fbpx

Софіївський парк

Поділитися з друзями
?>
30.10.21
31.10.21
06.11.21
07.11.21
13.11.21
14.11.21

Софіївський парк в Умані – чудова ландшафтно-паркова територія, на якій росте близько 3 тисяч видів найрізноманітніших рослин, типових як для України, так і для інших куточків світу. Весной Софіївський дендропарк по праву називають садом-поемою, що складається зі скульптур, архітектурних красот, рослин, каменю і води! Особливо прекрасна вона навесні, коли тисячі дерев розпускаються мальовничим цвітом, та в осени коли дерева прикрашаються різнобарвним вбранням, радуючи відвідувачів парку приголомшливим і неповторним видовищем.

Програма туру: Софіївський парк

Час, подія
7:30 – Виїзд групи з Миколаєва.
12:00 – Прибуття в Умань.
12:30 – 14:00 – Екскурсія по дендрологічному парку з екскурсоводом (за бажанням).
14:00 – 19:00 – Самостійна прогулянка по Софіївському і Фентезі парку.
19:15 – 19:30 – Переїзд в центр міста Умань.
19:30 – 20:30 – Вільний час , або відвідання Дінопарку
20:30 – Переїзд до фонтану “Перлина кохання”.
22:00 – Збір групи.
2:30 – Прибуття до Миколаєва.
Поділитися з друзями
?>
30.10.21
31.10.21
06.11.21
07.11.21
13.11.21
14.11.21

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний.
Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса.
Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру.

Зверніть увагу!
Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі.
Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж всі інші.
Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Софіївський парк

Вартість туру “Весна, Софіївський парк!”

Стоимость тура:500 грн.
В вартість входить:


– Проїзд та туристичне обслуговування.
– Страхування на транспорт.


В вартість не входит:– вхідні квитки в Софіївський парк (дор. – 100 грн., Дит. – 50 грн.). Безкоштовно вхід для інвалидів ,участиків АТО, діти сироти, та дітей до 5 років.
– екскурсія в Софіївський парк (дорослі – 65 грн, діти – 40 грн).
– вхідний квиток в Фентезі парк – (дорослий -100 грн, дет.- 50 грн.)
Парк дінозаврів дорослі- 150 грн, дитячий 100грн.
– особисті витрати;
Що потрібно мати з собою:Фотоапарат, воду в пляшці, зручне взуття для прогулянки.
Поділитися з друзями
?>
30.10.21
31.10.21
06.11.21
07.11.21
13.11.21
14.11.21

Як забронюватися на тур?

1. На сайті, через кнопку “Забронювати”
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?

Приєднутесь до нас!

Софіївський парк

Опис туру “Весна, Софіївський парк!”

В Умані навесні завжди багатолюдно, адже саме в цю пору Софіївський парк дозволяє відчути всю красу різноманіття її рослин. Одним з найдивовижніших пам’яток Софіївського парку є тюльпанове дерево. Щовесни воно цвіте чудовим жовтим кольором в центральній частині парку серед інших екзотичних представників рослинного світу. Тюльпанове дерево в Умані – це унікальне видовище, яке варто, щоб його побачити!

Зацвітає неповторним рожевим кольором і чагарник рододендрон, чисельність якого в парку становить близько 57 кущів. Особливо популярно це рослина серед гостей Софіївки, які люблять пофотографуватися. Пам’ятні знімки на тлі яскраво-рожевих квітів завжди викликають масу позитивних емоцій. На берегах ставків і озер Софіївського парку ви побачите чудові зарості болотного ірису і бузку. Фіолетові, білі і бузкові відтінки цих квітів створюють саме романтичне відчуття, занурюючи в атмосферу ніжності і насолоди прекрасним.

Софіївські троянди відомі своєю елегантністю і різноманітністю видів. Від аромату цих чарівних квіткових царівн приємно паморочиться голова, і здається, що потрапляєш в чарівне царство чарівних бутонів і відкрітих пелюстків. Крім того, навесні тут яскраво і урочисто зацвітають клумби, своїм різнокольоровим видом створюючи неповторний колорит парку. Достаток квітучих рослин в Софіївці є кращою приводом для того, щоб відвідати це місце в весняну пору.

Софіївкский парк прикрашають таємничі гроти, величні скелі, затишні альтанки. Тут ви побачите безліч прекрасних скульптурних композицій, багато з яких привезені з Італії і Франції. На території парку кілька ставків і озер з лебедями, є підводні печери, живописні фонтани, гарні мости і дзюркотливі водоспади. Заповідник відомий своїми елегантними алеями і дивним ландшафтом.

Софіївський парк

Фентезі-парк “Нова Софіївка”

Фентезі-парк «Нова Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним Софіевским парком. Це єдиний у східній Європі дендропарк у стилі фентезі. У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами:

– світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької;
– стилізована вхідна група з ілюстраціями періодів розвитку «Софіївки»;
– інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу»;
– оглядовий майданчик, водоспад «Дракони», скульптура «Пегас», фонтан «Корабель»;
– традиційна українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології;
– японський сад з озером, альтанками, садом каменів;
– сотні видів хвойних, листяних дерев та кущів, а також багаторічників, лісових та берегових рослин, створено композиції з топіарних рослин та рослинних форм.

Особливо привабливою «Сучасна Софіївка» стає із настанням темряви, адже ввечері тут працюють світломузичні арт-інсталяції та демонструється 3D мапінг-шоу. Таким чином фентезі-парк вдало доповнив існуючі туристичні об’єкти, адже місто тепер цікаво відвідувати у будь-який час доби.

Також ви можете ознайомится з програмою – “Весна, Софіївський парк!” на російській мові :https://kotygoroshko.mk.ua/vesna-sofi%d1%97vskij-park/

Call Now Button