fbpx

Балтійське море, Ґданськ, Сопот, Мальборк, Варшава

Поділитися з друзями

Кораблі та архітектура Гданська, море та пірс у Сопоті, замок Мальборк, Старе місто і Королівський тракт у Варшаві, чекають на Вас, якщо відвідаєте мандрівку

План туру

1 день: виїзд зі Львова (20:00) – нічний переїзд до Польщі через КПП “Рава-Руська / Hrebenne” або
“Угринів / Dołhobyczów”.

2 день: Gdańsk “Ґданськ” (екскурсія центральною історичною частиною міста, обід, вільний час) – околиці Ґданська (поселення в готель о 21:00, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Sopot “Сопот” (прогулянка небережною біля Балтійського моря, коротке купання в морі, дерев’яний пірс та кривий будинок) – Malbork “Мальборк” (екскурсія замком та обід) – околиці Варшави (поселення в готель о 21:30, вечеря).

4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Warszawa “Варшава” (екскурсія Старим містом і Королівським
трактом, обід) – КПП “ Hrebenne / Рава-Руська” (перетин кордону) – Львів (повернення о 22:55).

Увага!

1. На проходження кордону на виїзд з України закладено 4 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням, або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до приміського вокзалу і автобази.
2. Туроператор  НЕ несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених в.итрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка).

Вартість 6495грн

До  вартісті  входить:
проїзд комфортабельним автобусом, проживання , супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Call Now Button