fbpx

Тур в Чорноморськ та Біопарк

Поділитися з друзями
?>
Розклад поїздок на ЧЕРВЕНЬ
Дата
Вартість
26.06.21
360 грн

Тур в Чорноморськ та Біопарк  – це дві перлини в одному турі. В цій подорожі буде багато моря, пляж зі статусом “блакитного прапора”, дивовижний Приморський парк, та чудові, майже Потьомкінські сходи, з яких відкривається захопливий  краєвид. Звичайно на море. 
А ще буде  незабутный Сафарі-тур, на якому буде можливість зустрітися зі справжніми хижаками.

Програма тур в Чорноморськ та Біопарк

05:00 – Виїзд з Миколаєва.
08:00 – Прибуття до Чорноморську. Поки не жарко, прогуляємося чудовою набережною цього міста та відвідаємо Приморський парк.
Після чудової ранішньої фотосесіїї, по майже Потемкінських сходах, спустимося до красивого пляжу, де на нас чекає тепле та блакитне море.Тур в Чорноморськ та БіопаркТур в Чорноморськ та Біопарк
08:30-11:30 – Відпочинок на морі.
Міжнародна програма “Блакитний прапор” відбирає узбережжя, які відповідають низці критеріїв безпечності та екологічності. З нею співпрацюють близько 50 країн.
Блакитний прапор – це екологічний сертифікат, який більше 30 років видається пляжам і яхтено-катерним стоянкам країн Європи, Африки, Карибських островів, Нової Зеландії, Канади та інших держав на підставі рішення незалежного міжнародного журі.
Програма була заснована у Франції в 1985 році, наразі головний офіс 
«Блакитного прапора» знаходиться в Данії , у наші дні в програмі бере участь близько п`яти десятків країн світу (https://destinet.eu/market-place/green-travel-maps).
Тур в Чорноморськ та БіопаркЩоб отримати «Блакитний прапор», пляж повинен задовольняти стандартам 32-х критеріїв, що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води, екологічного менеджменту, безпеки і послуг.  16 комунальних пляжів України отримали сертифікати якості від міжнародних екоінспекторів. П’ять з них на Одещині.
12:00-13:00 – Обід (факультативно, за бажанням)Тур в Чорноморськ та Біопарк
14:00 – 15:00 – Музей витончених мистецтв міста Іллічівська імені О. М. Білого.
Музей образотворчих мистецтв ім. О. Білого було відкрито у 1978 р., як музей російської та вітчизняної порцеляни, заснований на базі подарованої державі приватної колекції, збирача та загальновизнаного знавця порцеляни О. М. Білого. Кількість експонатів музейної колекції складає 3041 одиницю, кожну з яких можна назвати шедевром прикладного мистецтва. Це вироби більш ніж 30 заводів різних держав. Серед них є справжні шедеври і унікальні екземпляри від 60-х р., XVIII ст. і до наших днів. В колекції знаходяться особливо цінні експонати: речі орденськ сервізів-Володимирського і Олександрівського, які вироблени в 1780 р., речі Баб’єгонського сервізу – друга половина 19 ст., а також вироби сучасних митців.
16:00  – Переїзд до Біопарку, де на нас чекає прогулянка парком та незабутній Сафарі-тур.Тур в Чорноморськ та БіопаркТур в Чорноморськ та БіопаркТур в Чорноморськ та БіопаркТур в Чорноморськ та Біопарк
18:00 – Переїзд до с. Дофіновка 
20:00 – Відправлення до Миколаєва
21:30 – Приблизний час прибуття до рідного міста.
Рекомендуем с собой взять: головные уборы,  фотоаппараты, зонты, карематы, купальные принадлежности, полотенца, сланцы  солнцезащитный крем, индивидуальные лекарства.

Вартість туру: 360грн.
До вартості включено:
Екскурсійно-транспортне обслуговувння;
До вартості не входить:
Вхідні білети до музею-50 грн., біопарку – 200 грн., Сафарі-тур – 150 грн.

Телефонуйте і бронюйте місця за телефонами:
063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42 Viber

* Час, вказаний в програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса.
Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру.

Більше інформації про поїздки та екскурсії клубу мандрівників Котигорошко на сайті:
https://kotygoroshko.mk.ua/

Call Now Button