Сонячне Закарпаття + Львів

ПРОГРАММА ТУРУ:

1 день:
Виїзд зі Львова (08:00)
Санаторій Карпати, Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. (екскурсія палацом Шенборна)

Мукачево
Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні — замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні.

За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.). Екскурсія замком

Обід
Берегово
(купання в термальному басейні та дегустація вин)
Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії.

Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.
Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, Поселення о 21:30.
2 день:
Сніданок і виїзд (08:00)
Ужгород
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста.

Прогуляйтеся історичною вулицею міста — Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”. (екскурсія містом, замком )
Обід,
Лумшори
(купання в чанах)
В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна, знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді.

Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Берегівський р-н (повернення в садиби о 20:30.
Вечеря.
3 день:
Сніданок і виїзд (08:00)
Іза
(дегустація сиру, купуємо вироби із лози та огляд оленячої ферми)
Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.

Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів. Міжгір’я Мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750м.), піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику.

З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава та Ґорґан, а також меандри ріки Ріки. (підйом на канатно- крісельній дорозі Обід Келечин (дегустація води) Пилипець Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили. (огляд водоспаду Шипіт)

Львів (повернення о 22:30)
Вечірній трансфер в готель.
Поселення
День 4
08.00 Сніданок,
Трансфер на вокзал або в центр
Залишення речей в камері зберігання + пішохідна оглядова екскурсія Львовом 2 год.
Вільний час
Обід
Переїзд на вокзал

Вартість туру — 3400грн.

У вартість ВХОДИТЬ:
проїзд комфортабельним автобусом по маршруту,
проживання 2 ночі в агросадибах 1 ніч в готелі 2* у Львові 2-3 місні номери з вигодами,
супровід гіда-екскурсовода на виїзді та 2 год екскурсія у Львові, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
страхування на час подорожі.
Харчування: 3 сніданки, 3 обіди, 2 вечері.
вечірній трансфер в готель.