План туру:
1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Клевань (огляд тунелю кохання) — Луцьк (екскурсія по замку, обід, екскурсія по місту) – Кременець (вечеря, поселення о 20:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Дубно (екскурсія по замку) — Тараканів (огляд форту, обід) – Кременець (екскурсія по замку та місту, повернення в готель).
3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишнівець (огляд палацу) – Збараж (екскурсія по замку) — Тернопіль (обід) – Оришківці (відпочинок в СПА) — Кам’янець-Подільський (вечеря, поселення в готель о 20:30).
4 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, екскурсія по старому місту та фортеці, обід) – Бакота (огляд скельного монастиря) – Кам’янець-Подільський (повернення у готель, зустріч Нового Року о 21:00).
5 день: сніданок і виїзд (12:00) – Хотин (екскурсія по фортеці) – Горбова (участь в Маланці) – Бояни (поселення в готель о 19:30, вечеря).
6 день: сніданок і виїзд (08:30) — Чернівці (екскурсія університетом та містом, обід) — Заліщики (огляд панорами Дністра) — Микулинці (купівля пива) — Львів (повернення о 22:30).
Увага! Відвідування Бакоти та Заліщик можливе лише за сприятнивих погодніх умов.
Пропоновані варіанти Зустрічі Нового 2022 року:
У ресторанах та кафе м. Кам’янець-Подільський. Вартість та програми будуть подані згодом (Орієнтовна вартість 1000-1500 грн.).
Проживання:
1-2 ніч: готель “Панорама” у м. Кременець, комфортні 2-х, 3-х, 4-х місні номери зі зручностями у номері.
3-4 ніч: готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).
5 ніч: готель “Буковинська зірка” в с. Бояни, біля Чернівців, 2-х, 3-х і 4-х місні номери з вигодами в номері.
Зверніть увагу!!
Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!
.
Варітість туру: 5 295,00 грн
У вартість ВХОДИТЬ: - проїзд автобусом, - проживання в готелях (5 ночей), - сніданки (5 разів), - супровід гіда-екскурсовода, - екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, - страхування на час подорожі. |
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: - Новорічна забава, - вхідні квитки в туристичні об’єкти, - харчування (обіди та вечері), - організаційний збір - 100 грн. |
Знижки для дітей - Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно; - Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 500 грн. |
Як забронюватись на тур??
1. На сайті, через кнопку «Забронювати». 2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15. 3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88. Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
– Тунель кохання: загальний, пенсійний — 25 грн./особа, діти до 12 років – безкоштовно.
– Луцький замок: загальний, пенсійний – 50 грн./особа, студентський, учнівський – 30 грн./особа;
– Дубненський замок: загальний, пенсійний – 20 грн, студентський, учнівський – 12 грн;
– Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський — 25 грн./особа;
– Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери – 80 грн, студенти, учні – 30 грн;
– Замок у Збаражі: загальний, пенсіонери – 80 грн, студенти, учні – 30 грн.
– SPA-центр у Оришківцях (до 2-х годин): загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 150-200 грн.;
– Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студенти і учні – 40 грн/особа;
– Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 70 грн/особа, студенти і учні – 35 грн/особа;
– Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 20 грн/особа.
Харчування:
Обіди –100-110 грн., вечері – 90-110 грн. (орієнтовні ціни).
Опис вхідних об’єктів
Клевань
Тут знаходиться всесвітньовідомий «тунель кохання», який є ботанічним феноменом, що утворений заростями дерев і кущів навколо вузькоколійної залізниці. Завдяки своїй мальовничості він приваблює до себе туристів, особливо закоханих пар з цілого світу.
Луцьк
Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610р.), лютеранську кірху (1907р.), Хрестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626р.) та церкву св. Трійці (1752р.) А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Дубно
Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубенський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).
Тараканів
У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.
Кременець
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).
Вишнівець
Родинне гніздо Вишневецьких, з яких походить легендарний засновник Запорізької Січі Дмитро Вишневецький (Байда). В місті зберігся, перебудований з фортеці, палац Вишневецьких (1720р.) в класицистичному стилі. Неподалік знаходиться замкова церква Воскресіння Хрестового (1530р.), збудована гетьманом Дмитром Вишневецьким, в якій відбулися заручини Лжедмитрія І з Мариною Мнішек.
