Вроцлав- Дрезден-Париж-Париж (Діснейленд)-Прага-Краків

Львів — Вроцлав — Дрезден — Париж — Париж (Діснейленд) — Прага — Краків — Львів

Вартість туру: аванс — 4000 грн, при посадці в автобус 200 евро

Усі ночівлі в готелях зі сніданками !

В кожному місті професійні екскурсії, які вже включені у вартість .
Комфортабельний автобус класу евро 5 !
Багато сюрпрізів — бонусів !

Программа туру
1 день
07-00 виїзд зі Львова Переїзд у Вроцлав. Невеличка екскурсія по Вроцлаву, спілкування з представниками польських вишів, ознайомлення з програмами і умовами  навчання українських абітурієнтів,
Поселення в готель,
Ночівля
2 день .
Сніданок в готелі
Виселення. Переїзд до Дрездена. Екскурсія по місту, відвідування кафедрального собору і центральної площі, після обіду бажаючі можуть піти у Дрезденську галерею чи  музеї техніки і винахідництва.
Нічний переїзд  до Парижу

3 день.
Прибуття в Париж до Діснейленду, відвідування Діснейленду на протязі  дня. Та частина групи яка  не піде в Діснейленд  зможе відїхати на метро до Парижу.
Поселення в готель біля Парижу/
Hочівля.
4 день
Сніданок в готелі.
 Прибуття  в Париж, пішохідна, або автобусна  економ- екскурсія по Парижу, під час якої ми побачимо Ейфелеву вежу, Лувр, центральний кафедральний собор, Тріумфальну арку, Нотер Дам де Парі, Єлисейські поля. Після обіду бажаючі зможуть відвідати Лувр, музей імпресіоністів, проїхатись у район  Монмарта.
Нічний переїзд  до Праги.
5 день.
Прибуття до Праги, екскурсія містом під час якої  побачимо   Порохову  вежу, фортецію, резиденцію чеських королів, відвідаємо Староміську площу, Карлів міст, празьку Лоретту, Йозефів квартал, кафедральний собор св. Віта, музей Ф. Кафкі. У вільний час можна буде прогулятися по Вацлавській площі, подивитись на танцюючий будинок і стіну Джона Ленона. Переїзд  до транзитного готелю на ночівлю.
6 день.
Сніданок в готелі.
Переїзд до Кракова.
Екскурсія містом під час якої відвідаємо центральну площу, Ягеллонській  університет, колегіум Майуса , Вавельскій замок,  Маріацькій костел, Барбакан, собор св. Флоріана, парк «Краківські плінти» і багато іншого. Після обіду можна відвідати еврейській квартал і місцевий супермаркет.
Ввечері виїзд до Львова.
7 день
Прибуття до Львова після 3 години ночі.
Додатково оплачуємо  : страхування, залізничні білети, особисті витрати.