько 4,5 тисяч (за кількістю левових зображень місто гідне книги рекордів Гіннеса). Саме вони охороняють спокій жителів, є окрасою багатьох споруд, скверів чи вуличок.Повірте Львів має чим Вас здивувати!!!

 

Високий замок, Площа ринок та міська ратуша, оперний театр, Армянськийкафедральний собор, Вірменський собор, вулиця із парасольками, музей-заповідник «Личаківське кладовище» і ще багато чого цікавого ;-)Львів славиться своїми кав’ярнями – їх тут чимало, особливо в самому серці міста, кожна – по-своєму затишна та
вишукана. Враховуючи те, що вільного часу у нас буде вдосталь, маємо відвідати : Гасова лямпа, Мазох-кафе, Криївка, Правда, дім легенд, музей львівської кави, золотий дукат, хліб та вино….. фух — справимось?

Квест по Львову

     Найкращий варіант пізнати Львів — заблукати в ньому! Cаме це, ми спробуємо у вільний час, на квесті по місту лева. Мандруючи вулицями старого Львова, ми зможемо познайомитися з головними левами-охоронцями середмістя та розгадати таємниці, які вони оберігають впродовж віків. Повправляємось в арифметиці з першим львівським мігрантом, віднайдемо один із найоригінальніших сучасних пам’ятників, який застиг в одному з пасажів міста просто серед бруківки.

Відшукаємо напис міста, викарбуваний на камені однієї з наших вулиць – і трохи здивуємось, що це не «Львів». Побачимо, який оригінальний калейдоскоп зображень можна створити, вимощуючи вулиці міста різнобарвним каменем, і які цікаві зображення доповнюють львівські каналізаційні люки…дним словом, дізнаємось те, що не почуєш на жодній іншій екскурсії в місті, адже загадки в квесті ховаються у деталях. Але краще місто пізнавати, аніж про нього читати. Отож, відправдяємось до цікавих і несподіваних відкриттів. — Що для цього потрібно? — Телефон з доступом до інтернету, гарний настрій і командний дух. – Вирушаємо?