fbpx

Будапешт та Відень. Угорський шарм + Відень

Поділитися з друзями

Влаштуй собі угорські вихідні!
Зручний тур вихідного дня в Будапешт і Відень!
Без нічних переїздів!

Екскурсії в Будапешті;
Вечірня прогулянка на кораблику по Дунаю;
Відвідування унікальних печерних купалень в Мішкольц-Тапольце.
Дегустація угорських вин в Долині Красунь.
Цілий день в розкішному Відні!

будапешт

Програма туру “Будапешт + Відень

Угорський шарм + Відень

День 1

8:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.

12:30 – виїзд з Мукачево. Проходження кордону.

Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає смачна вечеря зсправжнім угорським гуляшем, другою стравою та десертом, ну і звичайно з дегустацією знаменитихегерських вин (вхідний квиток 18€)!

Переїзд до Будапешту. Розміщення в готелі ***.

Ночівля в готелі.

 

День 2

Сніданок.

9:00 – оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац, ну і звичайно фото на фоні найкрасивішого у світі Парламенту. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!

Рекомендуємо екскурсію в Сентендре (18€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.

Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно, – музей, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій – Океанарій + торгівельний центр «Кампона» (трансфер 10€ + вхідний квиток приблизно 8€). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою!

Рекомендуємо екскурсію «Велич та розкіш Будапешта» (15€). Багате історичне минуле Будапешта подарувало місту безліч культурних та архітектурних скарбів. Не багатьом відомо, що саме тут знаходиться найстаріший метрополітен у континентальній Європі, який за рішенням ЮНЕСКО належить до світової спадщини. Сакральним символом угорської столиці та однією з найбільших церков у країні є Базиліка Св. Іштвана (Стефана). Над її мозаїчною оздобою та прекрасними вітражами працювали кращі угорські майстри свого часу. Найбільшою ж та найпишнішою спорудою міста, є Угорський парламент, в палатах якого дбайливо зберігається історія цілої країни та її народу.

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (22€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

Повернення в готель. Ночівля.

 

День 3

Сніданок. Вільний день.

8:00 – Рекомендуємо поїздку до столиці Австрії – Відня з екскурсією «Віденська симфонія» (30€ дорослі, 25€ діти до 16 років). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Вільний час.

Рекомендуємо відвідати Скарбниця Габсбургів (15€ + вхідний квиток 14€ тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток 10€). Віденська опера – один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.

Рекомендуємо трансфер до замку Шонбрунн (трансфер 8€). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством. Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськимий індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.

Повернення в Будапешт.

АБО

Рекомендуємо екскурсію Смарагдовий Балатон (28€). Згідно зі старовинною легендою, десь у глибині Балатону стоїть церква, а в ній дівчина, сльози якої живлять шовковисту воду озера… А з гори «ехо» чується відчайдушний крик… Побачите Тіханьське абатство (ззовні), пам’ятник королю Андрашу та королеві Анастасії – доньці Ярослава Мудрого.

Найкращі пляжі Балатону чекають вас. Не забудьте рушники та купальні костюми!

Рекомендуємо обід та дегустацію балатонських вин (вхідний квиток 18€). обід в національному угорському ресторані з дегустацією п’яти видів балатонських вин. Обід включає угорські національні перші та другі страви: рибну юшку, свинячі ребра або рибу з картоплею і рисом.

АБО в осінній, зимовий періоди чи коли погана погода:

Рекомендуємо екскурсійну програму «Тихань-Хевіз» (28€ + вхідний квиток на озеро Хевіз). Завдяки церкві з двома вежами, Тихань помітно здалеку. Під теперішньою церквою – залишки бенедиктинського абатства, заснованого у 1055 році, де збереглася усипальниця короля Андраша I – один з найцінніших пам’ятників угорської архітектури та установча грамота абатства, перша письмова пам’ятка угорської мови.

В околицях Балатону знаходиться справжня перлина Угорщини й усієї Європи – геотермальне озеро Хевіз з цілющою радоновою водою, де навіть узимку приємно купатися просто неба. Не забудьте рушники та купальні костюми!

