Різдво на хуторі Диканька. Подорож до серця України-Полтавщини

Розклад поїздок на СІЧЕНЬ
Дата
Вартість
03.01-05.01.20
1 700 грн
Розклад поїздок на СІЧЕНЬ
Дата
Вартість
10.01-12.01.20
1 700 грн

 

Програма туру
1 ДЕНЬ
17-10 — Відправвлення з вокзалу м. Миколаєва.
2 ДЕНЬ
7-00 -9-00  Зустріч групи на залізничному вокзалі  Полтави  гідом – єкскурсоводом  о 7  годині ранку. Оглядова екскурсія історичним центром — Іванова гора — відлуння давнини!
Десь на цьому місці і побачив князь Ігор Святославович в 1174 році під час походу на половців наших далеких предків. І тоді ж вперше в історії під назвою Лтава, згадав  місто у відомому Іпатівському літопису, на цьому місці була побудована давня фортеця, оточена дерев’яними валами з вежами, бастіонами, гарматами та системою потайних підземних ходів, де базувався Полтавський полк.

Зараз на місці старовинного городища  красується комплекс Успенського собору з дзвіницею, на третьому ярусі якої колись  знаходився славетний  дзвін Кизи — Кермен.
 
 Окрасою цього місця є- музеї — садиба видатного українського письменника   І. П. Котляревського. Саме в цих стінах народилися бравий Еней, красуня Наталка, Москаль — чарівник.


Біла альтанка.
Під час шведської облоги тут стояла укріплена сторожова вежа, тепер звідси відкривається велична панорама міста, височіє відновлена Подільська вежа, а нагадує про головну національну страву — пам’ятник галушці.

10-00— переїзд до Гоголеве.

11-30 Екскурсія Гоголеве.  Полтавська земля багата талановитими синами,  серед яких особливо увінчаний славою та таємничістю  — М.Г. Гоголь —  автор багатьох самобутніх, оригінальних  творів, що прославили наш край далеко за його межами. Відчути особливу  атмосферу Гоголівських творів Вам допоможе   екскурсія  до сімейної садиба Гоголів-Яновських, де зараз розміщений «Музей — заповідник М.В.Гоголя».  Будинок та флігель, де розміщена музейна експозиція; садок, ставок, могила батьків, а особливо екскурсія з елементами театралізації  — допоможуть вам відтворити  в уяві картини життя великого генія.

Різдвяно-новорічне театралізоване дійство «З щедрим вечором будьте здорові!»

Чарівна краса і магічність українських обрядів чудово оспівана Миколою Гоголем у його безсмертних творах. Тож ми запрошуємо вас зробити невеликий, але дуже цікавий екскурс в історію звичаїв нашого народу та ознайомитися з традиціями гоголівської родини. А ще вас неодмінно зацікавить сам дворянський маєток Гоголів-Яновських з його таємницями та неповторною атмосферою. 

13-30-14-30  Обід в кафе Опішні або Диканьки. Заклади оформленні в національному стилі і запропонують Вам смачні блюда Української, в тому числі традиційної Полтавської кухні.

  15-30 Козацький селище В. Будища. Стало всесвітньо відомим завдяки зйомки фільму «Соняшники» за участю Софії Лорен. А зараз і Ви зможете проявити свій акторський талант, ставши учасником театралізованого весілля  в національному стилі під час відвідування єдиного  в світі «Музею українського весілля«.

17-00 -18-00 Вечеря( факультативно)
19-00 — 21-30 Гірськолижний курорт «Сорочин яр». Катання на лижах та  сноутюбах.

22-00  Трансфер групи на залізничний вокзал автобусом.
23-07 Відправлення потягом Харків -Херсон

Вартість поїздки: 1700 грн.
До вартості входить:
ж/д билети класу плацкарт Миколаїв-Полтава-Миколаїв;
транспортне та  екскурсійне обслуговування по програмі;
вхідні білети по всім обєктам ;
обід, вечеря;
страховка;
супровід представника клубу.
До вартості не включене:
катання на гірськолижному курорті, прокат обладнання, сувенірна продукція.Прокат спорядження від 60 грн