fbpx

Польський джаз

Поділитися з друзями
?>
29.10.21

Тур лише для вакцинованих туристів!

Магія ПОЛЬСЬКИХ МІСТ
Польскіе міста повні чарівництва і неповторної атмосфери і пропонують пам’ятки індивідуально для кожного.
Як щодо того, щоб відчути легкий вітерець в волоссі, коли ви дивитеся згори на мальовничі краєвиди дахів міських будинків, таємничі вулиці з величними вежами ратуш чи церков? У польських містах, як великих, так і маленьких, ви знайдете безліч таких оглядових майданчиків, які можуть стати чудовою відправною точкою для знайомства з цими містами.
Тим більше що деякі з них є польськими перлинами в короні ЮНЕСКО.

 

 

 

 

 

 


Польський джаз

День 1-й

07:00 – збір групи на з/д вокзалі м. Львова.
07:30 – виїзд зі Львова.
Перетин кордону із Польщею.
Переїзд в Люблін.
Оглядова екскурсію по місту Люблін (у вартості туру).
Люблін — місто, яке називають столицею східної Польщі. Люблін це місто натхнення, де усвідомлення історії надихає на майбутнє. Багата, семивікова історія Любліна, а також його розташування у багатокультурному середовищі зумовлюють його особливі якості. Це чарівне місце привертає до себе увагу унікальним кліматом, пишною архітектурою, незліченними пам’ятниками. Старовинні Краківські ворота, стара Ратуша, Костел братів Домініканців, Люблінський музей – весь історичний центр міста для вас. Чи не бажаєте трохи насолодитись містом?
Переїзд до Варшави.
На обід ми зупинимось в стилізованому польському ресторані (оплата самостійно по меню).
Оглядова екскурсію по місту Варшава (у вартості туру).
Під час цієї екскурсії ми пройдемо біля найвідоміших варшавських костьолів, зупинимося біля воріт Варшавського університету і покажемо пам’ятник c сюрпризами, розповімо історію Президентського палацу і про людей, які жили в ньому. Ви дізнаєтеся, чому пам’ятник Міцкевичу був відкритий в повній тиші, і хто з варшавських письменників страждав агорафобією. Ми дійдемо до колони короля Сигізмунда, яку колись хотіло допитувати гестапо. Потім на ринковій площі Старого міста, поруч з пам’ятником-гербом Варшави русалкою, розповімо пов’язану з нею легенду, а потім попрямуємо до найкрасивішого костелу Нового міста. Нашу прогулянку ми закінчимо біля пам’ятника героям Варшавського повстання. Ви дізнаєтеся про його трагічну долю і відступі його учасників. (~2 год.).

