fbpx

Тур «Три столиці Османської Імперії»

Поділитися з друзями

Програма туру «Три столиці Османської Імперії»

День 1-й

● 09:30 – збір групи на Тур «Три столиці Османської Імперії» з/д вокзалі м. Львова.
 ● 10:00 – виїзд із Львова.
 ● Перетин кордону.
 ● Транзит по території Румунії та Болгарії.
 ● Нічний переїзд.

День 2-й

 ● Переїзд в Едірне. Оглядова екскурсія по Едірне (у вартості туру). Едірне – місто на перетині культур. У різні періоди історії належав римлянам, візантійцям, грекам і туркам та свого часу був столицею Османської імперії. Едірне викликає інтерес у туристів своєю різноплановою історією і кардинально відрізняється від всіх інших міст Туреччини старою османською архітектурою і численними різноманітними мечетями. Ви побачите збережені тут візантійські мости, старі мечеті, османські дерев’яні будинки і православні церкви та колоритні місцеві ринки.
 ● Поселення в готель.
 ● Вільний час.
● Ночівля.

День 3-й

 ● Сніданок.
 ● Виселення з готелю.
 ● Переїзд в Чанаккале.
 ● Вільний час. Пропонуємо відвідати легендарну Трою (25€ + вхідний квиток). Напевно, у світі мало тих хто не чув хоч раз у своєму житті про це давнє місто, історія якого налічує 5 тисячоліть, чи Троянського коня, що різко змінив хід війни. Починаючи від “Іліади” Гомера, де описаний п’ятдесят один день останнього року Троянської війни, про Трою сказано і написано дуже багато. Міф, що жив тільки на сторінках книг та був похований під землею, та став реальністю у 1873 році завдяки наполегливій праці та вірі Генріха Шлімана. З цього часу і до сьогодні Троя цікавить самих різних вчених: археологів, істориків, літераторів і краєзнавців.
 ● Переїзд в Бурсу.
 ● Поселення в готель.
 ● Ночівля.

День 4-й

 ● Сніданок.
 ● Виселення з готелю.
 ● Вільний час. Пропонуємо оглядову екскурсію по місту (12€). Бурса – ще одне місто-столиця Османської імперії; сьогодні четверте за чисельністю місто в Туреччині, важливий культурний та економічний центр країни, а також відомий термальний курорт. Це справжнє місто-музей під відкритим небом, архітектурна скарбниця Туреччини, де кожна мечеть, палац або ринок мають свою багату історію, яку вони дбайливо пронесли крізь століття. Тур «Три столиці Османської Імперії».
 ● Виїзд з Бурси. Пропонуємо відвідати один з найпопулярніших курортів Туреччині – Ялову (15€ + вх. квиток за бажанням). Місто Ялова знаходиться на побережжі Мармурового моря, а сама курортна зона сховалась у мальовничій гірській ущелині посеред парку. Тут чисте гірське повітря, тиша і спокій, а цілющі властивості місцевих вод були відомими ще з Римських часів. Термальні джерела почали бити на поверхню внаслідок сильного землетрусу, що стався 4000 років тому. Сьогодні температура води 65 градусів, її охолоджують до 36 градусів та наповняють басейн. Для того щоб оздоровити тіло та відпочити душею тут є все: можна купатися у відкритих басейнах, паритися в сауні, відвідати Султанські ванни і традиційний турецький хамам, а після водних процедур погуляти по красивому дендрарію, насолоджуючись запахами рідкісних рослин і видами первозданної природи.
 ● Переїзд в Стамбул.
 ● Поселення в готель. «Вечірня прогулянка по Босфору» (60€ з алкоголем і 45€ без алкоголю) (УВАГА! Тимчасово, через введені обмеження на території Туреччини, дана екскурсія не відбувається)На кораблику у світлі вечірніх вогнів перед нами відкриється величний Стамбул. У Туреччині проживає дуже багато народностей, і кожна з них славиться своїми традиціями. Ви побачите національні танці жителів Чорноморського, середземноморського і Егейського узбережжя, а також кавказькі танці, танець живота і барвисті обряди турецького весілля. Крім того, перед вами виступлять дервіші, що досягають почуття неймовірного духовного піднесення через ритмічне Кружляння. В Тур «Три столиці Османської Імперії» Вам надовго запам’ятаються їх яскраве біле вбрання, високі шапки і неймовірна енергія в залі і на сцені, яка народжується під час танцю. Крім чудової розважальної програми, на кораблі вам буде запропоновано вечерю по системі a la carte і напої місцевого виробництва. Обов’язково спробуйте знаменитий «раки», що має в країні практично священний статус.
 ● Ночівля.

