fbpx

Кропивницький та дегустація на сироварні “Лісова Коза”

Поділитися з друзями

Клуб мандрівників Котигорошко запрошує вас у НОВИЙ тур.
До міста Кропивницького та одну з найбільших козячих ферм в Україні “Лісова Коза”

Кропивницький – місто загадка.
Якщо  ж про нього розповідає ексккурсовод , який закоханий до нестями в своє місто, то всі загадки та тайни стають зримими образами минулих століть , оживають дивні історії.
Їх варто послухати походивши вулицями міста.
Після екскурсії містом пропонуємл релакс на природі, а саме на фермі де живуть альпійські кози. Вони вміють посміхатися!
Тож поїхали знайомитися  з Альпійськими козами ферми “Лісова Коза” та смакувати сир зроблений з їх молока.

Лісова коза

Програма
Туру Кропивницький та дегустація на сироварні “Лісова Коза”

07:00 – Відправлення з Миколаєва від Автовокзалу.
Санітарні зупинки дорогою.

10:00 – Прибуття до Кропивницького.

10:30 – Оглядова екскуріся Кропивницьким.
Під час екскурсії ми побачимо:
– Пам’ятник Янголу-Охоронцю;
– Головну вулицю міста – Велику Перспективну;
– Спасо-Преображенський катедральний собор (пам’ятку архітектури початку ХІХ століття);
– Будинок одного з найбагатших борошнярів міста – купця Абрама Барскього (нині – Обласний краєзнавчий музей);
– Велику хоральну синагогу (пам’ятку архітектури кінця ХІХ століття);
– Театр Корифеїв (Академічний обласний український музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького);
– Прогуляємося вулицею Архітектора Паученка – осередком історичної забудови міста.

12:00 – Вільний час у Кропивницькому;
15:00
– Переїзд на сироварню “Лісова Коза”;
16:00 – Екскурсія виробництвом та дегустація сирів з козячого молока;
18:30 – Відправлення до Миколаєва;
21:30 – Орієнтовний час прибуття до Миколаєва на Автовокзал.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру Кропивницький та дегустація на сироварні "Лісова Коза"

Вартість туру: 540 грн
У вартість входить: проїзд, супровід представником клубу.
У вартість не входить: оглядова екскурсія Кропивницьким - 60 грн; екскурсія та дегустація сирів з козячого молока на фермі "Лісова Коза" - 200 грн.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Лісова коза

Сучасну ферму “Лісова Коза” із розвалин почали створювати у 2016 році. А перших кіз привезли вже у 2017. Першими жителями ферми було корінне стадо кіз із Франції — 312 голів альпійської породи. Коли обирали породу, звертали увагу на продуктивність, фізіологію та здатність пристосовуватися до кліматичних умов України.

Усі тварини, завезені в господарство з Франції, мають сертифікати, які підтверджують їхній племінний статус та генетичні властивості. Складається ферма з цілого комплексу приміщень. Для доїння кіз в одному з корпусів ферми облаштували сучасну доїльну залу. Відбирають молоко одночасно в 12 тварин. Займає це близько трьох хвилин часу. Звідти без будь-якого контакту з навколишнім середовищем та персоналом по трубопроводу молоко одразу поступає в охолоджувач. Після чого прямує на сироварню.

Лісова коза

Гастрономічне чудо стовідсоткової натуральності!

Молоко ферми “Лісова Коза” сертифіковане як продукт вищої якості згідно з державними стандартами. Виробництво сирів на фермерській сироварні «Лісова Коза» має кілька напрямків. Тут виготовляють напівтверді зрілі сири – класична Гауда, Гауда з домішками, Маасдам. Та м’які сири без визрівання – рікота, бринза, шевр.

Молоді напівтверді сири визрівають у спеціальних камерах із контрольованою температурою та вологістю від 60 діб до декількох років. Цей вид сирів добре поєднується із сухими червоними винами, як і, наприклад, устриці, ароматними фруктами, особливо з рожевими сортами винограду, грушею або інжиром. Також до цього сиру добре пасують грецькі горіхи чи мигдаль.

М’які сири не підлягають визріванню. Вони виготовляються як у класичному виконанні, без домішок, так і з додаванням спецій або ароматних трав. Вдало поєднуються з соковитими овочами, зеленню та сухими білими винами.

Особливе місце серед продукції “Лісової Кози” посідає лінійка альбумінних сирів, що виготовлені з сироватки козиного молока. За своєю консистенцією та смаком вони можуть бути віднесені до салатної або десертної групи.

Лісова коза

У 2019 році на фермі «Лісова коза» відкрили екскурсійно-рекреаційний комплекс, що передбачає проведення екскурсій на сироварню з дегустацією сирів, відвідуванням контактного зоопарку та погрібка. Для відвідувачів ферми є два майданчики – вуличний і шоу-рум, де знаходиться сироварня.

Для відвідувачів комплексу передбачено багато місць, де можна зробити цікаві світлини на згадку про цю мандрівку. Головне з них знаходиться просто у холі сирної лавки, де можна зробити селфі на фоні полиць із сирними головами!

Лісова Коза

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button