fbpx

Спектаклі Херсонського театру ім. Куліша

Поділитися з друзями
?>
05.02.22
12.02.22
13.02.22

5 лютого “Херсонські манси” Жанр: комедія
12,13 лютого “Фатальні пристрасті”Жанр: музична комедія 16+
19, 20 лютого “12 стільців”
26, 27 лютого “Ніч перед Різдвом”

НЕ ЗАБУВАЙТЕ, ЩО ВХІД ДО ТЕАТРУ ТІЛЬКИ В МАСКАХ ТА ПРИ НАЯВНОСТІ СЕРТИФІКАТУ !!!.

Носіть маски, це по-театральному!

 

Програма поїздки в Херсон на спектаклі Херсонського театру ім. Куліша

11-30 – Відправлення з Миколаїва від Пушкінського кільця.
13-00 – Прибуття до ТРЦ “Fabrika”.
17-15 – Переїзд до театру ім. Куліша.
18-00 – Початок вистави.
19-45 – Відправлення до Миколаєва.
21-00 – Прибуття в Миколаїв на Пушкінське кільце.

Вартість поїздки: 220 грн.
У вартість входить: проїзд, страховка, супровід представника клубу.

Окремо оплачуються квитки в театр: від 40 до 450 грн.
Квитки в театр ви можете придбати самостійно на сайті театру: https://teatrkulisha.org/

Для поїздки обов’язково мати з собою паспорт і знаходитися в захисній масці.

Бронюйте місця на сайті та за телефонами:
096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№

Найвідомішою з п’єс Івана Франка є драма «Украдене щастя». В основі сюжету — трагедія особистого життя трьох головних персонажів: Миколи, Анни та Михайла. Кожен з них – протестує і бореться за власне щастя, але залишається самотнім у цій боротьбі. Вони не розуміють: те, що втрачено, вже не повернути в силу різних обставин. Нове прочитання цієї драми гоголівцями – це власне бачення творців соціально-психологічного матеріалу, що отримав нове виразне сценічне втілення. У виставі перед глядачами постають герої, долі яких спотворено, але це, в першу чергу, троє люблячих людей. Вони кохають, страждають, поступаються власною совістю і нехтують загальнонародною мораллю, йдуть на зраду і, навіть, на злочин…. Соціально-побутовий твір Івана Франка на сцені полтавського театру перетворився на психологічну драму людських почуттів, де чисті душі безжалісно знищено, адже на чужому щасті, свого не побудуєш…

Спектакли театра им. Кулиша

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№

“Криваве весілля”
Жанр: трагедія
ПРЕМ’ЄРА!!!
Обмеження: без обмежень

Трагедія за п’єсою відомого іспанського драматурга Федеріко Гарсіа Лорки. Твір написаний у 1931-му році, але проблеми, підняти у ньому, актуальні й нині – кохання, весілля, втеча, зрада, розправа…

Весілля, яке розкриває таємницю сварки двох родин. Весілля, на якому основна страва – помста!

А починалося все так просто – невеличке іспанське селище готувалося до свята. Заклопотана наречена, щасливий наречений… Здавалось би, все йшло, як треба. Але раптово спливли події минулого – новим вогнищем спалахнули старі почуття і наречена втікла з-під вінця… До чого призвела ця втеча? І чому весілля назвали кривавим?

На перший погляд це історія зіткнення споконвічних людських пристрастей. Але насправді автор п’єси Федеріко Гарсіа Лорка розкрив першоджерело цієї трагедії, визначене суспільним устроєм Іспанії на початку ХХ століття.

Спектакли Херсонского театра им. Кулиша

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№

“Чайка”

Жанр: майже епічна комедія
Тривалість: 140 хв.
Обмеження: без обмежень

«Багато слів, мало дії та п’ять пудів кохання» – так характеризує Чехов власну п’єсу.  Режисер вистави Андрій Май пробує, лишаючи незмінною авторську мову, побудувати історію про віру в кохання, його силу та  «нові форми», без яких неможливий рух ні в мистецтві, ні в житті.

Герой «Чайки» Костянтин Треплев, палко закоханий у юну Ніну Заречну, намагається довести своїм маніфестом, що час банальної гри у життя-театр минув, що наші Душі пов’язані та ведуть вічну боротьбу за право «бути», а не «вдавати». Це виклик його матері – відомій актрисі Ірині Аркадіній, для якої в його розумінні життя та мистецтво – це перфектна гра, де не має бути програшів.

