fbpx

Зоряні історії в Миколаївській астрономічній обсерваторії

Поділитися з друзями

Що саме ви знаете про астрономію, небесні світила та сузір’я?

А тепер уявіть на хвилику: ви знаходитесь в Миколаївській астрономічній обсерваторії, а науковий співробітник завдяки програмі “Стеларіум” розповідає найцікавіші факти та показує найзахопливіші сузір’я! Сподобалося? Тоді запрошуємо вас на екскурсію “Зіркові історії”!

обсерваторія

Програма екскурсії “Зоряні історії” в Миколаївській астрономічній обсерваторії:

17:00 – Збір групи біля будівлі обсерваторії, вул. Обсерваторна, 1. Знайомство з науковим співробітником, який проводить екскурсію в Миколаівській Астрономічній Обсерваторії.
17:10 – Розпочинаємо екскурсію біля головного входу в Обсерваторію.
17:20 – Екскурсія в приміщенні обсерваторії. Астрономічна частина екскурсії.
18:10 – 19:00 – Далі ми прогуляємося по території обсерваторії у вечірній час (вам знадобляться ліхтарики). За допомогою телескопа поспостерігаємо за зірковими світилами та планетами.

Наш менеджер с Вами зв’яжеться за день або в день екскурсії з більш детально інформацією.

Час початку екскурсію може змінюватись в залежності від погодних умов, та сезонного періоду проведення екскурсії (в літній час 20:00-21:30, осінній 18:00-20:00, зиновий 16:00-18:00).

У разі несприятливих погодніх умов екскурсія буде перенесена на іншу дату.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість екскурсії "Зіркові історії"

Вартість екскурсії: 180 грн. Дітям до 14 років - 160 грн.
У вартість входить: екскурсійний супровід, сувенір від клубу.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


обсерваторія

Що таке Stellarium?

Stellarium – це програма, яка допоможе нам побачити зображення туманностей і покаже цілком реалістичний молочний шлях. Ця реалістична атмосфера також відображається при сході та заході сонця. Для більш реалістичного відображення це дозволяє імітувати ефект атмосфери, що призводить до розмиття зоряного світла вночі, а також яскравості та блакитного відтінку, що покриває небо вдень.

Завдяки цій програмі ми можемо з легкістю перелетіти до будь-якої точки планети, лише вказавши її географічні координати, і таким чином, зможемо поспостерігати за небом у різних частинах світу. Візуалізація здійснюється в режимі реального часу або в часі з регульованою швидкістю вперед-назад, що дає можливість “спостерігати” за небом у різні пори доби!

обсерваторія

Яка ж вона, Миколаївська обсерваторія?

Миколаївська обсерваторія – одна з найстаріших обсерваторій Східної Європи, заснована в 1821 році як морська. З 1912 року вона стає Миколаївським відділенням Головної (Пулковської) астрономічної обсерваторії (ГАО). У 1935 році була включена в мережу наукових установ Академії наук СРСР як Миколаївське відділення ГАО. У 1992 році стає самостійним науковим закладом України, а з 2002 року – Науково-дослідним інститутом «Миколаївська астрономічна обсерваторія».

Наразі заклад знаходиться в підпорядкуванні Державного комітету України з питань науки, інновацій та інформатизації. Обсерваторія розташована в самісінькому цетрі Миколаєва на висоті 52 м над рівнем моря з географічними координатами: 31° 58′ східної довготи і 46° 58′ північної широти. Миколаївська обсерваторія була включена до Попереднього списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО від України і в 2021 році відзначила 200 річницю заснування!

обсерваторії

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button