Сорочинський ярмарок в Одесі

Диво дивне! Сорочинський ярмарок в Одесі.
Якщо додати море, не тільке Чорне, а ще й море позитиву, помножити на Одеський колорит.
То…Таки да…Може вийде непагано,.але треба побачити на власні очі.
Місто — найбільший торгівельний порт, приймає до себе в гості найбільший ярмарок Укоаїни.
Поїхали подивимось, та не зайвий раз помилуємося перлиною у моря.

З 26 по 30 червня 2019 року в місті Одесі, на Приморському бульварі, навколо пам’ятника Рішельє, вперше в історії, відбудеться Національний Сорочинський ярмарок!

Відвідуючи «третю столицю «, в середині позаминулого століття, Гоголь сказав: «Тут я можу дихати». Пропонуємо вдихнути на повні груди повітря гоголівських часів, відвідавши Національний Сорочинський ярмарок в Одесі!

Організатор — ТОВ «Сорочинський ярмарок». Керівник проекту — Світлана Свищева. Захід проходитиме за підтримки Одеської міської ради. Партнери — «Квартал Концерт» та «Летний театр «Морвокзал».
Сто сімдесят років тому назад Одесу відвідував Микола Гоголь, який відразу закохався у це неповторне і чарівне місто на морі. А сьогодні ми веземо до Одеси дух гоголівських часів, його улюблений Сорочинський ярмарок з народними пісенними, музичними та танцювальними колективами, з гоголівськими героями і самим «Миколою Гоголем», з автентичними народними розвагами. Також вам буде запропоновано широкий вибір сувенірної продукції та товарів легкої промисловості виробників з усієї України. На одеситів та гостей міста чекає безліч позитивних і яскравих вражень, неповторна культурно-мистецька програма, можливість придбати чудові вироби народних майстрів. А в закладах громадського харчування — скуштувати улюблені страви Миколи Гоголя.
Запрошуємо до участі у ярмарку народних майстрів, підприємства та приватних підприємців.
З повагою ТОВ «Сорочинський ярмарок»

Вартість туру — 320 грн.

До вартості входить:
трансфер Миколаїв — Одеса — Миколаїв
екскурсійне обслуговування під час трансеру
супровід представника клубу