з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко!
Український Стоунхендж «Кам’яне село»
Поділитися з друзями
«Кам’яне село» – археологи вважають єдиним білим пятном на карті України
Історики подозрюють , що саме тут знайшов спокй, князь Ігор, саме тут сховано золото гетмана Полуботка та библіотека князя Ярослава Мудрого.
Християне всього світу, вважають , що тут залишилися сліди Бога. Бджолярі з усього світу хочуть скуштувати справжній бортний мед.. Толкіністи всього світу погодяться , що Джон Рональд Руэл Толкин писав Віковічний ліс саме з Олевського лісу. Німці знають, що село Устинівка, це ж німецька колонія Юстінбург. Окультисти вірять, що тут живе всяка лісова нечість . А головне — кожен турист знає, щ саме тут знаходиться диво природи — «Кам’яне село», заворожуюча краса поліської природи та самі добрі люди. Просто поїдьте та самі впевніться в тому особисто !
Програма туру :
1 день
20-00 Відправлення з Миколаєва 2день
07-00 Прибуття до до м. Коростень 07.30 Ранішня кава. Сніданок.Оглядова екскурсія центром міста . 08-30 Переїзд до Олевськ Житомирської області. 09-30 Переїзд до в Камяного села.
Екскурсійна програма.
Геологічний заказник місцевого значення «Кам’яне село»займає територію 15 гектарів. Характеризується численними виходами на поверхню порід моренного типу та залишками кам’яних валунів льодовикового періоду, які в процесі вивітрювання набули форм сільських будівель: хат, хлівів і т.д. Проте найновіші наукові дані свідчать про місцеве, а не льодовикове похождення цих мегалітів. Крім велетнів у вигляді жител, зустрічаються й інші, не менш оригінальні утворення. Найвідомішим з них є «Божий камінь». Пройшовши босоніж Божими слідами, потрібно загадати бажання, яке, кажуть, обов’язково збудеться. А ще можна перевірити ступінь своєї грішності, спробувавши пролізти крізь щілину між Божим і Диявольським каменем. Праведники проходять легко, грішні – можуть застрягти. Екскурсанти почують як місцеві легенди, так і наукові гіпотези про похождення цієї дивної місцевості. 13-00 Обід. Пропонуєься грибна юшка з реберцями, борщ (червоний чи зелений), уха, смажена підчеревина, варена картопля, куліш, омлет, овочі, зелень, хліб, узвар або компот ( меню погоджується попередньо). Всі страви готуються на вогні, з натуральних продуктів, у вашій присутності, досить швидко, поки гості милуются краєвидами і фотографують гарні пейзажі. Бажаючі за обідом матимуть можливість подегустувати калганівку – настоянку вищезгаданого калгану, або зубрівку, або вишнівку, або питних медів на усі смаки. 15-00Зустріч з екскурсоводом в Олевську. Оглядова екскурсія містом, що має свою тисячолітню історію. Відвідання Древлянського городища в урочищі Бабина Гора. На північному сході Олевська, в урочищі Бабина гора. Тут багато років проходять археологічні розкопки. Однією з найцікавіших знахідок можна назвати 12 метровий колодязь, збудований ще до часів Київської Русі. Також, на думку вчених, на цьому місці існувала дерев’яна фортеця, яка використовується древлянами для оборони.
18-00 Відправлення в Миколаїв. 21- 22 Світомузичний фонтан у Вінниці, 22-00 Продовження переїзду. 3 день. 05-00 Орієнтовний час прибуття до м. Миколаєва. Вартість туру — 1700 грн До вартості включено: транспортно- екскурсійне обслуговування, супровід групи, вхідні білети на всі екскурсійні обєкти. Додатково оплачуються : особисті витрати, обід 150 грн
* Час вказаний у програмі туру, є орієнтовним . Тривалість переїздів залежить від погодних умов , якості дорожнього покриття та розмірів автобусу.
Час може змінюватися без обговорення з туристами, зі збереженням структури туру.
Питання за телефонами: 093-30-55-424, 098-73–60-283, 066-82-07-061.