Для запису на екскурсію та детальної інформації: +380961757638 Анастасія(вайбер)
Ви можете відвідати ще “Денну екскурсію в Миколаївську обсерваторії”
+380961757638 Анастасія
Екскурсія в Миколаївську обсерваторію – це знайомство з найстарішою обсерваторією Східної Європи, а також пам’ятником архітектури загальнонаціонального значення на тереторії України. Ця мудра «бабуся» одного віку з містом! Вона входить до переліку об’єктів, які можуть претендувати на включення до списку світової спадщини ЮНЕСКО.
“Per aspera ad astra” Труднощі зростають у міру наближення до мети. Але нехай кожен робить свій шлях подібно до зірок спокійно, не поспішаючи, але безперервно прагнучи до наміченої мети. Йоганн Вольфганг Гете
Програма Екскурсії в Миколаївську обсерваторію
18:30 – Збір групи біля будівлі обсерваторії, вул. Обсерваторна.
18:00- 20:00 – Екскурсія в на території та в приміщенні обсерваторії. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію створення Миколаївської обсерваторії, відвідаємо музей астрономічних приладів, будете мати можливість заглянути в телескоп на зоряне небо.
Наш менеджер (+380961757638 Анастасія) з Вами зв’яжеться за день або в день екскурсії з більш детально інформацією.
Час початку екскурсію може змінюватись в залежності від погодних умов, та сезонного періоду проведення екскурсії (в літній час 19:00-22:30, осінній 18:00-20:00).
У разі несприятливих погодніх умов екскурсія буде перенесена на іншу дату.
Також Вас може зацікавити екскурсійна програма “Зоряні історії ” в Миколаївській астрономічній обсерваторіїї.
Зверніть увагу!!
Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!
.
Вартість Екскурсії в Миколаївську обсерваторію
Вартість екскурсії: 150 грн. Дитячий 120 грн. |
У вартість входить: екскурсійний супровід. |
На екскурсію бажано брати з собою репелентамі та ліхтарики, зручне взуття. |
Як забронюватись на тур??
1. На сайті, через кнопку «Забронювати». 2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15. 3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88. Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?
Екскурсія в Миколаївську обсерваторію “Per aspera ad astra”
Заснування Миколаївської обсерваторії
Історично наукова установа була заснована в 1821 році адміралом А. Грейгом як морська обсерваторія. Спочатку вона існувала як південне відділення Головної астрономічної обсерваторії, а з 1992 р отримала статус самостійної наукової установи незалежної України. У 2002 р стала науково-дослідним інститутом «Миколаївської астрономічної обсерваторії», який крім основної наукової діяльності веде і науково-просвітницькі роботи. У 2007 році Миколаївська обсерваторія потрапила в число об’єктів, які претендували на включення до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО від України.
Музей Миколаївської обсерваторії
З метою популяризації астрономії співробітниками декількох поколінь були збережені старі астрономічні інструменти, старовинні книги, картини, карти, фотографії і колекція астрономічних годин.
На сьогоднішній день в музеї зберігається понад 150 експонатів. Вся музейна експозиція розміщена в двох астрономічних павільйонах і в Круглому залі головної будівлі. У Круглому залі музею представлена колекція астрономічних годин, яка містить ряд унікальних механічних годинників, виготовлених в XVIII-XX століттях відомими вітчизняними, англійськими, німецькими та голландськими майстрами, а також астрономічний будильник, циферблат Фаберже і хронометри. У двох павільйонах знаходиться вертикальний і меридіанний коло Репсольда.
Поточна діяльність Миколаївської обсерваторії
В даний час в обсерваторії ведуться роботи в наступних областях: динаміка тіл Сонячної системи, дослідження об’єктів навколоземного простору, створення астрометричних каталогів зірок, інформаційна підтримка астрономічних досліджень, астрономічне приладобудування, історія астрономії. Екскурсія в Миколаївську обсерваторію буде цікава як дорослому так і дітям, особливо школярам.
Де знаходиться Миколаївська обсерваторія?
Обсерваторія розташована в центральній частині міста Миколаєва на висоті 52 м над рівнем моря з географічними координатами: 31 ° 58 ‘східної довготи і 46 ° 58’ північної широти. До складу обсерваторії входить: територія загальною площею 7,1 га, головний будинок обсерваторії, сучасні і старі павільйони і споруди господарського та наукового призначення, парковий ландшафт.
Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам
Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15. Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,Вас може зацікавити
Приєднутесь до спільноти наших туристів
Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко
- https://kotygoroshko.mk.ua/pelage%d1%97vskij-monastir-ta-priingulskij-regionalnij-park/
- ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ
ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »
- Чернігів вічний суперник Києва
Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »