fbpx

Кропивницький та дегустація на сироварні “Лісова Коза”

Поділитися з друзями

Клуб мандрівників Котигорошко запрошує вас у НОВИЙ тур.
До міста Кропивницького та одну з найбільших козячих ферм в Україні “Лісова Коза”

Кропивницький – місто загадка.
Якщо  ж про нього розповідає ексккурсовод , який закоханий до нестями в своє місто, то всі загадки та тайни стають зримими образами минулих століть , оживають дивні історії.
Їх варто послухати походивши вулицями міста.
Після екскурсії містом пропонуємл релакс на природі, а саме на фермі де живуть альпійські кози. Вони вміють посміхатися!
Тож поїхали знайомитися  з Альпійськими козами ферми “Лісова Коза” та смакувати сир зроблений з їх молока.

Лісова коза

Програма
Туру Кропивницький та дегустація на сироварні “Лісова Коза”

07:00 – Відправлення з Миколаєва від Автовокзалу.
Санітарні зупинки дорогою.

10:00 – Прибуття до Кропивницького.

10:30 – Оглядова екскуріся Кропивницьким.
Під час екскурсії ми побачимо:
– Пам’ятник Янголу-Охоронцю;
– Головну вулицю міста – Велику Перспективну;
– Спасо-Преображенський катедральний собор (пам’ятку архітектури початку ХІХ століття);
– Будинок одного з найбагатших борошнярів міста – купця Абрама Барскього (нині – Обласний краєзнавчий музей);
– Велику хоральну синагогу (пам’ятку архітектури кінця ХІХ століття);
– Театр Корифеїв (Академічний обласний український музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького);
– Прогуляємося вулицею Архітектора Паученка – осередком історичної забудови міста.

12:00 – Вільний час у Кропивницькому;
15:00
– Переїзд на сироварню “Лісова Коза”;
16:00 – Екскурсія виробництвом та дегустація сирів з козячого молока;
18:30 – Відправлення до Миколаєва;
21:30 – Орієнтовний час прибуття до Миколаєва на Автовокзал.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру Кропивницький та дегустація на сироварні "Лісова Коза"

Вартість туру: 540 грн
У вартість входить: проїзд, супровід представником клубу.
У вартість не входить: оглядова екскурсія Кропивницьким - 60 грн; екскурсія та дегустація сирів з козячого молока на фермі "Лісова Коза" - 200 грн.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Лісова коза

Сучасну ферму “Лісова Коза” із розвалин почали створювати у 2016 році. А перших кіз привезли вже у 2017. Першими жителями ферми було корінне стадо кіз із Франції — 312 голів альпійської породи. Коли обирали породу, звертали увагу на продуктивність, фізіологію та здатність пристосовуватися до кліматичних умов України.

Усі тварини, завезені в господарство з Франції, мають сертифікати, які підтверджують їхній племінний статус та генетичні властивості. Складається ферма з цілого комплексу приміщень. Для доїння кіз в одному з корпусів ферми облаштували сучасну доїльну залу. Відбирають молоко одночасно в 12 тварин. Займає це близько трьох хвилин часу. Звідти без будь-якого контакту з навколишнім середовищем та персоналом по трубопроводу молоко одразу поступає в охолоджувач. Після чого прямує на сироварню.

Лісова коза

Гастрономічне чудо стовідсоткової натуральності!

Молоко ферми “Лісова Коза” сертифіковане як продукт вищої якості згідно з державними стандартами. Виробництво сирів на фермерській сироварні «Лісова Коза» має кілька напрямків. Тут виготовляють напівтверді зрілі сири – класична Гауда, Гауда з домішками, Маасдам. Та м’які сири без визрівання – рікота, бринза, шевр.

Молоді напівтверді сири визрівають у спеціальних камерах із контрольованою температурою та вологістю від 60 діб до декількох років. Цей вид сирів добре поєднується із сухими червоними винами, як і, наприклад, устриці, ароматними фруктами, особливо з рожевими сортами винограду, грушею або інжиром. Також до цього сиру добре пасують грецькі горіхи чи мигдаль.

М’які сири не підлягають визріванню. Вони виготовляються як у класичному виконанні, без домішок, так і з додаванням спецій або ароматних трав. Вдало поєднуються з соковитими овочами, зеленню та сухими білими винами.

Особливе місце серед продукції “Лісової Кози” посідає лінійка альбумінних сирів, що виготовлені з сироватки козиного молока. За своєю консистенцією та смаком вони можуть бути віднесені до салатної або десертної групи.

Лісова коза

У 2019 році на фермі «Лісова коза» відкрили екскурсійно-рекреаційний комплекс, що передбачає проведення екскурсій на сироварню з дегустацією сирів, відвідуванням контактного зоопарку та погрібка. Для відвідувачів ферми є два майданчики – вуличний і шоу-рум, де знаходиться сироварня.

Для відвідувачів комплексу передбачено багато місць, де можна зробити цікаві світлини на згадку про цю мандрівку. Головне з них знаходиться просто у холі сирної лавки, де можна зробити селфі на фоні полиць із сирними головами!

Лісова Коза

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Між Італією та Швейцарією: Мілан, Лугано та Матергорн

    Угорщина, Словенія, Італія, Швейцарія Виїзд з: Львів, Стрий, Мукачево, Ужгород 7 днів. Нічні переїзди: без нічних переїздів  У турі на вас очікує: Готові відправитися у пригоду життя? Добре, бо цей тур до Північної Італії – це як карнавал емоцій! Розпочнемо з модного і стильного Мілана, де вас чекають вражаючі виставки, величні кафедралі та найкращі магазини світових брендів. Подорож продовжимо до… Read more »

  • Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської

    Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської В мультинаціональних місцях, де проживають люди різних національностей, Свято Хануки так як і Різдво які во важливо для місцян. Єврейське питання в Миколаєві не стояло так гостро як в інших містах, звичайно були різні моменти. Аптекарі, лікарі, архітектори, банкіри, судовласники, швачки, і т.д., це не повний перелік професій. Де зустрічаємося : в екскурсійній вітальні, вул…. Read more »

  • Єврейські адреси Миколаєва

    Віддаючи шану та  подяку В.В. Щукіну, будемо спиратися на його книгу : “Єврейські адреси  Миколаєва” Єврейське питання, чомусь завжди стояло гостро. А чому? Єврейський танець називається 7:40? А чому? Єврейський анекдот завжди про євреїв. А чому? Єврейська мама всім мамам – мама. А чому? Єврейські адреси  Миколаєва”, це про  всіх чиї імена збережено в історії.  В мультинаціональних місцях, де проживають… Read more »

Call Now Button