fbpx

Міжрічинський парк

Поділитися з друзями

Найкраща з одноденних мандрівок – саме так можна охарактеризувати цю подорож, яка користується популярністю в прихильників екологічного туризму протягом всього року. Царство дикої природи всього лиш в ста кілометрах від Києва, різноманітні  ландшафти – заплавні луки в річищі Десни, тайгові масиви і заповідні болота, напівпустельні ділянки з піщаними дюнами.

Програма туру

1 день
Відправлення потягом з Миколаєва
2 день
Прибуття до Київа
08-00 Збір групи, виїзд із Києва
– Прибуття в с. Отрохи (дорогою фотозупинки на оглядових майданчиках біля Київського моря і над заплавою Десни, огляд старого та нового русла ріки)
– Відвідування візит-центру “Міжрічинська пуща” та музею традиційних  лісових промислів Полісся  (той самий музей, де експонати ТРЕБА рухати, приміряти і одягати, дудіти в ріг, фотографуватись зі зброєю, тощо)
– Екскурсія по території парку. Залежно від пори року та стану доріг, вибирається оптимальний маршрут по території парку. Це може бути екскурсія придеснянською екостежкою “Соколиний Луг”, Святе озеро з виходом на болотний масив у спеціальному взутті, виселене село Бондарі, колишній військовий полігон, пустельні ландшафти з піщаними дюнами, заповідне Бондарівське болото. Також, в залежності від календаря природи, проводяться тематичні фототури* (спостереження за птахами, цвітіння рідкісних видів, тощо)
– Екскурсія по екологічних стежках “Поліська” та “Журавлина”
– Відпочинок в зоні рекреації “Узлісся”.
– Виїзд до Києва

Вартість програми: 1200 грн. з особи
Включено: залізничні білети класу плацкарта; трансфери;  екскурсійний супровід в заповіднику;  страховка
Додатково оплачується: обід

Call Now Button