ЛЕГЕНДИ ГУЦУЛЬЩИНИ + РАФТИНГ НА ЧЕРЕМОШІ

Программа тура
Маршрут:Ивано-Франковск — Яремче — Ворохта — Верховина — Косов — Коломыя — Ивано-Франковск

Найпопулярніший тур в серце Карпат! Екскурсії в Івано-Франківську, Яремче, Ворохті, Верховині, Косові, Коломиї… Можливість відвідати сріблясті Шешорські водоспади та здійснити сплав по Чорному Черемошу.
2 сніданки і 2 вечері у вартості туруІ Проживання в сучасних котеджних комплексах в повному єднанні з природою!

1 день Ивано-Франковск, Яремче, Ворохта и Верховина

Зустріч групи на залізничному вокзалі Івано-Франківська.
Екскурсія по обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.
Під час екскурсії Ви побачите: вул. Шпитальну і колишній палац Потоцьких, Ринковау площу і міську Ратушу, Майдан Шептицького, Кафедральний Собор, Вірменську церкву та багато ін..
Прогулянка по бастіону –  колишньому фортифікаційному укріпленню міста.
Переїзд в Яремче. Якщо Ви вирішили відвідати Карпати, то варто познайомитись з м. Яремче. Це чепурне і симпатичне містечко прекрасне в будь-яку пору. Ви відвідаєте унікальну дерев’яну церкву в монастирі Св. пророка Іллі та прогуляєтеся вуличками міста.
Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій». Гуцули впевнені, що місця біля гірських водоспадів мають потужну енергетику. Біля «Пробію» її відчує кожен. Можливість пролетіти над водоспадом по підвісній канатній дорозі (зіп-лайн) і отримати незабутні враження (за хорошої погоди). Поруч з водоспадом — базари гуцульських сувенірів.
Переїзд в Ворохту. Ворохта славиться, як зимовий гірськолижний центр з підготовки українських спортсменів зі стрибків з трампліну, біатлону. Також Ворохта є одним з основних центрів туризму Івано-Франківської області, як влітку, так і взимку. На особливу увагу заслуговують залізничні кам’яні мости, збудовані за часів Австро-Угорської монархії, церква Різдва Пресвятої Діви Марії, побудована в 1615 році.
Переїзд до столиці Гуцульщини – Верховини.
Поселення в комфортабельному котеджному комплексі. Вечеря. Дозвілля (можливість «порелаксувати» у справжніх карпатських чанах на території комплексу).

2 день Верховина

Сніданок.
Оглядова екскурсія у Верховині з відвідуванням колоритних музеїв:
— Музей фільму «Тіні забутих предків» , де сфотографуємося в гуцульських костюмах;
— Музей етнографії ім. Романа Кумлика, де навчимося посилати повідомлення в сусіднє село, грати на сопілці і правильно пов’язувати хустку.
— Музей вишиванки…Вільний час.
Факультативно для любителів гострих відчуттів ми пропонуємо рафтинг по річці Чорний Черемош. Рафтинг – це дивовижний вид активного відпочинку, який дає унікальну можливість за короткий час пережити неймовірні емоції, то насолоджуючись спокійною течією, то приборкуючи бурхливі хвилі р. Чорний Черемош. (вартість 500 грн/особу).
Повернення в готель. Вечеря. Вільний час. 

 

3 день Верховина, Косов, Коломыя и Ивано-Франковск

Сніданок. Виселення з готелю.
Прямуючи до Івано-Франківська, пропонуємо відвідати найпопулярніші екскурсійні локації даного маршруту:
— Переїзд в Косів. Оглядова екскурсія по місту. Відвідування національного музею культури і побуту Гуцульщини. Вільний час на покупку сувенірів.
— Екскурсія «Сріблясті Шешорські водоспади та мальовнича Пістинь», де по підвісному мосту через широку річку можна пройти до найстарішої гуцульської дерев’яної церкви з благодатною аурою, покупатись в річці, піднятись смерековим лісом до цілющого гірського джерела, звідки відкривається красива панорама.
Вас чекає чарівний гуцульський край з його мальовничими краєвидами і неповторною архітектурою.
— Приїзд в Коломию. Ви ще не бачили музей «Писанки»? Це треба виправити, диво-музей занесений в книгу рекордів Гіннеса. Ви побачите справжні витвори мистецтва, зроблені умілими руками українських майстрів.
Повні вражень переїжджаємо до Івано — Франківська.
Відправлення потягом до Києва.

 

Стоимость тура
Вартість  Базова вартість Вартість по ранньому бронюванню
Дорослі 2750 грн 2550 грн
Діти до 14 років з двома дорослими у номері 1950 грн 1950 грн
В стоимость тура входит
— проживання у комфортабельному котеджному комплексі (2 ночі),
— страховка,
— харчування по програмі (2 вечері, 2 сніданки),
— транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі.
В стоимость тура не входит
— залізничний проїзд Київ – Івано-Франківськ – Київ (З/д проїзд: купе: дор — від 1500 грн, дит до 14 років — від 1350 грн) ВАРТІСТЬ КВИТКІВ УТОЧНЮЙТЕ ПІД ВАШУ ДАТУ!!);
— вхідні квитки у музеї, об’єкти (орієнтовно 50 грн/особу);
— Карпатські чани та сауна – від 250 грн/годину;
— особисті витрати.