fbpx

Екскурсія до музею Миколаївського суднобудівного заводу

Поділитися з друзями
?>
29.10.21

Ми раді запросити Вас,
на унікальну екскурсію до народного музею ДП “Миколаївський суднобудівний завод”!

Там, де Буг з Інгулом здавна поріднились,
Де лиману хвилі, степу вільний край,
Місто Миколаїв народилось
Кораблем пливе у синю даль.
Добра слава корабельної столиці
Землю облітає з краю в край.
Дай нам крила, наче білій птиці,
Покровитель, Святий Миколай!
Хай пишається тобою Україна!
Слався, велич духу, праці і краси!
Слався, Миколаїв – місто рідне!
Крізь століття славу пронеси!

Ім’я місту Миколаєву було надано 27 серпня 1789 р. в пам’ять про взяття в 1788 році турецької фортеці Очаків у день святого Миколая, покровителя моряків.

І відразу місту судилося стати великим промисловим центром і центром суднобудування. Вже через 9 місяців був спущений на воду чудовий корабель «Святий Миколай», а місце його споруди – Адміралтейство прийнято називати місцем заснування міста. Сьогодні це територія Миколаївського суднобудівного заводу. Саме тому пропонуємо відвідати музей цього підприємства та дізнатися набагато більше про історію головного підприємства нашого міста!

Миколаїв

План екскурсії “Ода рідному місту”

18.09. у суботу початок екскурсії о 16:00

 • Початок екскурсії біля головної прохідної Миколаївського суднобудівного заводу;
 • Миколаївське адміралтейство;
  Екскурсія в музей Миколаївського суднобудівного заводу 
 • Прогулянка справжнім “тунелем часу” нашого міста;
 • Інгульські мости та Флотський бульвар.

Зверніть увагу!

Миколаївський суднобудівний завод є режимним об’єктом. Задля дотримання правил відвідування музею, просимо здійсювати бронювання не пізніше ніж за 48 годин до початку екскурсії. Також, просимо зазначати у формі бронювання ПІБ кожного туриста повністю, українською мовою та без помилок. Для входу на територію МСЗ із собою необхідно мати паспорт громадянина України (особам до 14 років – свідоцтво про народження).

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість екскурсії "Ода рідному місту"

Вартість екскурсії: 110 грн
До вартості входить: екскурсійний супровід, сувенір від клубу? вхідний квиток та екскурсія по Миколаївському суднобудівному заводу
Якщо ви бажаєте відвідати музей Миколаївському суднобудівному заводу без єкскурсії по місту вартість 80 грн.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Миколаїв

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

 • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

  ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

 • Чернігів вічний суперник Києва

  Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

 • Миколаївські леви розповідають

  Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button