fbpx

Тур на Егейське узбережжя Туреччини з Одеси

Поділитися з друзями

Тур на Егейське узбережжя Туреччини з Одеси – новина сезону «Літо в Туреччині, 2021»! Перш за все, варто відмітити, що курорти Егейського моря чудово підійдуть для відпочинку в липні та серпні.  Найпопулярніші курорти: МармарисБодрумФетхієКушадаси, Дідім

Клімат на Егейському узбережжі

Тури на Егейське

Тур на Егейське узбережжяу вирізняється більш сухим кліматом, ніж Анталійське . У липні і серпні температура повітря піднімається в середньому до + 30°C. Однак завдяки постійному морському вітру і відсутності вологості, висока температура зовсім не виснажує.

Пляжі та море Егейського узберіжжя

Егейське море більш прохолодне (+25°C), а сухий клімат дозволяє легко переносити спеку. Цей регіон дуже полюбляють активні туристи, оскільки тут є бухти з  ідеальними умови для заняття віндсерфінгом, кайтсерфінгом  та іншими водними видами спорту.

І як би банально це не звучало, однак Егейське узбережжя дійсно дуже красиве: чисте море, кілометри пляжів, привабливі бухти і гірські вершини – це те, що вас тут чекає!

Курорти та дозвілля в тур на Егейське узбережжя

А ось і найцікавіше! Розповімо кілька слів про основні курорти: Мармарис відомий своїм європейським сервісом, вечірками та спокійним морем з піщаними пляжами.

Фетхіє більш спокійний курорт, тут не буде галасливих вечорів та дискотек, гарний варіант для сімейного чи романтичного відпочинку. Приваблює тихими пляжами і теплою водою, а також чудовим гірським кліматом та краєвидами.

І найбільш тусовочне місто – Бодрум. Якщо ви полюбляєте клубний відпочинок – вам сюди! До того ж, на узбережжі Бодрума постійні вітри, тому навіть в середині літа тут не буває занадто спекотно.

Ну, і поза всяких сумнівів – просто шикарна екскурсійна програма на будь-який смак, і при цьому без тривалих переїздів, приємно доповнює відпочинок туристів.

З Одесі прямий чартер – Бодрум(Azur air), Даламан ( Turkish airlines) на 8 днів з одного туриста:

Готелі

3* від 9000,00 грн,
4* від 10000,00 грн.
5* від 12000,00грн.

Call Now Button