fbpx

Екскурсія на фабрику морозива ТМ «РУДЬ» та музей космонавтики

Поділитися з друзями

Программа тура

Виробник морозива №1 в Україні — ТМ «Рудь» — за численними проханнями туристів продовжує сезон екскурсій на виробництво. Тепер кожен зможе побачити, як народжується найсмачніше морозиво!  А також, дітлахи та дорослі беруть участь у виробництві, адже виконують роль дегустаторів та досхочу смакують морозивом!

1 день 
22-10 
Відправлення потягом Миколаїв – Київ 

2 день
06-55 
Прибуття до м. Києва
07-30 Зустріч з екскурсоводом. Відправлення по маршруту .
10-00 Прибуття до Житомиру  на завод ТМ «Рудь».
Виробник морозива №1 в Україні — ТМ «Рудь» — за численними проханнями туристів продовжує сезон екскурсій на виробництво. Оцінити роботу працівників вже змогли малюки та школярі, цілі родини та дружні колективи, любителі морозива та видатні українці.

Екскурсія супроводжується описом процесу виробництва: працівники діляться секретами, цікавими фактами та розповідають про новітні технології, які активно впроваджуються. Дітлахи та дорослі також беруть участь у виробництві, адже виконують роль дегустаторів .ТМ «РУДЬ»

 

 

 

 

Екскурсія проходить повз цехи, де виготовляються різні види продукції: «Ескімос», «Дитяче бажання», «100% морозиво» та інші смаколики.
Після того, як відвідувачі побачили, як народжується найсмачніше морозиво, їх запрошують до перегляду інформаційного відеоролика про історію, досягнення та цілі ТМ «Рудь». Також гості отримують відповіді на запитання, які їх цікавлять.ТМ «РУДЬ»

 

 

 

 

 

Працівники ПАТ «Житомирського маслозаводу» наголошують на тому, що найголовніше — це довіра споживачів, а екскурсія — це чудовий спосіб переконатись у високій якості продукції ТМ «Рудь».
13-30 Обід
14-30 Екскурсія до музею космонавтики .

Екскурсія до музею космонавтики
16-30 Переїзд до м. Києва
20-00 вільний час  у Києві
22-10 відправлення потягом до м. Микодаєва
3 день
07-10
Прибуття до м.Миколаєва.

Вартість туру :

1700 грн дорослі
1550 грн дитячий
Вартість для груп уточнювати у менеджерів за телефонами.
До вартості входить :

  • Транспортне обслуговуваня,
  • страхування.
  • вхідні квитки та екскурсійне обслуговування ,
  • залізничі білети класу платцкарта.
  • обід

 

Call Now Button