fbpx

Різдвяні вогники Ґданська та Варшави + Сопот і Мальборк

Поділитися з друзями
?>
14.12-17.12.23

Архітектура Гданська, Старе місто і Королівський тракт у Варшаві оточені атмосферою Різдвяних ярмарків, пірс у Сопоті, а також величний замок Мальборк – це те, що робить цю подорож магічною та незабутньою.

План туру

1 день: виїзд зі Львова (19:00) – нічний переїзд до Польщі через КПП “Рава-Руська / Hrebenne” або
“Угринів / Dołhobyczów”.

2 день: Gdańsk “Ґданськ” (екскурсія центральною історичною частиною міста, самостійний обід, відвідування різдвяного ярмарку та вільний час) – околиці Ґданська (поселення в готель о 21:00, вечеря).

3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Sopot “Сопот” (прогулянка небережною біля Балтійського моря, дерев’яний пірс та кривий будинок) – Malbork “Мальборк” (екскурсія замком та обід) – околиці Варшави (поселення в готель о 21:30, вечеря).

4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Warszawa “Варшава” (екскурсія Старим містом і Королівським трактом, відвідування різдвяного ярмарку та вільний час) – КПП “Hrebenne / Рава-Руська” (перетин кордону) – Львів (орієнтовне повернення о 22:55).

У вартість туру входить
  • проїзд комфортабельним автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
  • страхування на час подорожі;
  • проживання;
  • сніданки.
У вартість не входять і додатково оплачуються
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти;
  • харчування.
Знижки
  • Дітям від 1 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 10% (від загальної вартості туру)
  • Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 10% від вартості туру
ticketsВхідні квитки

Замок Мальборк (історична екскурсія):: звичайний – 65 Zl, пільговий – 45 Zl, діти до 7 років – бк. + дод. оплачується 15Zl за аудіогід.

Морський пірс у Сопоті: загальний – 10 Zl, діти 3-16 років – 5 Zl;

Аудіо гіди 3 дні: Трансмітери (приймачі) з навушниками (аудіогід), щоб було добре чути гіда і не заважати іншим туристичним групам — вартість 185 грн/особа.

Увага! 

1. На проходження кордону на виїзд з України закладено 4 години, на в`їзд – 3 години. У випадку збільшення або зменшення цього часу, може бути скорочено чи продовжено програму, а також можливе більш пізнє повернення до Львова. Організатори зроблять все можливе, щоб вчасно повернутися до Львова, але якщо повернення буде із запізненням, або в межах комендантської години, то туристи добиратимуться додому на таксі власним коштом, автобус може зробити проміжні зупинки до приміського вокзалу і автобази.
2. Туроператор  НЕ несе відповідальності за роботу митних та прикордонних служб. У випадках, якщо тур не відбувся через затримку на кордоні, яка унеможливлює здійснення повноцінної програми туру, а також, якщо більшість туристів прийняли рішення припинити поїздку за маршрутом через роботу митних та прикордонних служб, туроператор повертає кошти, сплачені за мандрівку, за мінусом фактично понесених витрат (транспорт, робота гіда та керівника групи, страховка)..
ВАРТІСТЬ ТУРУ :6950грн.

Call Now Button