Весенний дуэт: ДМК «Таврия»+ маленька Голландия «Фестиваль тюльпанов»

ДМК «Таврия»+ маленька Голландия «Фестиваль тюльпанов»
Отправляемся за новыми эмоциями и  яркой фотосессией!
Весна вступив в свои права, старается разукрасить мир самыми яркими красками: для начала, нежные авкарели подснежников и крокусов, а затем настоящая радуга тюльпановых россыпей.
Мы приглашаем Вас, увидеть эту весеннюю композицию в с. Любимовка, Херсонской области.

Вас ждет экскурсия по  полю, на котором расцветут 2 сорта голландских тюльпанов, вы сможете принять участие в мастер -классах флористов, угоститься кофе, попробовать приготовленные  из нишевых культур (батат, синий картофель, спаржа , шафран) блюда  и конечно же, сможете создать яркую, незабываемую  фотосессию.
После посещения «маленькой Голландии», предлагаем побывать на экскурсии по заводу Дома марочных коньяков «Таврия», а также ознакомиться  на дегустации с продукцией  предприятия.
Даты : 21.04 ,22.04. 28.04, а также возможен заказ для групп на будний день.
 Стоимость тура: 280 грн.
В стоимость входит :
— проезд комфортабельными автобусами;
— страхование на время тура;
— сопровождение представителя клуба.
В стоимость НЕ ВХОДИТ и дополнительно оплачивается:
—  входные билеты на «Фестиваль тюльпанов» – 20 грн. взрослый, 10 грн дети от 7-13 л, дети до 6 лет -1 грн.
— экскурсия по заводу + дегустация ДМК «Таврия»- «Стандарт» — 180 грн/чел
К дегустации предлагается:
красное сухое вино «Askania Каберне»,
«NAOMI Белая слива»
ординарный коньяк «Таврия VS» 3 года,
марочный коньяк «Таврия Классик» 7 лет,
марочный коньяк «Ориана» 8 лет,
марочный коньяк «Таврия XO» 9 лет
— обед в кафе до 80 грн.
Программа тура :
7-00 Выезд из Николаева.
9-30 -10-00 Прибытие в с. Любимовка,
10-00 — 12-00  — экскурсия, фотосессия.
12-00 -14-00 -мастер классы, свободное время.
14-30 — 15-00 Переезд в Н. Каховку на завод ТМ «Таврия».
15-00 — 17-30  Экскурсия по заводу и дегустация.
18-00 Возвращение в Николаев.

Просимо уважно прочитати інформацію, яку надали організатори виставки тюльпанов!

Цього року фермер, Олег Демченко, посадив перший раз поле голландських тюльпанів. Площею 0,7 гектар (7000 кв. метрів): довжиною 155 метрів та шириною 45 метрів. Всього висаджено 12 рядів тюльпанів.
Крім тюльпанів на території господарства Олега Демченко зростає Аспарагус (Спаржа) і Крокуси (Шафран). Спаржа проростає в один час з тюльпанами, її можна буде побачити. Крокуси цвітуть восени.

Крім екскурсії на поле тюльпанів, на території планується приготування їжі з нішевих культур: спаржа, та шафран. Приготовану їжу можна буде купити та скуштувати. Придбати квіти тюльпанів не буде можливості. На цибулини тюльпанів можна буде зробити перед-замовлення і купити у вересні.

Оскільки кількість очікуваних гостей досить велика, буде обмежено час відвідування поля тюльпанів до 2 годин однієї групи. Планується створити графік відвідування: екскурсії будуть проводитися кожні 30 хвилин, з 9 до 17 години. Вхід на територію буде відкритий по групам до 30 осіб (групи заходять на територію з інтервалом 30 хв.). Загальний час перебування однієї групи до 2 годин: 30 хвилин екскурсія та 1-1,5 години на фото-зону, прийом їжі і придбання сувенірів.

Фермер запросив гостей помилуватися цвітінням його тюльпанів, це був некомерційний проект. Ми не очікували такого інтересу. Щоб прийняти всіх бажаючих, необхідно організувати певні умови: санітарну зону, місце прийому їжі, облаштувати територію навколо поля і фото-зону. Так само є необхідність залучення додатково екскурсоводів. Щоб покращити умови перебування гостей та приділити всім достатню увагу, ми змушені ввести оплату з відвідувачів.

Вхідний квиток на територію 20 грн. забезпечить організоване перебування гостей. Буде сформовано графік відвідування за квитками. Всі бажаючи зможуть придбати квитки завчасно через електронний сервіс, обравши дату та час. Це дасть змогу уникнути не контрольованої ситуації відвідування поля в годину-пік, коли може бути дуже багато людей в дин час. При цьому буде можливість залучити додатково екскурсоводів, які зможуть приділити увагу кожній групі.