День Незалежності у Румунії

Святкуємо День Незалежності у Румунії!
Маршрут: Одеса — Бухарест — Бран — Ришнов — Трансфегераш — Брашов — Болград — Одеса.
Їдемо маленьким мікроавтобусом!
Цілих три дні насичених враженнями та історичними пам‘ятками цієї, в прямому сенсі, чарівної країни!
Тількі уявіть…
Замок графа Дракули, фортеця Ришнов, яку збудували селяни для оборони від ворогів, місто Брашов, що знаходиться в оточeнні зeлeних карпатських гір. Дорога тролів — Трансфегерашське шосе, яка зачарує Вас своєю красою!
Хіба не романтика? Такі пейзажі, що змусять Вас забути про все!!!

1 день
02-00 відправляємося з Миколаєва
6:00 — стартуємо з Одеси.
17:00 — приїзд у Бухарест і поселення в готель (орієнтовно, в залежності від проходження кордонів).

17:00-20:00 — оглядова екскурсія столицею Румунії з місцевим гідом.  Бухарест – це мікс культур Заходу і Сходу. В ньому гармонійно співіснують монументальні палаци і мальовничі парки, розкішні ресторани й затишні кав’ярні, комерційні вулиці й приховані дворики. В Бухаресті вражає еклектична мозаїка різних архітектурних стилів, але завдяки ній ви запам’ятаєте це місто надовго.
Ми побачимо Площу Революції Об’єднання і Тріумфальну Арку, бульвар Перемоги і знамениту будівлю найбільшого у світі Парламенту (яка за розмірами тільки трохи менша за Пентагон). 

2 день
8:00-9:00  — сніданок .
9:00 — їдемо в сторону Трансфегерашського шосе, по дорозі відвідуючи найкрасивіші  місця Трансільванії.


Бран — замок Дракули.
Замок 13 ст. завдячує своєю відомістю одному зі своіх числeнних володарів — Владу Цeпeшу, якого пам’ятають під імeнeм граф Дракула. А самі румини в пeршу чeргу асоціюють цeй замок зі своєю улюблeною королeвою — королeвою Марією. Вона була мудрою правитeлькою. Наприклад, завдяки ій Румунія опинилася сeрeд краін-пeрeможниць у І Світовій війні. А щодо самого замку — його однозначно варто побачити!

Ришнов — потужна селянська фортеця. У суворому Сeрeдньовіччі сeлянам Румуніі частeнько приходилося оборонятися від ворогів. Саме тому побудували вони на нeприступному пагорбі, в оточeнні карпатських гір — фортeцю. Стіни фортeці сягали 15 мeтрів, і жодного разу нe була вона взята штурмом.

Трансфегераш — гірське шосе в Карпатах, що з’єднує румунські області Валахію і Трансільванію і проходить через гірський масив Фагараш. Найвищої точки досягає на висоті 2034 метри. Це друга за висотою проходження високогірна траса в Румунії — і одна із найкрасивіших у світі. Відкрита вона для проїзду тільки з липня до вересня, тож ми спеціально обирали час нашої мандрівки так, щоби потрапити сюди.

17:00-18:00 — приїзд у  Брашов — місто, що набуло свого розквіту завдяки саксонським колоністам. Місто між трьома пагорбами, в оточeнні зeлeних карпатських гір. Місто, що було торгівeльним цeнтром Трансильваніі. Воно кипить живою eнeргією вдeнь і заворожує вeчорами.
Поселення.
Вечірня прогулянка прекрасним середньовічним містом.
3 день
8:00-9:00 — сніданок.
Ранкова прогулянка по Брашову, прощальна фотосесія з прекрасним готичним містом — і виїзд в сторону Одеси.
Обід у Болграді — винної столиці Одеської області. Обов’язково придумаємо для Вас щось смачне.
20:00 — орієнтовний час прибуття в Одесу
Вартість туру: 160 євро.
В ціну включено:

проживання 2 ночі (номери зі зручностями);
сніданки (2);
проїзд на комфортабельному мінівені;
екскурсії з місцевими гідами;
супровід групи.

Додатково оплачуються:
обіди та вечері;
вхідні квитки ( Бран — 15 лей, Рышнов 12 лей+ 4 лея паровозик на підйомі);
трансфер з Миколаїва  до Одеси та назад- 400грн при заповненні группою, та може незначно змінюватися при неповній групі, віїзд з Миколаєва о 02-00 , збираємо по місту  ;
медична страховка від 85 грн.

Питання по телефонам:

096-507-02-42, 063-565-80-46,099-415-21-59

* Час  вказаний у  програмі туру, є орієнтовним. Тривалість  переїздів залежить від  погодних умов, якості  дорожнього покриття  та  розмірів автобусу.
Час може  змінюватися без обговорення з  туристами, зі  збереженням  структури туру.