fbpx

Тури в Карпати, Закарпаття та Львів

Поділитися з друзями

Тури в Карпати та Закарпаття

Тури в Карпати, Львів, Закарпаття. дивовижна природа гір, водоспади і багато всього дивного і незвичайного, що викличе захват і здивування.
  1. 10 РОДЗИНОК ЗАКАРПАТТЯ
  2. РЕЛАКС-ТУР “ТЕРМАЛЬНЕ ЗАКАРПАТТЯ”
  3. СИРО-ВИННИЙ ТУР ЗАКАРПАТТЯМ
  4. ТЕРНОШОРСЬКА ЛАДА, ШЕШОРИ + ГУЦУЛЬСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ
  5. ОЗЕРО СИНЕВИР, ВОДОСПАД ШИПІТ, КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙЧИК
  6. КАРПАТСЬКІ НОВИНКИ ЗА 5 ДНІВ
  7. КАРПАТСЬКІ НАСОЛОДИ( з походом в гори та дегустацією сирів)
  8. УЖГОРОД В САКУРІ – РАЙСЬКИЙ САД!
  9. ВИХІДНІ У ЛЬВОВІ + КАРПАТИ
  10. ЛИЖНИЙ ТУР НА ДРАГОБРАТ + ГУЦУЛЬСЬКІ ЗАБАВИ

Санаторно-курортне лікування в Україні

1.Санаторій «Кристал», м. Трускавець

Санаторій «Кристал» розташований в екологічно чистій зоні, на найвищій точці міста Трускавець. Поруч із санаторієм знаходиться лісовий масив. Навпроти санаторію розташований парк, де люблять прогулюватися відпочивальники в будь-яку пору року.З метою оздоровлення на курорті відпочивальники приймають мінеральну воду. Прийом мінеральної води з трускавецького родовища не тільки сприяє підвищенню імунітету, а й покращанню обміну речовин, позитивно впливає на роботу травної та сечостатевої системи завдяки лікувальним властивостям води. Крім цього, в санаторії «Кристал» в Трускавці використовуються найсучасніші методи фізіотерапії. Вам зможуть запропонувати комплекс процедур для оздоровлення. Всього в санаторії налічується близько 120 процедур. Вартість туру – 7800.00 грн за двох осіб. До вартості входить: Пакет «Оздоровлення» Тривалість 8 днів. Проживання у номерах стандарт з вигодами в номері. Триразове харчування. Лікування (бальнеологічне) В санаторії заїзд : 08-00 ; – виїзд : 00-00 Заїзд кожного дня. До вартості не входить: Залізничні білети в дві сторони. Трансфер до Трускавця.
Санаторій «Кристал»

2. Санаторій“Алмаз”, м. Трускавець

Цей великий лікувально-профілактичний санаторій працює у Трускавці вже більше 50 років. Санаторій користується великим попитом серед відпочиваючих курорту, завдяки гарній лікувальній базі, хорошому місцю розміщення і досвідченому персоналу. Для зручності відпочиваючих, між двома корпусами комплексу, побудований критий перехід, який також з’єднує санаторій з водолікарнею. Санаторій Алмаз Трускавець чудесним чином підходить для «економ» відпочинку, для лікування відпочиваючих різного віку. У цьому санаторії Трускавця є номери категорії «стандарт», «покращений» та двокімнатні «люкси». У всіх номерах окремий санвузол, телебачення. Персонал санаторію Алмаз Трускавець відрізняється дбайливістю і професіоналізмом. Відпочиваючі отримують кваліфіковані медичні послуги. Вартість туру – 7800.00 грн за двох осіб. До вартості входить: Пакет «Оздоровлення» Тривалість 8 днів. Проживання у номерах стандарт з вигодами в номері. Триразове харчування. Лікування (бальнеологічне) В санаторії  заїзд : 08-00 ; – виїзд : 00-00 Заїзд кожного дня. До вартості не входить: Залізничні білети в дві сторони. Трансфер до Трускавця.

3.Санаторій “Сонячне Закарпаття”, с. Поляна, Закарпатська область

Знаходиться поміж мальовничих карпатських гір в оточенні старих лісів з найчистішим фітонцидним повітрям. Працює заклад починаючи з 1965 року, за цей час сотні тисяч гостей залишилися вдячними за результативне оздоровлення. Крім цього, даний санаторій можна використовувати не тільки для лікування, а ще й для якісного відпочинку в горах за приємними цінами.
Вартість туру – 8700.00 грн за двох осіб. До вартості входить: Пакет «Оздоровлення» Тривалість 8 днів. Проживання у номерах стандарт з вигодами в номері. Триразове харчування. Лікування та оздоровчі процедури. В санаторії Сонячне Закарпаття- заїзд : 08-00 ; – виїзд : 00-00 Заїзд кожного дня. До вартості не входить: Залізничні білети в дві сторони. Трансферт до готелю.

4.Reikartz Поляна 4*

Отель «Reikartz Поляна»
Отель «Reikartz Поляна» расположен в живописной долине реки Пиня, которая находится в Свалявской котловине (предгорье Украинских Карпат). Отель расположен в популярном бальнеологическом курорте Поляна в Закарпатье, на высоте 320 м над уровнем моря. На базе отеля работает SPA & Wellness центр, который специализируется на грязелечении и бальнеологии. Современные методы омоложения: биоревитализация и мезотерапия – теперь в «Reikartz Поляна»Для активного отдыха курорт Reikartz в Поляне предлагает тренажерный зал, горнолыжные трассы, экскурсионные маршруты и походы в горы с проводником (5 маршрутов разной сложности). Вартість туру – 12100.00 грн за двох осіб. До вартості входить: Пакет «Оздоровлення» Тривалість 8 днів. Проживання у номерах стандарт з вигодами в номері. Харчування сніданок+ вечеря Лікування та оздоровчі процедури. В санаторії  заїзд : 08-00 ; – виїзд : 00-00 Заїзд кожного дня. До вартості не входить: Залізничні білети в дві сторони. Трансферт до готелю.

5.Комплекс “Термал Стар

Комплекс "Термал Стар"
Комплекс “Термал Стар”розташований в 12 кілометрах від міста Ужгород та в 35 кілометрах від міста Мукачево, в мальовничій місцевості Карпат, на березі озера. Оточений гірськими лісами, оповитий кришталево чистим повітрям санаторій дарує незвичайні можливості для прекрасного відпочинку і лікування на Закарпатті. Санаторій займає площу 12 га. Головним надбанням «Термал-Стар», звичайно ж, є його цілющі термальні води Закарпаття. Інфраструктура санаторію включає: бальнеологічні кабінети з сучасним обладнанням, діагностичну лабораторію, 165 затишних номерів, власний бювет з мінеральною водою, розважальний центр, SPA-зону з водною гіркою, спортивні майданчики, сауну, лазню, чан. Вартість туру: 17700 грн за двох осіб. До вартості входить: Пакет «Оздоровлення» Тривалість 8 днів. Проживання у номерах стандарт з вигодами в номері. Харчування: триразове Лікування та оздоровчі процедури. В санаторії  заїзд : 08-00 ; – виїзд : 00-00 Заїзд кожного дня. До вартості не входить: Залізничні білети в дві сторониОдеса -Ужгород-Одеса. Трансферт до готелю.с.Нижне Солотвино

.
Поділитися з друзями

Як забронюватися на тур?

1. На сайті, через кнопку “Забронювати”
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?

Приєднутесь до нас!

 
Call Now Button