fbpx

Тур в Софіївський парк, м. Умань

Поділитися з друзями

Софіївський парк в Умані – чудова ландшафтно-паркова територія, на якій росте близько 3 тисяч видів найрізноманітніших рослин, типових як для України, так і для інших куточків світу. Весной Софіївський дендропарк по праву називають садом-поемою, що складається зі скульптур, архітектурних красот, рослин, каменю і води! Особливо прекрасна вона навесні, коли тисячі дерев розпускаються мальовничим цвітом, та в осени коли дерева прикрашаються різнобарвним вбранням, радуючи відвідувачів парку приголомшливим і неповторним видовищем.

Програма туру: Софіївський парк

Час, подія
6:30 – Виїзд групи з Миколаєва.
11:30 – Прибуття в Умань.
12:30 – Екскурсія по дендрологічному парку з екскурсоводом (за бажанням),або самостійне ваідвідування
16:00 – Відправлення до Миколаєва
22:00 – Прибуття до Миколаєва.
 

Софіївський парк
Поділитися з друзями

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний.
Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса.
Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру.

Зверніть увагу!
Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі.
Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж всі інші.
Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість туру “Весна, Софіївський парк!”

Стоимость туру: 750 грн.

В вартість входить: Проїзд та туристичне обслуговування. Страхування на транспорт.

В вартість не входить:

 • вхідні квитки в Софіївський парк (дор. – 70 грн., Дит. – 35 грн.). Безкоштовно вхід для інвалидів, участиків АТО, діти сироти, та дітей до 5 років.
 • екскурсія в Софіївський парк (дорослі – 65 грн, діти – 40 грн).
 • особисті витрати;
  Що потрібно мати з собою:
  Фотоапарат, воду в пляшці, зручне взуття для прогулянки.
Поділитися з друзями

Як забронюватися на тур?

1. На сайті, через кнопку “Забронювати”
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?

Приєднутесь до нас!

Опис туру “Весна, Софіївський парк!”

В Умані навесні завжди багатолюдно, адже саме в цю пору Софіївський парк дозволяє відчути всю красу різноманіття її рослин. Одним з найдивовижніших пам’яток Софіївського парку є тюльпанове дерево. Щовесни воно цвіте чудовим жовтим кольором в центральній частині парку серед інших екзотичних представників рослинного світу. Тюльпанове дерево в Умані – це унікальне видовище, яке варто, щоб його побачити!

Зацвітає неповторним рожевим кольором і чагарник рододендрон, чисельність якого в парку становить близько 57 кущів. Особливо популярно це рослина серед гостей Софіївки, які люблять пофотографуватися. Пам’ятні знімки на тлі яскраво-рожевих квітів завжди викликають масу позитивних емоцій. На берегах ставків і озер Софіївського парку ви побачите чудові зарості болотного ірису і бузку. Фіолетові, білі і бузкові відтінки цих квітів створюють саме романтичне відчуття, занурюючи в атмосферу ніжності і насолоди прекрасним.

Софіївські троянди відомі своєю елегантністю і різноманітністю видів. Від аромату цих чарівних квіткових царівн приємно паморочиться голова, і здається, що потрапляєш в чарівне царство чарівних бутонів і відкрітих пелюстків. Крім того, навесні тут яскраво і урочисто зацвітають клумби, своїм різнокольоровим видом створюючи неповторний колорит парку. Достаток квітучих рослин в Софіївці є кращою приводом для того, щоб відвідати це місце в весняну пору.

Софіївкский парк прикрашають таємничі гроти, величні скелі, затишні альтанки. Тут ви побачите безліч прекрасних скульптурних композицій, багато з яких привезені з Італії і Франції. На території парку кілька ставків і озер з лебедями, є підводні печери, живописні фонтани, гарні мости і дзюркотливі водоспади. Заповідник відомий своїми елегантними алеями і дивним ландшафтом.

Софіївський парк

Фентезі-парк “Нова Софіївка”

Фентезі-парк «Нова Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним Софіевским парком. Це єдиний у східній Європі дендропарк у стилі фентезі. У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами:

– світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької;
– стилізована вхідна група з ілюстраціями періодів розвитку «Софіївки»;
– інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу»;
– оглядовий майданчик, водоспад «Дракони», скульптура «Пегас», фонтан «Корабель»;
– традиційна українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології;
– японський сад з озером, альтанками, садом каменів;
– сотні видів хвойних, листяних дерев та кущів, а також багаторічників, лісових та берегових рослин, створено композиції з топіарних рослин та рослинних форм.

Особливо привабливою «Сучасна Софіївка» стає із настанням темряви, адже ввечері тут працюють світломузичні арт-інсталяції та демонструється 3D мапінг-шоу. Таким чином фентезі-парк вдало доповнив існуючі туристичні об’єкти, адже місто тепер цікаво відвідувати у будь-який час доби.

Також ви можете ознайомится з програмою – “Весна, Софіївський парк!” на російській мові :https://kotygoroshko.mk.ua/vesna-sofi%d1%97vskij-park/

Вставьте краткое описание тура, перед описание добавить заголовок н2

Програма тура Поездка на море

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Стоимость тура Поездка на море

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 063-527-58-61, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88, 063-527-58-61,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

 • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

  ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

 • Чернігів вічний суперник Києва

  Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

 • Миколаївські леви розповідають

  Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button