Поселення в готель.
Ніч в готелі.
  День 2-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Вільний час у Варшаві.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
“Suntago Wodny Świat” (трансфер 732 гривень + вх. квиток) є найбільшим критим аквапарком в Європі. Тут пропонують усі можливі розваги на воді, а також зони для відпочинку і оздоровлення. Тільки уявіть собі, за 1 день Аквапарк може прийняти 15 000 відвідувачів! У Аквапарку є 3 зони: Jamango, Relax, Saunaria.
Jamango – зона для яскравого сімейного відпочинку. Ця зона відпочинку пропонує різноманітні водні шаленства. Тут дуже багато басейнів і навіть 32 типи гірок для спуску загальною довжиною 3 км. Зокрема, щонайдовша в Європі крита водна гірка для спуску, яка тягнеться на 320 метрів. Загалом, тут є різні гірки на будь-який смак: деякі дуже високі, на інших доведеться спускатися головою вниз, або в темряві, або в час спалахів фарби. У Jamango можна відвідати і 18 басейнів загальною площею 3500 м. кв. Зокрема, викупатися у басейнах з нестримним потоком річки, з хвилями як на морі, з гідромасажем або у відкритому з баром.
Зона Relax – це величезна крита територія площею близько 20 000 кв. м., де облаштували термальний басейн площею майже 900 м. кв.
Saunaria – комплексний відпочинок для усього організму. Назва зони дає зрозуміти, що тут можна відпочити не лише тілом, але і думками. Saunaria займає 2500 кв. м площі і пропонує 12 різних сфер відпочинку.
Центр науки “Коперник” ( 477 гривень + вх. квиток) – найцікавіший музей Варшави, який вам Точно варто відвідати! Центр відкрився у 2010 році і сьогодні є однією з визначних пам’яток польської столиці. І вважається, що не даремно. По суті це не зовсім музей. Хоч би тому, що усі експонати тут не лише можна, але і треба чіпати. Швидше, це зібрані під одним дахом пізнавальні і освітні атракціони. У Центрі ви отримуєте найцікавіші уроки фізики, хімії, біології, психології, які тільки були у вашому житті.  У “Копернику” одночасно працюють 7 постійних виставок, хоча на перший погляд здається, що це одна велика експозиція. Вся річ у тому, що тематичні зони перетікають одна в іншу. Творці мотивували це тим, що тут, як і в природі, усі процеси та науки взаємозв’язані і невіддільна. Тому особливого маршруту в Центрі немає: ви просто гуляєте по музею і вивчаєте ті речі, які привертають вашу увагу.
Екскурсія в Королівські Лазенки ( 477 гривень, ~2 год.). Королівські Лазенки – це чарівний палацово-парковий ансамбль розташований на Королівському тракті на території колишнього Уаздова.
Сьогодні Королівські Лазенки – це один з найкрасивіших палацово-паркових ансамблів не тільки в Польщі, але й в Європі. Тут серед пам’яток історії та пам’яток архітектури, серед прекрасних скульптур можна відпочити, випити чашечку смачної кави, з’їсти морозиво, послухати спів птахів або сонати і мазурки біля пам’ятника Ф. Шопена. Тут навесні розквітає 53 тисячі квітів.
Королівський палац ( 795 гривень, ~2 год.). Не буде перебільшенням сказати, що це візитна картка міста. Розташований Королівський палац в самому центрі на Замковій площі. Ви будете здивовані, дізнавшись, що ця старовинна на вигляд будівля побудована (точніше відновлена) лише в 1970-х роках. Річ у тому, що в 1944 році за наказом Гітлера Варшаву практично зрівняли з землею. В результаті бомбардувань були підірвані всі історичні споруди – в тому числі і прекрасний Королівський палац, від якого залишилася одна арка. Але після закінчення війни Варшаву і Старе місто фактично відбудували заново на основі збережених старих планів, фотографій і малюнків. Зараз деякі туристи навіть не підозрюють, що Королівський замок такий молодий. Фасад будівлі оформлений досить скромно, але інтер’єри по-справжньому розкішні – яскравий приклад дуже рідкісного стилю раннього бароко..
Екскурсія в “Польський Версаль” Вілянув ( 795 гривень, ~3,5 год.). Вілянувський палац і сад знаходиться в районі Вілянув на південно-східній околиці Варшави. Палац побудований в 1677 – 1698 рр. Августином Лоццо для короля Яна Собеського, згодом належав кільком поколінням монархів і вельмож. Вілянувскій палац – пам’ятник бароко, який поєднує в собі елементи польської, італійської та французької архітектури. Зовні палац прикрашають скульптури короля і його дружини в оточенні статуй античних богів і стилізованих фігур, які уособлюють різні регіони Польщі. Особливий інтерес представляють і сонячний годинник з бюстом бога часу Хроноса. Внутрішні приміщення прикрашені фресками, писаними плафонами і ліпниною. Тут можна побачити зразки меблів, дорогі драпіровки і панно. У Вілянувскій палаці зібрана багата колекція європейського живопису XVII століття, включаючи полотна Рембрандта, Ван Дейка, Рафаеля. Розкішний сад оформлений у французькому стилі. Його прикрашають візерункові газони і квітники, на алеях встановлено безліч позолочених і мармурових скульптур. Є шедевром бароко, а також предметом національної гордості Польщі.

