fbpx

Поїздка за грибами в Варюшенський ліс

Поділитися з друзями
?>

Поїздка за грибами в Ковалевський та Варюшенський ліс – це відпочинок на природі і з природою. Хто жодного разу не збирався в ліс по гриби, багато що втратив. Та це ж, цілий процес.. Виникають асоціації і запахи: сосновий ліс з проблисками сонця, запах опалої хвої і хвойний аромат. Потім включаються смакові рецептори: смажені гриби з картоплею або мариновані грибки на святі. Пам’ять починає видавати картинки з минулого: обличчя розпливатися в посмішці і. ось вже йде пошук кошика для грибів, зручного взуття.

Програма туру: Поїздка за грибами в Ковалівський та Варюшенський ліс

07:30 – відправлення з Миколаєва (автовокзал, Челентано).
9:00 – прибуття в Ковалівський ліс. Збираємо гриби та насолоджуємося свіжим повітрям.
12:00 – переїзд в Варюшенський ліс.
15.30 – збір групи для відправлення в місто
16.30 – прибуття до Миколаєва.

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Стоимость поездки: 350 грн

Вартість поїздки:280
В вартість входит:трансфер, страховка, супровід представником клубу.
В вартість не входит:живлення, дополнітельніє витрати.
Що треба мати з собою:тару для збирання грибів, ніж.Перекус, воду, зручне взуття, на випадкок дождю резинові сапоги.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


В Николаеве в начале октября запустят новый прогулочный рейс выходного дня по реке Южный Буг в Ковалевский лес.
Об этом сообщает Укринформ со ссылкой на пресс-службу компании “Нибулон”.

“27 сентября 2020 года “Нибулон” завершает водные пассажирские перевозки по маршруту Николаев – Кинбурнская коса – Очаков в связи с завершением курорного сезона. Однако перевозки продолжаются, ведь с 3 октября компания запускает новый прогулочный рейс в с. Ковалевка Николаевского района Николаевской области”, – говорится в сообщении.

Ковалевка – населенный пункт, расположенный на Южном Буге в 50 км от Николаева. Визитка села – известный в Украине живописный Ковалевский лес. Туристы со всей страны приезжают сюда, чтобы отдохнуть и полюбоваться настоящим чудом природы, а также роскошными видами главной водной артерии юга Украины.

Читайте также: Туристы смогут попутешествовать по путям княжеского рода Сангушко
В “Нибулоне” отметили, что запускают новый прогулочный рейс выходного дня с учетом значительного количества желающих открыть для себя красоту Ковалевского леса. Об этом они написали на странице компании в Фейсбуке.

Высокоскоростное пассажирское судно “Нибулон Экспресс” будет осуществлять водные прогулки по новому маршруту каждую субботу и воскресенье.

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • https://kotygoroshko.mk.ua/pelage%d1%97vskij-monastir-ta-priingulskij-regionalnij-park/
  • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

    ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

Call Now Button