fbpx

Карпатські новинки за 5 днів

Поділитися з друзями

4 термальні купання, 4 дегустації, замки, канатна дорога, водоспади, наскельна фортеця, мальовничі гори, давні храми

Програма туру

1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош, обід) – Косино (купання в термальних басейнах) – Берегівський р-н (поселення в садиби зеленого туризму о 20:30, вечеря).

2 день: сніданок і виїзд (08:00) –  Ботар (дегустація повидла та ковбас) – Іза (екскурсія на Ранчо “Хайленд” з дегустацією равликів, екскурсія на оленячу ферму, обід) – Велятино (купання в термальному басейні) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря)

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія містом, та 5-ти годинне перебування в аквапарку “Карпатія”) – Перечин (дегустація сиру)  – Вишка (поселення в готель о 19:30, вечеря).

4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Лумшори (купання в чанах) – Воєводино (прогулянка парком Шенборна) – Перечин (обід-дегустація закарпатських страв) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель о 20:30, вечеря)

5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Невицьке (огляд замку) – Барвінок  (купання в термальних басейнах та обід) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Львів (повернення о 22:30).

Вартість туру: 2659 грн


У вартість ВХОДИТЬ

– проїзд комфортабельним автобусом,
– проживання (4 ночі),
– супровід гіда-екскурсовода,
– екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
– страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ і додатково оплачується

– залізничні квітки,
– харчування,
– вхідні квитки в туристичні об’єкти,
– дегустації.


Проживання


Call Now Button