АБО

Рекомендуємо: екскурсія «Закрут Дунаю» (28€). поїздка в королівський край з відвіданням колишньої столиці Угорщини Вишеграда та середземноморського за своїм колоритом Сентендре. Одна з наймальовничіших панорам у країні – панорама закруту Дунаю з Вишеградської фортеці, де затиснута горами ріка повертає на південь. У цих місцях розігрувались найважливіші події в історії середньовічної Угорщини та Європи. Сентендре – звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю. Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст і знаменитий угорський Парламент.

Рекомендуємо обід та дегустацію угорських вин (вхідний квиток 18€). Обід в національному угорському ресторані з дегустацією п’яти видів угорських вин. Обід включає угорські національні перші та другі страви.

Повернення в Будапешт.

Ночівля в готелі.

 

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.

08:30 – переїзд в Мішкольц-Тапольце, відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення – печерної купальні (вхідний квиток 15€).У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.

Не забудьте рушник та купальний костюм!

Переїзд по території Угорщини до України. Проходження кордону.

Прибуття у Львів ввечері, біля 24:00-01:00.

 

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру "Будапешт та Відень"

Вартість туру: 115 євро
У вартість туру входить: зустріч представником фірми; проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео); проживання в готелях ***, сніданки; Увага! туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко; супровід керівника групи по всьому маршруту; екскурсії згідно програми без додаткової плати.
У вартість туру не входить: екскурсії за додаткову плату; вхідні квитки; трансфери; проїзд в громадському транспорті та таксі.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


будапешт

Будапешт (угор. Budapest) — столиця Угорщини, одне з найбільших і найкрасивіших міст Європи, розташоване в північній частині країни на берегах Дунаю. Відомий своєю чудовою архітектурою, в якій виділяється чудова неоготична будівля угорського Парламенту, безліччю цікавих пам’яток і пам’ятників архітектури, широкими й красивими проспектами з магазинами та ресторанами, особливою атмосферою романтики й свободи.

Будапешт лежить по обидві сторони повноводного Дунаю, стреноженного мостами, найкрасивіший з яких ланцюговий міст Сеченьї. Цікаво, що столиця Угорщини виникла в результаті об’єднання трьох угорських міст: Буди, Обуди й Пешта. Саме тому Будапешт такий унікальний, різноманітний і трохи схожий на клаптикову ковдру.

будапешт

Будапешт — одна з наймолодших європейських столиць. Місто було офіційно утворене в 1873 році. Це унікальний синтез трьох старовинних угорських міст — Буди, Обуди та Пешти, які протягом багатьох століть жили й розвивалися по сусідству на берегах Дунаю.

Більш сучасний Пешт зі столичним лоском, широкими проспектами й красивою архітектурою 19-20 століття розташувався на східному березі Дунаю, а Буда й Обуда з атмосферними старовинними вуличками, пам’ятками історії й культури — на західному.

будапешт

Сучасний Пешт був невеликим поселенням, яке називалося Контра Аквінкум. Будапешт, розділений Дунаєм. Лівоворуч-Пешт, праворуч — Буда Після гунів провінція побувала спочатку під владою аварів, а потім Моравії. Поки в 895 році сюди не прийшли угорські племена. Аквінкум був перейменований в Буду, яка стала першим центром утвореної через століття Угорської держави. Пешт же уподобали переселенці з Німеччини та Франції. У 1241 році під час монгольської навали Буда і Пешт були сильно зруйновані.

Після навали король Угорщини прийняв рішення побудувати на кріпосній горі в Буді королівський замок. У 1361 році Буда стала столицею Угорщини. У 1541 році Угорщина була захоплена Османською імперією, а в Буду прийшов занепад. Пізніше місто було звільнене австрійцями й приєднане до володінь Габсбургів. 18 століття стало поворотним для Пешта. Саме в цей час він виходить на передній план. Бурхливий розвиток як торгового центру зумовило швидке зростання населення. У Пешті в цей час населення було більше, ніж в Буде й Обуді разом узятих.

Перше об’єднання трьох міст було зроблено в середині 19 століття, але воно було невдалим. Тому народженням Будапешта можна з повним правом назвати рік 1873. У 19 столітті залізниці зв’язали Будапешт з іншими містами Європи, вулиці стали освітлюватися електричними ліхтарями, з’явився трамвайний рух і телефонний зв’язок. Цікаво, що перше метро в Європі з’явилося саме в Будапешті.

будапешт

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • https://kotygoroshko.mk.ua/pelage%d1%97vskij-monastir-ta-priingulskij-regionalnij-park/
  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

Call Now Button