День 5-й

 ● Сніданок.
 ● Вільний день в Стамбулі. У вільний час пропонуємо відкрити для себе тисячолітнє місто Стамбул відвідавши екскурсії: Оглядова екскурсія по Стамбулу (15€). Загадковий і величний, галасливий і казково красивий, Стамбул – це міст між Європою і Азією , між традиційним Сходом і сучасним Заходом. За всю свою багату історію він встиг змінити кілька імен і побувати столицею чотирьох імперій: Римської та Візантійської, Османської та Латинської. Під час нашої екскурсії ми познайомимося з цим чудовим містом і побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, Айя Софію, палац Топкапи, площу Султанахмед. Палац Топкапи (15€ + вх. квиток) – є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу. Кораблик по Босфору (20€) – морська прогулянка по Босфору відкриє вам всю велич и пишність Стамбула. Ми побачимо з палуби корабля найвідоміші історичні пам’ятки колишньої столиці Римської, Візантійської та Османської імперій: Палаци Долмабахче и бейлербея, фортеці Румелі Хісар и Анадолу Хісар, острова Галатасарай, Кашик та Седеф. У другій половині дня пропонуємо трансфер у торговий центр (10€). Стамбул, як і загалом Туреччина, славиться шопінгом… І ми теж його не пропустим! Запрошуємо в ТЦ Мармара Форум – великий центр зі різноманітними магазинами і розвагами.
 ● Ночівля.

День 6-й

 ● Сніданок.
 ● Виселення з готелю. У вільний час пропонуємо відкрити для себе тисячолітнє місто Стамбул відвідавши екскурсії на вибір: Пропонуємо авторську екскурсію по «інстаграмним місцях» Стамбула (25€). Якщо Ви любите вивчати місто з різних сторін, обожнюєте нестандартні цікаві місця і просто не уявляєте життя без крутих фото в інстаграмі, то ця екскурсія створена саме для Вас! Розпочнемо нашу прогулянку з локації на мільйон! Має ж бути у Стамбулі місце де виходять найкращі кадри у всій Туреччині. І воно є – це дах будівлі з видами на весь Стамбул. Де ви зможете переодягтись в костюми турецьких правителів, зробити фото на троні, спеціально для Вас викличуть чайок та пригостять чаєм чи кавою. Тут можна зробити фото мрії! (вхід оплачується додатково). Насолодившись видами та знімками ми відправимось у найстаріший з існуючих нині районів Стамбула. Місцеві квартали, з їхніми кольоровими будиночками, нестандартною архітектурою та колоритом – це невичерпне джерело фотонатхнення. Продовжимо прогулянку рядом відомих інстаграм локацій…У пошуках нових місць та цікавих ракурсів, ви побачите абсолютно інший, проте не менш чарівний Стамбул. Ну і звісно без яскравих фотографій прогулянка не обійдеться. Палац Долмабахче в Стамбулі (15€ + вх. квиток) – це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого та грандіознішого немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення – все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Пропонуємо екскурсію «Український слід у турецькій історії» (18€). На цій екскурсії ми поговоримо про українку, яка свого часу стала найвпливовішою жінкою Османської Імперії – Роксолану. Ми відвідаємо мечеть Сулейманіє – шедевр архітектури і мабуть найкрасивішу мечеть в Стамбулі. Талановитий автор при будівництві особливу увагу приділяв витонченості її силуету, мабуть у камені розповідаючи історію кохання Сулеймана Великого та Роксолани, що пов’язана з цією мечеттю. Біля мечеті розташоване кладовище, де у мавзолеях спочивають Сулейман і його кохана дружина. Тур «Три столиці Османської Імперії»
 ● Виїзд з Стамбулу.
 ● Нічний переїзд.

