fbpx

Осінь в Українській Амазонії – парк «Тузлівські лимани»

Поділитися з друзями

Осінь в Українській Амазонії – парк «Тузлівські лимани»

А поїхали на Еко терапію!
Той хто тут побуває хоч один раз, захоче побачити цю красу ще  і ще.
Вирушаємо в пригодницьку експедицію національним парком “Тузловські лимани”. Місцевість унікальна своєю кількістю озер та різноманітними видами птахів занесених до червоної книги України. Ця територія вважається екологічно найчистішою в Одеській області, тому що віддалена від дельт річок, великих населених пунктів, автомагістралей, заводів. Ви зможете насолодитися красою дикої природи, яка представлена ​​тут піщаним пересипом, який відділяє Чорне море і лимани Шагани і Малий Сасик, степовими травами і звичайно ж, пернатими мешканцями національного природного парку «Тузловські лимани». Вас чекає зустріч з пеліканами, сірими і білими цаплями, лебедями, куликами, качками, а також безліччю інших птахів.
Коктейль з морського бризу, степових трав, спілкування з чудовими людьми, подарує вам справжній релакс.

А в цей час можна побачити диво – дивне … цветіння айстри плавневої.
Айстра плавнева або айстра солончакова широко поширена на солончакових і солонцюватих лугах і приморських узбережжях НПП «Тузлівські лимани». З другої половини липня і до вересня, вона дивовижно красиво цвіте. А в цей час листопада біля неї вже з квітів формуються красиві пухнасті бутони. Особливо айстра цінна як осінній медоніс.

Осінь в Українській Амазонії - парк «Тузлівські лимани»
Осінь в Українській Амазонії - парк «Тузлівські лимани»

Осінь в Українській Амазонії - парк «Тузлівські лимани»Програма туру “Осінь в Українській Амазонії – парк «Тузлівські лимани»”

06:00 — виїзд з Миколаїва.
10:30 — прибуття в с. Рассейка, Татарбунарський району в національний природний парк «Тузловські лимани».
Ми мандруємо цією трассою до Вілкова, наш тур «Вілково перлина Дунаю «
Початок екскурсії «Тузловська Амазонія».
Ви зможете насолодитися красою і незайманістю дикої природи, яка представлена ​​тут піщаної пересипом, яка відділяє Чорне море і лимани Шагани і Малий Сасик, степовими травами і, звичайно ж, пернатими мешканцями.
Вас чекає зустріч з пеліканами, сірими і білими цаплями, лебедями, куликами, качками і гусаками, а також безліччю інших прекрасних птахів. Усього на території зустрічаються понад 250 видів птахів, в тому числі такі рідкісні представники пернатого світу як: червонокнижні рожеві пелікани, дрохви, степові тиркушки. У період зимівлі тут можна зустріти гарних качок-пеганок, білолобих гусей, лебедів-крикунів.
13:00 — Обід на природі в альтанці.
16:00 —  Відправлення до Миколаїва.
20:30 — Прибуття в Миколаїв.

Вартість туру: 950 грн.
До вартості  входить:
транспортно — екскурсійний супровід, екскурсія та екологічний збір у національному парку, обід, страхування на транспорті, обід.
Осінь в Українській Амазонії - парк «Тузлівські лимани» Осінь в Українській Амазонії - парк «Тузлівські лимани»Осінь в Українській Амазонії - парк «Тузлівські лимани»

* Час, вказаний в програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобусу. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру.

Більше інформації про подорожі та  екскурсії
клубу мандрівників  Котигорошко
на сайті: https://kotygoroshko.mk.ua/

Call Now Button