Хто виграє в цьому лото?

Куди призводять почуття?

Над чим сміємось?

Живемо чи удаємо?

Кохання це…?

Про це надривно (мов чайки), сміючись, думають разом із автором та режисером актори театру у виставі за написаним 1896-го року всесвітньо відомим текстом у реаліях 2021-го.

Херсон театр им. Кулиша

 

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№

“Херсонські манси”

Жанр: комедія
Тривалість: 120 хв.
Обмеження: без обмежень

Українці, росіяни, євреї, німці. Звичайна херсонська комунальна квартира. Кохання, залицяння, сварки, плітки та веселощі. Особливий, добрий гумор спільної кухні. Все це – у комедійній п’єсі херсонського драматурга Анатолія Марущака «Херсонські манси».

Херсон театр им. Кулиша

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№
“Ніч перед Різдвом” 

Жанр: фольк-рок-мюзикл
Тривалість: 135 хв.
Обмеження: 12+

За мотивами однойменної повісті
Миколи Гоголя

Фольк-рок-мюзикл – історія про неймовірні події в ніч на Різдво. Разом із героями ми поринаємо в казкову атмосферу місячної зимової ночі з веселими колядками, «філософськими розмовами» чоловіків на підпитку, жіночими плітками, витівками нечистої сили та палким коханням, заради  якого і Чорта осідлаєш, і черевички у цариці дістанеш.

Захоплююча сюжетна лінія, українські танці, співи та неймовірні пригоди, –  чого тільки не буває у святкову ніч!

Спектакли театра Кулиша

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№
“Шість страв з однієї курки” 

Жанр: комедія
Тривалість: 120 хв.
Обмеження: 16+

А скільки ви знаєте страв з однієї курки? Артисти Херсонського театру ім. М.Куліша виявилися вельми обізнаними в цьому питанні і представлять вашій увазі веселу комедію «Шість страв з однієї курки».

Вистава про владну мати, яка постійно втручається в життя свого 40-річного сина-бізнесмена. Підприємлива мама Роза, остаточно перейнявшись холостим становищем Бені, вирішує, що пора його оженити. Вона засилає претенденток зі свого шлюбного агентства на схвалення до сина. І хто тільки серед дівчат не зустрічається: дама легкої поведінки, дівчина-гопник, ексцентрична актриса. Та, можливо, серед них є та сама, гідна звання нареченої, і, яка, крім усього іншого, зможе приготувати з однієї курки цілих шість страв?

Херсон театр им. Кулиша

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№

Класична комедія Михайла Старицького «За двома зайцями» 

На Подолі переполох… Свирид Петрович Голохвастов – жениться. Він «у боргах як у шовках», тому і вирішує женитися на «бридкій як жаба», але багатій Проні Прокоповні. Що з цього вийшло – ви самі побачите. Сюжет розвивається стрімко, з інтригами, викриттям, розбитими мріями про кохання і повним крахом майбутніх планів. Тож пропонуємо вам поринути у захоплюючу театральну гру з живим звуком, театральним оркестром, гумором, танцями та жартами.

Спектакли Херсонского театра им. Кулиша

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№

“Станцюй зі мною танго” 

Жанр: комедія
Тривалість: 75 хв.
Обмеження: 12+

Комедія за п’єсою Ніно Мірзіашвілі
“Станцюй зі мною танго або в Париж через балкон”.
Режисер-постановник – Каха Гогідзе (Грузія).
Що тільки не знайдеш у себе на балконі: старі речі, які шкода викинути, консервацію, гринджоли з дитинства, дідові інструменти… або молодого художника, який ховається від батька своєї коханої. Костя та Неллі – подружжя інтелігентів – наткнулися на такого у себе на балконі! Думаєте, вони викликали поліцію? Ні! Запросили за стіл та допомогли йому одружитися!
Грузинський автор, грузинський режисер, українські актори з грузинським колоритом…

Спектакли театра Кулиша

№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№№

Більше інформації про подорожі та  екскурсії клубу мандрівників  Котигорошко на сайті: https://kotygoroshko.mk.ua/

 

Call Now Button