fbpx

Вікенд у Румунії

Поділитися з друзями

Трансильванія – місце, де розгорталися події роману Брема Стокера “Дракула”. Запрошуємо вас відправитися до легендарної країни Влада Цепеша та можливість відвідати візитну картку Румунії – загадковий замок Бран

Румунія

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру "Вікенд у Румунії"

Вартість туру: 115€
У вартість входить: проїзд за маршрутом автобусом єврокласу; проживання у готелях рівня 3 зірки в номерах з усіма зручностями; харчування – сніданки; супровід керівником групи; оглядова екскурсія: Брашов.
У вартість не входить: залізничні квитки від Миколаєва до Чернівців; медичне страхування - 3€, для осіб старше 60 років - 6€; факультативні екскурсії; вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо); проїзд громадським транспортом; особисті витрати.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Румунія

Програма туру “Вікенд у Румунії”

День 1

Виїзд з Миколаєва до Чернівців.

День 2. Мальовничі містечка Румунії

08:00 – Зустріч туристів в Чернівцях на парковці біля залізничного вокзалу. Посадка туристів в автобус.
08:20 – переїзд до Румунії. Проходження кордону.

Переїзд в місто Брашов. По дорозі пропонуємо відвідати місто Бистриця (дорослі: 15€, діти: 10€) Ви ознайомитесь з основними туристичними пам’ятками міста. Оглянете ззовні саксонську протестантську церкву, яка височіє над містом своєю 75-метровою вежею, Вежу Догарілор, Будинок Майстра Срібних Справ, старовинні міські стіни і Вежу Мідників, оборонний бастіон, православну церкву, та житлові будинки епохи ренесансу.

Прибуття в Брашов. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Брашов – румунський Зальцбург», саме так називають місто за його прекрасне місце розташування – біля підніжжя гір. Це одне з десяти найбільших міст в країні. Сучасний Брашов – надзвичайно мальовниче містечко, що зберегло дивовижну середньовічну чарівність. Його вузькими вуличками (саме тут знаходиться найвужча вулиця в Європі – Вулиця Нитки. Ширина її трохи більше метра, а довжина – близько 80-ти) і просторими площами можна прогулюватися дуже довго. У середньовіччі місто було оточене високою 12-метровою стіною, що захищала його від турків. Зі стін і сьогодні відкривається прекрасний вид на старовинне місто, звідки добре проглядаються гострі шпилі Чорної церкви – головного символу Брашова.

Поселення в готель. Ночівля.

Румунія

День 3. Королівський палац Пелеш та знаменитий замок Дракули

Сніданок. Вільний час. Бажаючих запрошуємо відвідати:

Королівський палац Пелеш (дорослі: 18€, діти: 15€). Казковий Палац Пелеш, побудований в XIX столітті – це колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, який вражає багатством зовнішньої і внутрішньої обробки, архітектура замку гармонійно комбінує гамму стилів часів ренесансу, бароко і рококо. Гірська зона додає особливу красу замку, яку неможливо описати словами, це треба побачити! Гості даного палацу ознайомляться з історією Синая, який назвали “перлиною Карпат”.
Замок Дракули “В гостях у Дракули” (дорослі: 20€, діти до 16: 15€). Один з найбільш значущих і відомих в Європі пам’яток середньовічної архітектури. У величезній долині, на схилі могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут. Але іноді хочеться повірити в казку, навіть коли вона дуже страшна. По-перше, з Вами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки обов’язково закінчуються добре і красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки.

Повернення в готель. Ночівля.

Сучава

День 4. Казкова Сучава

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Україну.

По дорозі пропонуємо відвідати місто Сучава (дорослі: 15€, діти: 10€). Екскурсія починається з відвідин знаменитої Тронної Фортеці – пам’ятника молдавської і валашської архітектури. Довгий час фортеця охороняла місцевий край і не один раз вистояла в османських штурмах і нападах. Тронна Фортеця є найважливішим історичним пам’ятником міста і монастиря Св. Іоанна Нового.

Виїзд на кордон. Проходження кордону.

20:30 – Прибуття в Чернівці.

День 5

Повернення до Миколаєва

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button