fbpx

Екскурсія “Кавовий Миколаїв”

Поділитися з друзями
?>
04.12.21
05.12.21

Чи любите Ви каву? А восени? А якщо додати чудові історії про наше місто та запашний аромат кави?
Тоді ми запрошуємо Вас, на осінню прогулянку с дегустацією кави!
Впевнені, Ви побачите Миколаїв з іншого ракурсу!

кава

Програма екскурсії “Кавовий Миколаїв”

 • 14:40 – Зустрічаємося біля Собору Касперівської ікони Божої Матері (ріг вул. Садової та пр. Центрального)
 • 14:50-16:00 – Мандруємо вулицями рідного міста. Дорогою говоримо про історію кави, як та звідки вона потрапила на терени України і коли каву почали пити у нас в Миколаєві!
 • 16:00 – Находившись по місту, завітаємо до класичної миколаївської кав’ярні, де продегустуємо унікальні для України сорти кави, що потрапили до нас з Бразилії та Гватемали, а також, продегустуємо кілька видів справжньої (!) розчинної кави, аби навчитися відрізняти якісну розчинну каву від жалюгідних підробок!

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість екскурсії "Кавовий Миколаїв"

Вартість екскурсії: 350 грн
До вартості входить: екскурсійний супровід, дегустація кави, сувенір від клубу.
Програма екскурсії розрахована на 4-4,5 год.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


кава

Коли в Україні з’явилася перша кава?

Перші згадки про каву в Україні датуються 1672 р – саме тоді в Кам’янці-Подільському турки і заснували першу кав’ярню. Інші джерела стверджують, що відкриттям першої кав’ярні і початком історії кави в Україні ми зобов’язані Юрію Кульчицькому – козаку, який після чергового протистояння з турецькими військами привіз замість срібла-злата кавові зерна і незабаром відкрив свою кав’ярню «Під синьою Фляжкою», чим і задав моду на напій у всій Європі.

кава

Яка кава сьогодні продається в Україні?

Сьогодні в Україні є понад двадцять обсмажувальних цехів, які пропонують каву високої якості, та більш ніж сотня кав’ярень, де до неї ставляться з особливою увагою. Правильна кава у сучасному світі – та, про яку відомо все: не лише країну, а й навіть ферму, де вона виросла (часто власник обсмажувального цеху власноруч обирає зерна у країнах Центральної Америки або Африки). Таку каву обсмажують вже в Україні, дотримуючись принципу свіжості.

Після смаження у спеціальних машинах (ростерах) її герметично запаковують, а тоді витримують до двох тижнів для «відпочинку». В цей час кава набуває найкращих смако-ароматичних властивостей. Ще одна характерна особливість такої кави — її обсмажують значно світліше, ніж це було в часи другої хвилі. Темне обсмаження робить смак рівномірно гіркуватим — ефірні олії всередині зерна починають виділятись на поверхню і горіти, тоді як світле дає змогу зберегти та підсилити аромат і смак кави. Після цього вона потрапляє в кав’ярні, де її готують.

кава

Аби дізнатися більше – запрошуємо на екскурсію осіннім містом та кавовою історією Миколаєва!

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

 • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

  ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

 • Чернігів вічний суперник Києва

  Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

 • Миколаївські леви розповідають

  Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button