МОЛДОВА: НАЙЦІКАВІШЕ

Досі думаєте, що Молдова це самі лише відголоски радянського минулого, сірі та безрадісні муніципальні будівлі, спальні райони з багатоповерхівками? Тоді, ми точно зможемо вас здивувати. Молдова – багатонаціональна країна з надзвичайно цікавою історією, оповитою безліччю таємниць, прекрасною природою та смачним вином. Ну що, вирушаємо?
ДЕНЬ 1 До столиці Молдови.ТУРОПЕРАТОР » ОРНАМЕНТ»
Трансфер  Миколаїв — Кишинев.

 

Найращий спосіб дослідити столицю Молдови — це трьохгодина прогулянка історичним центром міста. Він досить маленький — так що ви не втомитесь, але в той же час досить великий, і ви легко можете загубитися на його вузьких вулицях, повних «прихованих скарбів».


У порівнянні з великими і жвавими українськими містами, Кишинів здивує вас своїм повільним темпом життя і тихими зеленими вуличками.


Ви побачите офіційну частину столиці, всі основні державні установи, головні бульвари і менш офіційну частину — невеликі будинки, які нагадують часи, коли Кишинів був просто маленьким селом. Слава і трагедія цього міста завжди йшли пліч-о-пліч, і в рамках нашого туру по місту ви відкриєте частину його суперечливої ​​історії.

Заселення в готель. Вільний час.
ДЕНЬ 2. ВИННИЙ ТУР (СТАРИЙ ОРХЕЙ — КРІКОВА).
Сніданок в готелі.

Курковський монастир, мабуть, найкрасивіший монастир Молдови. Він розташований між невеликим молдавським селом і лісовим масивом. Найбільша церква є точною копією Андріївської церкви в Києві. Монастир виглядає як невелика фортеця, і через годину ви зможете відвідати всі 5 церков, а якщо вам пощастить, ви навіть почуєте казковий спів місцевого хору.

 

Комплекс Старий Орхей. Варто відзначити, що близько 10 мільйонів років тому Молдова була вкрита Сарматським морем, а Старий Орхей — це просто комплекс величезних скельних пагорбів, утворених мільйонами скам’янілостей. Це священне місце — як будинок для найлегендарніших печерних монастирів Молдови. Тут ви можете спробувати найсмачніші молдавські страви і випити келих домашнього вина.

Обід
Трансфер у Крікова

Екскурсія у Крікова
Найбільша виноробня Молдови і в той же час — найбільші підземні винні погреби в світі! Крікова виробляє більше 10 мільйонів пляшок вина щороку! Протягом годинної екскурсії ви побачите, як працює цей величезний комплекс, які фільми демонструє їх кінотеатр, і, звичайно ж, ви спробуєте вино Cricova!

Повернення до Кишинева. Вільний час.

ДЕНЬ 3. ПРИДНІСТРІВ’Я: НАЗАД ДО СРСР
Сніданок у готелІ
Трансфер у Бендери

Відвідування Бендерської фортеці
Одна з найдавніших споруд краю, її історія унікальна. Ще в ХIII столітті сюди, з Чорного моря від фортеці Аккерман, по річці Дністер піднімалися генуезькі судна. Фортеця височіє над Дністром як свідчення колишньої могутності Османської імперії і втілення військової історії Придністров’я. Її древні стіни пережили облоги, підпали, штурми і незліченну кількість реконструкцій, вона десятки разів переходила з рук однієї військової держави в руки інший, але продовжувала залишатися однією з найбільш непорушних цитаделей регіону.

Екскурсія Бендерами
Місто і одна з найбільших фортець в Європі. У Бендерах проживають три етнічні групи: молдавани, росіяни і українці, і ви побачите, що Бендери — це всього лише невелика версія Кишинева.

Трансфер у Тирасполь

Обід в Тирасполі
Екскурсія Тирасполем

Його головна вулиця повна імператорських пам’ятників, «сталінських будівель», великих площ і, звичайно ж, пам’ятників. Якщо ви хочете побачити одне сіре нудне місто — будьте готові здивуватися, адже кольори Тирасполя зачарують вас.

Виїзд в Миколаїв.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

  • Транспорт Миколаїв  — Кишинів — Миколаїв
  • Всі екскурсії згідно програми
  • Проживання в готелі (2 ночі)
  • Сніданки у готелі
  • Супровід групи

ОПЛАЧУЄТЬСІ ДОДАТКОВО:

  • Вхідні квитки
  • Екскурсія/дегустація в Крікова
  • Обіди/вечері

ВАРТІСТЬ ТУРУ:3600грн