fbpx

Осінній похід від каньйонів до Білих скель

Поділитися з друзями
?>
30.10.21

Гайда у піший похід?
Беремо велику пательню, смажемо картоплю з беконом, варимо глінтвейн, закусуємо маршмелоу та спокійним кроком проходимо 15 км.
Осінні краєвиди Мертвоводу, Корабельної та Арбузинки всім шляхом, стиглі ягоди що прикрашають степні простори та легкий, теплий вітерец.
Отже, ходімо!?

актове

ПРОГРАМА ТУРУ 
07:00 – Відправлення з Миколаєва від Автовокзалу. Прямуємо по проспекту Центральному  через Пушкінське кільце.
10:00 – Прибуття до Петропавлівського каньйону.
Починаємо піший маршрут тропою у бік селища Актове.
12:30 – Робимо привал. Можете відпочивати, робити фотосесію чи спостерігати як смажиться картопелька.
На шляху ви матимете змогу побачити різні ділянки каньйонів.
Кожна місцина каньону має свої народні назви, які ми з Вами відвідаємо: «Тещин язик», «великий та малий липники», «шум», «підсеволоди», «камінь бажань» (велика  скеля на маленькому камені), «Хохли».
14:00 – Ситі та відпочилі продовжуємо рух від  Актовського каньону, які входять до “Семи природних чудес України”. Каньйони, ущелини, скелі, гірські долини. Описати цю місцину неможливо, можливо лиш сказати: “Це диво природи треба побачити на власні очі!”
14:30 – Продовжуємо перехід від Арбузинського каньйону до Білих скель.
Травяний чай з бубликами на перепочинок .
18:00 – Щасливі та трохи втомлені повертаємося додому.
20:00 – Орієнтовний час прибуття до Миколаєва.

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість туру "Осінній похід від каньйонів до Білих скель"

Вартість: 650 грн
До вартості входять: транспортне обслуговування, екскурсійне обслуговування, екологічний збір в заповіднику, страхуваня на транспорті, супровід представником клубу.Гриль меню (картопля на пательні, овочі, глінтвейн, чай, солодощі.
Щонайменше 1 літр води; головний убір, зручне взуття. Купальні костюми в разі теплої погоди.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


актове

актове

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button