Український Стоунхендж

«Кам’яне село» — археологи вважають єдиним білим пятном на карті України
Історики подозрюють , що саме тут знайшов спокй, князь Ігор, саме тут сховано  золото гетмана Полуботка та  библіотека князя Ярослава Мудрого.
Християне всього світу, вважають , що тут залишилися сліди Бога.
Бджолярі з усього світу хочуть скуштувати  справжній  бортний мед..
Толкіністи всього світу погодяться , що  Джон Рональд Руэл Толкин  писав Віковічний ліс саме  з Олевського лісу.
Німці знають, що село Устинівка, це к німецька колонія Юстінбург.
Окультисти вірять, що тут  живе всяка лісова нечість .
А головне — кожен турист знає, щ саме тут знаходиться диво природи  — «Кам’яне село», ​​заворожуюча краса  поліської природи  та  самі добрі люди.
Просто поїдьте та самі впевніться в тому!

Програма туру :

1 день
22-15
Відправлення Миколаїв — Київ
2день
07-30
Виїзд до м. Олевськ Житомирської області.(220 км).
11.00 Зустріч з екскурсоводом в Олевську. Переїзд до Кам’яного села.

Геологічний заказник місцевого значення «Камяне село»займає територію 15 гектарів. Характеризується численними виходами на поверхню порід моренного типу та залишками кам’яних валунів льодовикового періоду, які в процесі вивітрювання набули форм сільських будівель: хат, хлівів і т.д. Проте найновіші наукові дані свідчать про місцеве, а не льодовикове похождення цих мегалітів. Крім велетнів у вигляді жител, зустрічаються й інші, не менш оригінальні утворення. Найвідомішим з них є «Божий камінь». Пройшовши босоніж Божими слідами, потрібно загадати бажання, яке, кажуть, обов’язково збудеться. А ще можна перевірити ступінь своєї грішності, спробувавши пролізти крізь щілину між Божим і Диявольським каменем. Праведники проходять легко, грішні – можуть застрягти. Екскурсанти почують як місцеві легенди, так і наукові гіпотези про похождення цієї дивної місцевості.

14-00 Обід-пікнік: пропонуєься грибна юшка з реберцями, борщ (червоний чи зелений), уха, смажена підчеревина, варена картопля, куліш, омлет, овочі, зелень, хліб, узвар або компот ( меню погоджується попередньо). Всі страви готуються на вогні, з натуральних продуктів, у вашій присутності, досить швидко, поки гості милуются краєвидами і фотографують гарні пейзажі.

Бажаючі за обідом матимуть можливість подегустувати калганівку – настоянку вищезгаданого калгану, або зубрівку, або вишнівку, або питних медів на усі смаки.

16-00 Повернення до Олевська. Оглядова екскурсія містом, що має свою тисячолітню історію. Відвідання Древлянського городища в урочищі Бабина Гора. На північному сході Олевська, в урочищі Бабина гора. Тут багато років проходять археологічні розкопки. Однією з найцікавіших знахідок можна назвати 12 метровий колодязь, збудований ще до часів Київської Русі. Також, на думку вчених, на цьому місці існувала дерев’яна фортеця, яка використовується древлянами для оборони.

Поселення до готелю (2-3-х місні номери).
18-30 Вечеря.
Вільний час.

3 день:
Сніданок в готелі.
Звільнення номерів.
Виїзд до Коростеня.
 

Екскурсія містом, де минувшина переплелася із сучасністю. У парку, що розмістився на живописних, кам’янистих берегах річки Уж, ми побачимо цілий ансамбль скульптурних композицій, присвячених відомим історичним особам, що стояли біля витоків історії нашої древньої держави: князя Мала, княгині Ольги, малолітнього князя Володимира та його матері Малуші, Добрині Нікитича, дядька майбутнього хрестителя Русі.
На найвищій точці парку відтворене справжнє древлянське городище, яке й справді було тут колись за князя Мала.
А неподалік, у товщі гранітної скелі, знаходиться секретний об’єкт часів Другої світової війни, збудований під керівництвом відомого генерала Карбишева – заглиблений пункт управління Коростенського укріп району, нині військово-історичний комплекс «Скеля»

Обід.
Переїзд до урочища Кип’яче, відвідання жіночого монастиря Афонської Ікони Божої Матері.
Тут все по-жіночому акуратно, чисто і ніжно. Місце надзвичайне у всіх відносинах: по-перше, тут живуть за строгим афонським законам: підйом о 3.00 і занурення в крижану купіль.
По-друге, тут живе найстаріша черниця в Україні – Іоанна, і їй 105 років.

По-третє (і тут увага!), вода в купіль витікає з-під вівтаря Храму святих великомучеників Кипріяна і Устини, що означає захист від будь-якого «чаклунства і чародійства».
По-четверте, весь свій прожиток насельниці монастиря добувають і вирощують у теплицях і на власних полях: тут свій мед, сир, молоко, масло, фрукти, зелень, ягоди, яйця та багато іншого. Крім цього, вони випікають дивовижно смачний хліб і виробляють косметичну продукцію з натуральних компонентів,цілющі мазі, чаї, мед, сир…
Тут є навіть міні-страусина ферма, невеликий парк на березі озера і, звичайно, цілюща купіль.
20-00. відправлення  до Миколаїва.
Вартість туру — 2980грн
Вартість включає: транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід групи, медична страховка, харчування( 2 обіди, вечеря, сніданок) вхідні білети на всі екскурсійні обєкти , ночівля в готелі 1 ніч.
Додатково оплачуються : особисті витрати

* Час  вказаний у  програмі туру, є орієнтовним . Тривалість  переїздів залежить від  погодних умов , якості  дорожнього покриття  та  розмірів автобусу.
Час може  змінюватися без обговорення з  туристами, зі  збереженням  структури туру.

Питання за  телефонами:
093-30-55-424, 098-73—60-283, 066-82-07-061.