Переїзд в готель.
Ніч в готелі.
  День 3-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Гданськ.
Екскурсія по місту Гданськ (у вартості туру).
Гданськ, одне з найкрасивіших міст Польщі, розташований на Балтійському морі. Він зіграв важливу роль в історії, особливо в XX ст. Саме тут в 1939 р. спалахнула Друга світова війна, і саме тут з’явився робочий рух “Солідарність”, що поклав край влади комуністів в Східній Європі. Варто оглянути Старе місто Гданську, яке зрівняли із землею під час Другої світової війни, а потім клопітливо реконструювали, повернувши йому той вигляд, який він мав в славні часи Ганзейської ліги.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
«Екскурсія Мальборк – середньовічний замок в Гданську» ( 636 гривень/ 477 гривень + вх. квиток ~ 318 гривень). Замок Мальборк, безумовно, один з найважливіших пам’ятників в Польщі, визнаний ЮНЕСКО як об’єкт всесвітньої спадщини в 1997 році. Це найбільший середньовічний цегляний замок в Європі, побудований Тевтонським орденом в 14 столітті. Його краса виходить не тільки з величезних розмірів і дизайну, але і з мальовничого місця біля річки Ногат. Більшість фотографій замку завжди робиться з берега річки. Під час нашого туру ви помилуєтеся цим фантастичним видом, а також відвідайте Музей замку Мальборк, де ви побачите красиві готичні інтер’єри і скульптури, колекцію історичної зброї, бурштинових артефактів і творів художнього ремесла.
«Екскурсія в місто – курорт Сопот» ( 636 гривень / 477 гривень). Під час екскурсії Ви прогуляєтеся по найдовшому дерев’яному пірсу в Європі, дізнаєтеся про історію міста, його традиції і фестивалі, які проходять тут щороку.

Поселення в готель.
Ніч в готелі.
  День 4-й

Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд у Краків.
Оглядова екскурсія по Кракову (у вартості туру) – красиве місто на берегах Вісли, в якому налічується – на хвилиночку – близько 5 тисяч середньовічних будівель і сотні тисяч творів мистецтв – це Краків. Місто, чия магічна сила щороку притягує туристів з усіх куточків планети. Про визначні пам’ятки Кракова можна розповідати без кінця, але … марно. По-перше, все одно що-небудь забудеш, а по-друге, краще самим один раз побачити цю красу, ніж сто раз почути і тисячу разів про неї прочитати.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Вавельский замок і Старовинний район Казиміж ( 795 гривень) – цей замок за декілька віків існування пережив багато хазяїв: тут жили польські королі, австрійські військові, заходили литовці, розміщувалися німці під час Другої світової війни. Але що б не відбувалося він все одно залишався частиною Польщі і її історії. Також на території замку розташований відомий Кафедральний собор святих Станіслава і Вацлава. На вході в нього висять кістки мамонта, які, за переказами, приносять щастя місту. У соборі знаходиться усипальня польських королів і Вівтар Батьківщини – священне місце, куди монархи покладали військові трофеї. Далі ми запросимо Вас в історичний, єврейський район Кракова, як говорять краків’яни: “На Казиміж”. Сьогодні це місце кипить життям, бувши культурним центром Кракова з кафетеріями, пабами, маленькими антикварними крамницями – усі вони надзвичайно майстерно прикрашені. Це модне сьогодні місце, оточують історичні будівлі – свідки минулого процвітання Казимежа, а пізніше-трагічного періоду німецької окупації і зачисток тутешнього населення під час Голокосту. У цьому місці велися знімання відомого фільму Стівена Спілберга “Список Шиндлера”.

Виїзд з міста.
Перетин кордону.
Нічне прибуття у Львів (залежить від проходження кордону).

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Стоимость тура 4134грн

Вартість туру включає: Супровід керівником групи Проживання по маршруту: готель 3* Харчування - сніданки Оглядові екскурсії по Любліні, Варшаві, Гданську та Кракові Страхування (Поліс доступний для звантаження в особистому кабінеті.
Додатково оплачується: Депозит - 636 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру) Депозит є обов'язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується Проїзд в громадському транспорті Факультативні екскурсії Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти Особисті витрати (обіди, вечері, та інше) Обов'язкова доплата за оренду радіоприймача з навушниками для екскурсій - 64 гривень/день (оплачується в автобусі керівнику групи)

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


польский джвз

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button