fbpx

Екскурсія до Миколаївської обсерваторії “Per aspera ad astra”

Поділитися з друзями
?>
Розклад поїздок на ЧЕРВЕНЬ
Дата
Вартість
19.06.21
90 грн
20.06.21
90 грн
21.06.21
90 грн
23.06.21
90 грн
24.06.21
90 грн
25.06.21
90 грн
26.06.21
90 грн
27.06.21
90 грн
28.06.21
90 грн
30.06.21
90 грн
Розклад поїздок на ЛИПЕНЬ
Дата
Вартість
01.07.21
90 грн
02.07.21
90 грн

Екскурсія в Миколаївську обсерваторію – це знайомство з найстарішою обсерваторією Східної Європи, а також пам’ятником архітектури загальнонаціонального значення на тереторії України. Ця мудра «бабуся» одного віку з містом! Вона входить до переліку об’єктів, які можуть претендувати на включення до списку світової спадщини ЮНЕСКО.

“Per aspera ad astra” Труднощі зростають у міру наближення до мети. Але нехай кожен робить свій шлях подібно до зірок спокійно, не поспішаючи, але безперервно прагнучи до наміченої мети. Йоганн Вольфганг Гете

Екскурсія в Миколаївську обсерваторію

Програма Екскурсії в Миколаївську обсерваторію

19:50 – Збір групи біля будівлі обсерваторії, вул. Обсерваторна.

20:00 – 22:00 – Екскурсія в на території та в приміщенні обсерваторії. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію створення Миколаївської обсерваторії, відвідаємо музей астрономічних приладів, будете мати можливість заглянути в телескоп на зоряне небо.

Наш менеджер с Вами зв’яжеться за день або в день екскурсії з більш детально інформацією.

У разі несприятливих погодніх умов екскурсія буде перенесена на іншу дату.

Також проводимо екскурсії на  Чорнобильську АЕС.

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість Екскурсії в Миколаївську обсерваторію

Вартість екскурсії: 90 грн. (Діти до 5 років - безкоштовно).
На екскурсію бажано брати з собою репелентамі та ліхтарики.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Екскурсія в Миколаївську обсерваторію

Екскурсія в Миколаївську обсерваторію “Per aspera ad astra”

Заснування Миколаївської обсерваторії

Історично наукова установа була заснована в 1821 році адміралом А. Грейгом як морська обсерваторія. Спочатку вона існувала як південне відділення Головної астрономічної обсерваторії, а з 1992 р отримала статус самостійної наукової установи незалежної України. У 2002 р стала науково-дослідним інститутом «Миколаївської астрономічної обсерваторії», який крім основної наукової діяльності веде і науково-просвітницькі роботи. У 2007 році Миколаївська обсерваторія потрапила в число об’єктів, які претендували на включення до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО від України.

Музей Миколаївської обсерваторії

З метою популяризації астрономії співробітниками декількох поколінь були збережені старі астрономічні інструменти, старовинні книги, картини, карти, фотографії і колекція астрономічних годин.

На сьогоднішній день в музеї зберігається понад 150 експонатів. Вся музейна експозиція розміщена в двох астрономічних павільйонах і в Круглому залі головної будівлі. У Круглому залі музею представлена ​​колекція астрономічних годин, яка містить ряд унікальних механічних годинників, виготовлених в XVIII-XX століттях відомими вітчизняними, англійськими, німецькими та голландськими майстрами, а також астрономічний будильник, циферблат Фаберже і хронометри. У двох павільйонах знаходиться вертикальний і меридіанний коло Репсольда.

Экскурсия в Николаевскую обсерваторию "Per aspera ad astra"

Поточна діяльність Миколаївської обсерваторії

В даний час в обсерваторії ведуться роботи в наступних областях: динаміка тіл Сонячної системи, дослідження об’єктів навколоземного простору, створення астрометричних каталогів зірок, інформаційна підтримка астрономічних досліджень, астрономічне приладобудування, історія астрономії. Екскурсія в Миколаївську обсерваторію буде цікава як дорослому так і дітям, особливо школярам.

Экскурсия в Николаевскую обсерваторию

Де знаходиться Миколаївська обсерваторія?

Обсерваторія розташована в центральній частині міста Миколаєва на висоті 52 м над рівнем моря з географічними координатами: 31 ° 58 ‘східної довготи і 46 ° 58’ північної широти. До складу обсерваторії входить: територія загальною площею 7,1 га, головний будинок обсерваторії, сучасні і старі павільйони і споруди господарського та наукового призначення, парковий ландшафт.

Екскурсія в Миколаївську обсерваторію

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

-- Джарылгач – поездка на остров с колючим характером --

Приєднутесь до спільноти наших туристів
Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

  • Миколаїв, будинок Вімута, Соборна, 3

    Що маємо не бережемо, втративши плачемо – народна мудрість.Будинок Вімута. Соборна, 3… єдина триповерхова будівля в стилі неоренессанс, яка зберіглася до нашого часу.Ну, як сказати “збереглася” – знаходиться в аварійному стані.Цей будинок належав провизору, лікарю, купцю, етнічному поляку за національністю Броніславу Людвиговичу Вімуту. Будинок має дуже багато прикрас, це особливість неоренесансу: фризи, незвичної форми балкони, аттики, карнізи, медальйони, незвичні вікна,… Read more »

Call Now Button