Унікальна Черкащина: замки,парки,трипільське селище,фіорди,конезавод

Маршрут:   Миколаїв — Тальне — Легедзино — Умань — Буки — Жажків -Миколаїв

Програма туру:
1 ДЕНЬ
22-00  Виїзд з Миколаєва
2 ДЕНЬ
07 -30 Тальне — старовинне і неповторне своєю історією містечко. Його перлина — величний замок Шувалових.Мисливських палаців такого розмаху в Україні більше немає. Парадокс історії: в центрі України, на замовлення спадкоємців польських і російських аристократів, архітектор-голландець побудував замок в стилі французького ренесансу. Оточений колишнім графським парком, цей замок кінця ХІХ століття вражає витонченістю і граціозністю. Шкода тільки, що побачити в даний час можна тільки зовнішню його частину.


09-00 11 -30 Заповідник «Трипільська культура»
Саме тут, в с. Легедзине, створено унікальний музей Трипілля. Історико-культурний заповідник об’єднав територію 12 поселень — колишніх трипільських мегаполісів. На місці деяких з них ми побуваємо і навіть побачимо справжні археологічні розкопки. До нас дійшли сліди тисяч поселень, цих величезних протоміст (до 500 га), а також досконала кераміка, форми та орнаменти якої розповідають про світогляд і всесвіту людини-творця. Трипільська культура до сих пір є найбільшою таємницею європейської доісторії.

Ми побачимо і відвідаємо реконструйоване житло трипільців.
14:00 Переїзд в м. Умань.
15:00  Обід.
Поселення в готель.
Вільний час .
Відвідання Софіївського парку, (вечірнього фонтанного шоу безкоштовно ).
19-30 Вечеря.

3 ДЕНЬ
08-30 Сніданок .
09-30 Переїзд до  одного  з найкрасивіших місць України — мальовничого гранітного каньйону біля села Буки. Це справжній рай для туристів — саме тут відчуваєш силу природи, яка не хоче коритися цивілізації.
Екскурсія до Буцького каньйону — справжнього маленького фьорду в серці України. Фотосесія і купання для найсміливіших (за теплої пори року).
Мальовничий гранітний каньйон біля села Буки — одне з найкрасивіших місць України, і точно в десятку найбільш незвичайних. Кажуть, вік каньйону більше 2 млн. років. Кожні 10-15 метрів рельєф скель змінюється і за кожним поворотом річки Гірський Тікич відкривається нове диво.

14-00 Обід.
15-00 Переїзд до Жажківського кінного заводу «Parade Allure» ,який був заснований в 1999 році. Спеціалізується на розведенні, вирощуванні і тренінгу коней західноєвропейських порід (Весфальская, Гольштинські, Ольденбурзькою, Ганноверська, Бельгійська теплокровних, Рейнська, Голландська теплокровних, Французька сель).

17-00  Відправлення до м.Миколаєва
00-30 Приблизний час прибуття
Вартість туру — 2800 грн,дети 2650грн
Вартість включає: транспортне та екскурсійне обслуговування, супровід групи, медична страховка, харчування( 2 обіди, 1 вечеря,1 сніданок + смачний куліш ) вхідні білети на всі екскурсійні обєкти , ескурсійний супровід на всіх обєктах, вхідний білет в парк Софіївка, ночівля в готелі 1 ніч.
Додатково оплачуються : особисті витрати.

* Час  вказаний у  програмі туру, є орієнтовним . Тривалість  переїздів залежить від  погодних умов , якості  дорожнього покриття  та  розмірів автобусу.
Час може  змінюватися без обговорення з  туристами, зі  збереженням  структури туру.

Питання за  телефонами:
096-507-02-42, 063-565-80-46, 099-415-21-59