fbpx

Тур”Довколо Карпат за 7 дней”

Поділитися з друзями

Вставьте краткое описание тура, перед описание добавить заголовок н2

ДОВКОЛА КАРПАТ ЗА 7 ДНІВ

План туру: Довколо Карпат за 7 дней
УВАГА! у виїздах 17.04, 24.04, 01.05 та 08.05 – в програму туру буде додано огляд алеї сакур в Ужгороді.
Виїзд потягом з Миколаєва або Одеси 

1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт, обід, підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, поселення, вільний час, вечеря, вечірня ватра).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) – Синевирський перевал (огляд карпатських панорам) – Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя, перехід до озера, обід) – Колочава (огляд музеїв і сценки з життя горян) – Сойми (дегустація унікальної мінеральної води) – Пилипець (повернення в готель, вечеря).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в новому термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (садиби сільського туризму, поселення о 19:30, вечеря).
4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом замком та обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).
5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Іза (оленяча ферма) – Нижня Апша (огляд церкви) – Ділове (огляд центру Європи та обід) – Кваси (дегустація живого пива) – Поляниця (поселення в готель о 18:30, Гуцульська забава, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика та екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”) – Яворів (майстер-клас з ліжникарства) – Косів (обід) – Коломия (огляд музею Писанки та вечеря) – Поляниця (повернення в готель о 21:00).
7 день: сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Гошів (огляд монастиря) – Бубнище (скелі Довбуша) – Львів (повернення о 22:30).
Повернення потягом до Одеси, або ночівля у Львові та повернення до Миколаєва.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Стоимость тура Довколо Карпат за 7 дней - 2775.00 грн.

В стоимость входит: проїзд комфортабельним автобусом, - проживання (6 ночей), - супровід гіда-екскурсовода, - екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, - страхування на час подорожі.
Оплачивается дополнительно: - харчування, - вхідні квитки в туристичні об’єкти - дегустації. - участь в Гуцульській забаві.Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 180 грн. Вартість участі в забаві без вечері – 90 грн.
Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні –безкоштовно; - Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру – 350 грн./особа.
Стоимость тура : 2595грн.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації: - підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 150 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 100 грн. в обидві сторони; - реабілітаційний центр бурого ведмедя: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн.; - водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., діти віком 11-16 років – 5 грн., діти віком до 10 років – безкоштовно; - озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 30 грн, студенти і школярі – 15 грн; - Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 80 грн/ос., пенсіонери, студенти - 50 грн/ос., школярі – 40 грн/ос.; - частування, забава із музиками і сценки з життя горян у колочавській корчмі “У Вольфа”: (в меню входять: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка): дорослі - 80 грн./ос., діти - 40 грн/ос.; - палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 20 грн., школярі - 15 грн.; - Мукачівський замок: дорослі – 50 грн., студенти, пенсіонери – 40 грн., діти до 14 років – 30 грн.; - новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові: загальний, студенти – 230 грн., пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн.. - дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.; - відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” – 5 грн.; - Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 50 грн., студенти - 40 грн., учні - 20 грн.; - термальний басейн “Косино”: загальний – 450 грн., , діти зростом до 150 см. – безкоштовно, - дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 75 грн. - оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн., школярі – 20 грн.; - екскурсія та дегустація чотирьох сортів пива у Квасах: 100 грн./особа, просто екскурсія 20 грн; - екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 30 грн.; - музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн, учнівський - 20 грн; - майстер-клас з ліжникарства: загальний, студентський, пенсійний - 15 грн., учнівський – 10 грн.; - музей писанки: загальний і пенсійний – 25 грн., студентський – 15 грн., учнівський – 10 грн; - підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 120 грн. в обидві сторони, пенсіонери і діти до 11 років – 85 грн. в обидві сторони; - Вхідний квиток на скелі Довбуша: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 10 грн.; - Трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 70 грн., діти до 12р. - 35 грн, діти до 6 р. - безкоштовно.
Харчування (орієнтовні ціни): сніданки – 60-65 грн., обіди 90-110 грн., вечері 95-100 грн.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Тур на Закарпаття Синевір, Шипіт та гори

Пилипець

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.

Келечин

Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келечин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.

Синевирський перевал

Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.

Реабілітаційний центр бурого ведмедя

На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неводі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування.

 

Берегово

Берегове. Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

Берегівське вулканічне низькогір’я

Околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

Ужгород

Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.

Косино

Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю.

 

ДОВКОЛА КАРПАТ ЗА 7 ДНІВ

Синевир

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Колочава

Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо до корчми “У Вольфа”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.

Сойми

Мальовниче карпатське село славиться своїм унікальним джерелом мінеральної води “Соймівська”, яка має найбільший вміст кальцію серед усіх мінеральних вод України та не має аналогів у світі.

Санаторій Карпати

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

Мукачево

Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

Нижнє Селище

Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

Іза

Неподалік цієї столиці лозоплетіння України, знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.

Нижня Апша

В цьому надзвичайно помпезному румунському селі збереглася фантастична дерев’яна церква св. Миколая (1604р.), храм є чудовим зразком марамороської готики.

Ділове

Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Кваси

Центр закарпатського ліжникарства, здавна славиться своїми “квасними” (кислими) водами. Шанувальників міцніших напоїв ґречно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва та продегустувати освіжаюче й ексклюзивне пиво, яке вариться із чеських та німецьких інгредієнтів на воді із високогірного карпатського джерела.

Верховина

Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”.

Яворів

Мальовниче карпатське село, де збереглися давні традиції виготовлення домотканого вовняного покривала (ліжника) і більшість мешканців займаються ліжникарством. Лише в Яворові можна побачити повний цикл народження ліжника від овечої вовни і до готового продукту, та купити його собі додому за цінами виробників.

Коломия

Місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитівку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів.

Буковель

Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.

Яремче

Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.

Гошів

Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.

Скелі Довбуша – Бубнище

Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Тур на Закарпаття Синевір, Шипіт та гори

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Між Італією та Швейцарією: Мілан, Лугано та Матергорн

    Угорщина, Словенія, Італія, Швейцарія Виїзд з: Львів, Стрий, Мукачево, Ужгород 7 днів. Нічні переїзди: без нічних переїздів  У турі на вас очікує: Готові відправитися у пригоду життя? Добре, бо цей тур до Північної Італії – це як карнавал емоцій! Розпочнемо з модного і стильного Мілана, де вас чекають вражаючі виставки, величні кафедралі та найкращі магазини світових брендів. Подорож продовжимо до… Read more »

  • Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської

    Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської В мультинаціональних місцях, де проживають люди різних національностей, Свято Хануки так як і Різдво які во важливо для місцян. Єврейське питання в Миколаєві не стояло так гостро як в інших містах, звичайно були різні моменти. Аптекарі, лікарі, архітектори, банкіри, судовласники, швачки, і т.д., це не повний перелік професій. Де зустрічаємося : в екскурсійній вітальні, вул…. Read more »

  • Єврейські адреси Миколаєва

    Віддаючи шану та  подяку В.В. Щукіну, будемо спиратися на його книгу : “Єврейські адреси  Миколаєва” Єврейське питання, чомусь завжди стояло гостро. А чому? Єврейський танець називається 7:40? А чому? Єврейський анекдот завжди про євреїв. А чому? Єврейська мама всім мамам – мама. А чому? Єврейські адреси  Миколаєва”, це про  всіх чиї імена збережено в історії.  В мультинаціональних місцях, де проживають… Read more »

Call Now Button