День 7-й

 ● Перехід кордону.
 ● Нічне прибуття до Львова (орієнтовний час прибуття залежить від проходження кордону).

Вартість туру 3977,00 грн включає:

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Супровід керівником групи
 • Проживання по маршруту: готель 3*
 • Харчування – сніданки
 • Оглядова пішохідна екскурсія по Едірне
 • Страхування (Поліс доступний для скачування в особистому кабінеті. Просимо видавати туристам перед виїздом!)

 Додатково оплачується:

 • Депозит – 1113 гривень (на обрану суму необхідно замовити факультативні екскурсії під час туру)
 • Депозит є обов’язковим при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит не оплачується
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Факультативні екскурсії
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Особисті витрати (обіди, вечері, та інше)
 • City tax – 203 гривень (місцевий податок, оплачується в автобусі керівнику групи за вимоги готелю)
 • Обов’язкова доплата за навушники – 68 гривень/день/оренда (оплачується в автобусі керівнику групи)
 • організаційний збір 100 грн.

З 2017 року почав діяти безвізовий режим. Для поїздки у 34 європейські країни Громадянам України слід мати лише біометричний паспорт. 

 Додаткові послуги:

 • Послуга “Страхування від невиїзду” – 6% від вартості туру (Дану послугу можна замовити лише, якщо бронювання туру відбувається не пізніше, як за 14 днів до дати виїзду)
 • Послуга “Комфортне місце” – 337 гривень/особа (Замовляється при бронюванні туру. Обирається місце з 1 по 12)
 • Послуга “Одномісне розміщення” – під запит (доплата до вартості туру)
 • Послуга “Останній ряд” – знижка 337 гривень від вартості туру при виборі місця в останньому ряді автобуса.
 • Послуга “Для наречених пар” – знижку 5% від вартості туру для тих хто нещодавно побрався (забронювати тур не пізніше 30 днів з дати розпису).
 • Послуга “Додаткове вільне місце біля себе” – 75% до вартості туру.
 • Послуга “Екскурсія по Львову” – Є час до виїзду? Прогуляйтесь Львовом з цікавими розповідями від гіда. Замовляйте послугу “Екскурсія по Львову”.
 • Послуга “Поїдемо пізніше…” (діє лише при попередньому бронюванні послуги)
  – якщо у туриста перед виїздом виявили COVID-19, або інше захворювання, яке не дає можливості подорожувати з нами, він маєте право скористатися однією заміною дати туру безкоштовно. 
  Звертаємо увагу на те, що змінити дату туру може лише той учасник туру, який має документальне підтвердження захворюваності. Інші члени родини, або друзі, які їдуть в тур, заміну дати туру проводять згідно умов договору на туристичне обслуговування.
  – можна додатково замовити послугу “Поїдемо пізніше” щоб можливість перенесення дати виїзду була у всіх учасників туру, а не тільки у того, хто має документальне підтвердження захворюваності. Вартість послуги – 506 гривень/особа. 
  Дана послуга повинна бути оформлена на кожного учасника туру.

 ВАЖЛИВО:

