fbpx

Будапешт та озеро Балатон (Хевіз)

Поділитися з друзями

Львів – Будапешт – Сентендре – Балатон – Львів

ПРОГРАММА ТУРУ 


День  1
Львів

20:00 – виїзд зі Львова, нічний переїзд до Будапешту

День 2  Приїзд в Будапешт.

10:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю».
Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс.
Їх розділяє величний Дунай.
Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац, ну і звичайно фото на фоні найкрасивішого у світі Парламенту.
Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

13:00 – екскурсія в Сентендре (15€).
Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі.
Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій– Океанарій + торгівельний центр «Кампона» (трансфер 10€ + вхідний квиток приблизно 8€).
11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою!
Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

На завершення дня рекомендуємо Вам насолодитись прекрасним видом з гори Геллерт (трансфер 8€).
На правому схилі гори Геллерт, у вирі зелені стоїть пам’ятник святому Геллерту – венеціанському абату, який приїхав до Угорщини на запрошення першого угорського короля Святого Іштвана, хрестити угорців.
Мало хто знає, що 400 років тому на горі стояла турецька фортеця, 300 років тому тут пролягав шлях хрестоносців, а на початку ХІХ століття було відкрито астрономічну обсерваторію, відому у всій Європі. Донині тут лишилася Цитадель з готелем, диско та оглядовим майданчиком, з якого можна побачити панораму, що стала частиною скарбниці ЮНЕСКО.

Поселення в готель в Будапешті та ночівля.

 

День 3


Сніданок.Виселення з готелю.Вільний час

8:30 – Рекомендуємо екскурсію «Смарагдовий Балатон» (25€).
Згідно зі старовинною легендою, десь у глибині Балатону стоїть церква, а в ній дівчина, сльози якої живлять шовковисту воду озера… А з гори «ехо» чується відчайдушний крик… Екскурсія Тіханьським абатством, пам’ятник королю Андрашу та королеві Анастасії (доньці Ярослава Мудрого).
Найкращі пляжі Балатону чекають вас. Не забудьте рушники та купальні костюми!
Під час екскурсії в Секешфехерварми побачимо древнє легендарне місто, що лежить біля витоків угорської державності. Тут коронували і ховали королів, зберігали корону і коронаційні реліквії, містили державні архіви і присягали на вірність володарям…
До сьогодні місто прикрашають «Парк руїн», церква францисканців, Єпископський палац, панська церква з монастирем, урочистий ансамбль Ратушної площі.

 В осінній, зимовий періоди чи коли погана погода:
Рекомендуємо екскурсійну програму «Тихань-Хевіз-Кестхей» (38€ + вхідний квиток на озеро Хевіз).
Завдяки церкві з двома вежами, Тихань помітно здалеку.
Під теперішньою церквою – залишки бенедиктинського абатства, заснованого у 1055 році, де збереглася усипальниця короля Андраша I – один з найцінніших пам’ятників угорської архітектури та установча грамота абатства, перша письмова пам’ятка угорської мови.
В околицях Балатону знаходиться справжня перлина Угорщини й усієї Європи – геотермальне озеро Хевіз з цілющою радоновою водою, де навіть узимку приємно купатися просто неба. Не забудьте рушники та купальні костюми!
Кестхей – найбільше та найстаріше поселення узбережжя Балатону, відоме ще з римських часів. Поряд із зручними пляжами місто пропонує своїм гостям познайомитися зі старовинними та затишними вуличками, палацом сім’ї Фештетчич, що розташований у прекрасному парку та знаменитою бібліотекою «Гелікон».
Повернення в Будапешт.

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (22€).
Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Нічний переїзд в Україну.

День 4


Прибуття у Львів (в обід, біля 13:00).

будапешт

Для власників біометричних паспортів

 Відсутність зазначених документів або надання неправдивих відомостей в розписці може стати причиною відмови у в’їзді на територію країн призначення або в Україну.

 • Розписка власника біометричного паспорта – 1 шт.  Дані з цієї розписки потрібні для реєстрації туриста та контролю оформлення для нього всіх необхідних документів по туру. У випадку відсутності розписки замовлення буде анульовано.
 • Для громадян України дійсний біометричний закордонний паспорт:
  • не пошкоджений (тобто без плям, не подертий тощо)
  • з терміном дії не менше 3 місяців після дати закінчення туру
  • наявним в ньому місцем для прикордонних штампів.
 • Для дітей до 16 років:
  • у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою – Дозвіл на виїзд дитини за кордон (Оригінал) – 1 шт.  У дозволі на виїзд повинно бути зазначено, що:    – дозвіл видається на період з дати початку туру і закінчується не раніше, ніж через 15 днів після закінчення терміну туру    – дозвіл видається для відвідування країн Європи    – сам оригінал Дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні.
  • у випадку виїзду з обома батьками – Свідоцтво про народження дитини.
 • Для іноземців паспортний документ іноземця, дійсний для в’їзду у всі країни по програмі туру та в Україну.
 • Для осіб без громадянства та іноземців, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду в Україну, дійсна для в’їзду в Україну віза.
 • Страховий поліс медичного страхування (Оригінал) – 1 шт.
  • від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній
  • має бути завірений оригіналом печаті та підписом страхового агента
  • дійсний на території всіх країн Європейського Союзу
  • покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому
  • заповнений машинним друком
  • дані туриста – прізвище, ім’я – заповнені латинськими літерами згідно закордонного паспорта
  • містить серію та номер закордонного паспорта
  • містить адресу прописки та номер телефону
  • ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру
  • термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру
  • франшиза по страхуванню медичних витрат – 0 Євро.

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість туру : 50 євро

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


будапешт

будапешт

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

 • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

  ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

 • Чернігів вічний суперник Києва

  Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

 • Миколаївські леви розповідають

  Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button