Збараж
Місто, що відігравало важливу роль у визвольній війні українського народу під проводом Богдана Хмельницького. Свідком тих часів був ренесансний палац Вишневецьких (1620-1631р.), що колись був обнесений 13-метровими валами з бастіонами і казематами. Цікавий також і величний бароковий костел святого Антонія (1627р.) монастиря бернардинців.
Оришківці
Гусятинщина здавна славилася своїми високомінералізованими лікувальними водами, які в народі називають “рапа”. Оздоровитися ними та покращити самопочуття можна у сучасному SPA-центрі, який діє при готельно-ресторанному комплексі “Орися”. Тут можна поніжитися у трьох джакузі басейнах із лікувальною ропою, погрітися у сауні із гімалайською сіллю та поплавати у великому басейні зі звичайною водою. Мінеральна вода видобувається із свердловини глибиною 770 метрів Новозбручанського родовища і має в своєму складі величезну кількість корисних мікроелементів, а вміст солі більший вдвічі ніж у морській воді. Лише у Прибалтиці є вода зі схожим вмістом, тому запрошуємо всіх на відпочинок та оздоровлення, тим паче, що спосіб лікування високомінералізованою гусятинською ропою у поєднанні із бішофітом полтавським є унікальним та запатентованим.
Кам’янець-Подільський
Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.
Бакота
Надзвичайно гарне місце на березі річки Дністер, що знаходиться на місці села Бакота, колишньої столиці Пониззя, котре затопили в 1981р. під час побудови Новодністровської ГЕС. Зараз тут знаходиться Михайлівський монастир та можна оглянути чудову панораму Подільських товтр. Тутешній клімат, за свідченнями науковців, аналогічний ялтинському.
Хотин
Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
Чернівці
По праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864- 1882рр.), який занесений в світову спадщину Юнеско. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главка. Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п’яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на мандри надихне будинок-корабель (ХІХ ст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Заліщики
Неймовірної краси містечко Поділля, яке славиться мальовничими краєвидами. Воно лежить у глибокому яру Дністра, а могутні скелі, що височіють поруч, простягаються майже на два кілометри. Місто унікальне не лише своїм кліматом та фантастичним краєвидами, а й архітектурою вузьких колоритних вуличок.
Микулинці
Одне із найстаріших міст Західної України, вперше згадане у “Повчанні Володимира Мономаха” (1096р.), має чим похвалитися перед найвибагливішими туристами. На території селища знаходиться ВАТ “Бровар”, він варить 16 сортів запашного і поживного напою, яке вариться тут з 1698р. із доброї джерельної води та екологічно чистої сировини. Більшість мешканців Тернопільщини не визнають інші пива крім “Микулинецького”, тому пропонуємо придбати декілька пляшок, щоб самостійно переконатися у цій істині.
Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам
Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15. Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,Вас може зацікавити
Приєднутесь до спільноти наших туристів
Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко
- Між Італією та Швейцарією: Мілан, Лугано та Матергорн
Угорщина, Словенія, Італія, Швейцарія Виїзд з: Львів, Стрий, Мукачево, Ужгород 7 днів. Нічні переїзди: без нічних переїздів У турі на вас очікує: Готові відправитися у пригоду життя? Добре, бо цей тур до Північної Італії – це як карнавал емоцій! Розпочнемо з модного і стильного Мілана, де вас чекають вражаючі виставки, величні кафедралі та найкращі магазини світових брендів. Подорож продовжимо до… Read more »
- Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської
Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської В мультинаціональних місцях, де проживають люди різних національностей, Свято Хануки так як і Різдво які во важливо для місцян. Єврейське питання в Миколаєві не стояло так гостро як в інших містах, звичайно були різні моменти. Аптекарі, лікарі, архітектори, банкіри, судовласники, швачки, і т.д., це не повний перелік професій. Де зустрічаємося : в екскурсійній вітальні, вул…. Read more »
- Єврейські адреси Миколаєва
Віддаючи шану та подяку В.В. Щукіну, будемо спиратися на його книгу : “Єврейські адреси Миколаєва” Єврейське питання, чомусь завжди стояло гостро. А чому? Єврейський танець називається 7:40? А чому? Єврейський анекдот завжди про євреїв. А чому? Єврейська мама всім мамам – мама. А чому? Єврейські адреси Миколаєва”, це про всіх чиї імена збережено в історії. В мультинаціональних місцях, де проживають… Read more »