 1. Обов’язковий депозит або обов’язкова екскурсія в акційних турах!
  Депозит (або екскурсія) є обов’язковими при бронюванні туру по акційній ціні. Якщо тур придбаний по стандартній ціні, депозит (або обов’язкова екскурсія) не оплачуються.
  Якщо турист не скористався депозитом у період туру або не використав його у повній мірі, залишок коштів НЕ повертається.
  Депозит НЕ МОЖЕ бути використаний для оплати «Вечірня прогулянка по Босфору» ( 2022 гривень з алкоголем і 1517 гривень без алкоголю)!
 2. Місця в автобусі розподіляються по мірі надходження заявок, і вказуються в інфолисті
 3. Туроператор лишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
 4. Туроператор лишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
  Увага! Для бажаючих здійснити політ на повітряній кулі, просимо звернути увагу на наступні пункти:
  • Попередня бронь на політ робиться заздалегідь (до початку туру) і точна кількість учасників підтверджується в день початку туру.
  • Дозвіл на взліт повітряних куль видається Державною авіаслужбою Туреччини при наявності сприятливих погодних умов. Причиною для заборони польоту може стати сильний вітер або значні опади.
  • У разі неможливості польоту в запланований день, бронь переноситься на наступний (при наявності вільних місць) або повертаються кошти
  • При відмові від польоту за власним бажанням менше ніж за два дні, повернення коштів неможливе.
 5. Програма туру може змінюватись на Новий Рік, Різдво, Травневі свята.
 6. Вартість факультативів може змінюватись в залежності від кількості туристів в групі. Мінімальна кількість на факультативні екскурсії – 20 ос.
 7. Термін дії паспорта повинен бути не менше 150 днів після закінчення туру.
 8. ТУРОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ, ПОГОДНІ УМОВИ.

 Додаткова інформація
Тур «Три столиці Османської Імперії»:

 1. При бронюванні туру просимо підписати договір на туристичне обслуговування.
  Бронювання туру є підтвердженням того, що турист ознайомлений із програмою туру, умовами купівлі туру, ануляції туру та оплати туру.
 2. Ануляція туру. При відмові від туру, умови ануляції та штрафні санкції вказані в договорі.
 3. Інфолист та страхування. Після повної оплати туру, кожен турист повинен отримати від туристичної компанії інформаційний лист, з більш детальнішою інформацією по програмі туру, та страховий поліс. Дані документи можна завантажити за 2-3 дні до виїзду, в перегляді замовлень над онлайн пошуком, під логіном і паролем компанії замовника.
 4. Розміщення в готелі. При бронюванні туристів, в кількості 1 особи, просимо попереджувати що можливе підселення в номер DBL/TRPL/QUAD. В разі якщо підселення по туру немає, просимо попереджати туристів, про обов’язкову доплата за номер SNGL. Вартість вказана вище. 
 5. «У мене день народження». Якщо у туриста день народження припадає на час знаходження в турі, компанія «Adriatic Travel» надає можливість обрати подарунок. Це може бути: 1 безкоштовна факультативна екскурсія в турі або послуга в турі, наприклад, трансфер або ін. Подарунок можна обрати тільки із запропонованих послуг компанії, а не будь-яку екскурсію або послугу в турі на вибір туриста. Список екскурсій або послуг, які можна обрати в якості подарунку надає керівник групи. Подарункова екскурсія або послуга не зараховується при замовленні обов’язкових факультативних екскурсій для організованих груп. Ви не можете вибрати подарунок із послуги «У мене день народження», якщо при бронюванні туру ви використали знижку «10% до дня народження». Тур «Три столиці Османської Імперії»
 6. Умови оплати! 50% після підтвердження туру, і 50% не пізніше ніж за 14 днів до виїзду.
  При бронюванні туру менше ніж за 14 днів до дати виїзду – повна оплата туру на 2й день після підтвердження туру. 
 7. Для індивідуальних груп. Можливий прорахунок туру для Вашої групи індивідуально. Запит надсилайте на e-mail: adriaticlviv@gmail.com
  Можливе замовлення туру для Вашої групи на бажану для Вас дату виїзду.
 8. Багаж. Кожен турист має оплачений багаж у кількості 1 одиниця на одну особу, вагою до 25 кг. У разі виникнення додаткової одиниці багажу, або виникнення надмірної ваги, такий турист має сплатити 50$ за 1 кг надмірної ваги, або за кожен кг другої одиниці багажу.
  В салон автобуса допускається 1 одиниця ручної поклажі вагою до 7 кг. У разі наявності додаткової одиниці ручної поклажі, такий турист повинен сплатити 50$ за надмірну вагу ручної поклажі. Під однією одиницею ручної поклажі розуміється 1 місце (1 сумка) в яку вміщується всі речі туриста без надмірного навантаження сумки.
Call Now Button