fbpx

Баварські друзі: Мюнхен, Нюрнберг, Бамберг + Нойшванштайн

Поділитися з друзями

Автобусний тур в Баварську Німеччину та казкові враження від замку Нойшванштайн!

Зірки Баварії – Нюрнберг та Бамберг, в програмі туру. Живописний та старовинний Регенсбург. Відвідання «замку-казки» Нойшванштайн. Одне з найвідоміших міст Баварії – Мюнхен.

Баварія

Програма туру “Баварські друзі: Мюнхен, Нюрнберг, Бамберг + Нойшванштайн”

День 1
12:00 – Виїзд зі Львова. Проходження кордону, переїзд до Німеччини.

День 2
Приїзд в Мюнхен (вранці). Пересування по місту на громадському транспорті.
Оглядова екскурсія по місту.
Вільний час.

День 3
Сніданок.
Вільний час.

День 4
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Нюрнберг. Пересування по місту на громадському транспорті.
Оглядова екскурсія містом.
Вільний час.

День 5
Близько 22:00 повернення до Львова.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру "Баварські друзі: Мюнхен, Нюрнберг, Бамберг + Нойшванштайн"

Вартість туру: 165 євро
У вартість туру входить: зустріч представником фірми; проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео); проживання в готелях ***, сніданки; Увага! туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко; супровід керівника групи по всьому маршруту; екскурсії згідно програми без додаткової плати.
У вартість туру не входить: екскурсії за додаткову плату; вартість індивідуальних навушників з прийомниками для використання під час екскурсій на весь період туру – 6€; вхідні квитки; трансфери; проїзд в громадському транспорті та таксі.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


баварія

Баварія (нім. Bayern або Freistaat Bayern) – федеральна земля на півдні Німеччини. Має статус вільної держави та є найбільшою адміністративно-територіальною одиницею ФРН. Баварія межує з Чехією та Австрією, займаючи мальовничу територію від Альп до долини Дунаю. Цей регіон є одним з найкрасивіших і цікавих місць Німеччині, включає унікальну атмосферу в поєднанні з величезним історичною і культурною спадщиною. Баварія має багату історію і славиться красивими природними пейзажами.

Ця земля є одним з найбільш самобутніх регіонів Німеччини з достатком старовинних пам’яток і пам’яток архітектури. На території Баварії розташована величезна кількість романтичних замків, розкішних палаців і стародавніх церков. Але найголовнішою родзинкою цього регіону є чарівні історичні міста, що зберегли свій середньовічний шарм.

баварія

Баварія займає південну і південно-східну частини Німеччини. Цей регіон відрізняється приголомшливим природним розмаїттям. На сході Баварії розташовані гірські масиви Фіхтельгебірге і Франконський Ліс, на півдні підносяться піки Альп, на заході знаходяться пагорби Штуфенланда, а на півночі — невисокі гори Рен і Шпессарт. У плані рельєфу територію Баварії можна розділити на три великі зони: північний Калькальпен і Баварські Альпи, горбисте Баварське плоскогір’я, Німецьке середньогір’я.

 

баварія

Територія Баварії пронизана безліччю річок. Більшість з них впадають в Дунай. Також Баварія відома величезною кількістю озер. Їх тут понад 1500. Найбільші озера Баварії: Кимзе, Аммерзе, Штарнбергське озеро, Тегернзе, Кенигсзе. В Баварських Альпах розташовано багато гірськолижних трас. Найбільший гірськолижний курорт Гарміш-Партенкірхен. Баварія — один з найтепліших регіонів Німеччини. Ця федеральна земля має теплий помірний клімат, який стає холодніше і континентальніше ближче до Альп. Клімат Баварії характеризується теплим літом і прохолодною зимою з невеликими негативними температурами.

Баварія — одне з найпопулярніших місць в Німеччині. Її щорічно відвідують понад 30 млн туристів. Велика частина населення сповідує католицтво.

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button