fbpx

Тур Тюльпановая радуга Кропивницкого

Поділитися з друзями
Розклад поїздок на КВІТЕНЬ
Дата
Вартість
24.04.21
370 грн
25.04.21
370 грн
Розклад поїздок на ТРАВЕНЬ
Дата
Вартість
01.05.21
370 грн
02.05.21
370 грн
03.05.21
370 грн

 Тюльпановая радуга Кропивницкого

.

Весна и цветение неразделимы – это живопись природы.
Аромат запомнится надолго, красочные фотографии останутся на память.
Но самое главное – яркие эмоции, они останутся  навсегда.
Поехали за цветочным настроением!

Программа
Тур  Тюльпановая радуга Кропивницкого

08-00 Отправление из Николаева.
Санитарные остановки в пути.
11-00
Прибытие в Кропивницкий.
11-30 Переезд  в дендропарк  на фестиваль тюльпанов.
17-00 Отправление в Николаев.
20-00 Ориентировочное время прибытия в Николаев.

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Стоимость тура

Стоимость тура: 370 грн
В стоимость входит: трансфер, страхование на транспорте,
В стоимость не входит: экскурсионное облуживание в пути - 20 грн.,; стоимость входного билета в парк - 65 грн

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Тур в заповедник Еланецкая степь и тюльпаны Кропивницкого

Тюльпанові пристрасті

Навколо тюльпана здавна кипіли пристрасті: він міг піднести свого володаря на вершину могутності або стати причиною його смерті.

За легендою, перший в світі тюльпан виріс із крові дракона. Він був вогняним і мав магічну силу, частину якої передав своїм нащадкам.

Для східних красунь не було кращої похвали, ніж порівняння з тюльпаном, а поети змагалися в вихвалянні краси цієї квітки. Знаменитий Хафіз писав: «З його незайманою принадністю не зрівняється ні грація кипариса, ні розкіш царственої троянди».

Серед пристрасних шанувальників і колекціонерів цієї квітки були такі непересічні особистості як Рішельє, Вольтер, маршал Бірон, австрійський імператор Франц II і, звичайно ж, французькі монархи. «Король-Сонце» Людовик XIV навіть заснував в Версалі особливі Свята тюльпанів, де виставляли нові сорти і присуджували королівські премії!

З часом тюльпан набув шаленої популярності не тільки серед аристократів та коронованих осіб, його полюбили всі і тепер багато років він є провісником і символом Весни.

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

-- Экскурсия в Аскания-Нова из Николаева --

-- 2 парки, 2 історії кохання: “Александрія” та “Буки” --

-- “Домінанта літа” – від Галичини до Волині --

Приєднутесь до спільноти наших туристів
Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Чернігів вічний суперник Києва

    Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

  • Миколаївські леви розповідають

    Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

  • Миколаїв, будинок Вімута, Соборна, 3

    Що маємо не бережемо, втративши плачемо – народна мудрість.Будинок Вімута. Соборна, 3… єдина триповерхова будівля в стилі неоренессанс, яка зберіглася до нашого часу.Ну, як сказати “збереглася” – знаходиться в аварійному стані.Цей будинок належав провизору, лікарю, купцю, етнічному поляку за національністю Броніславу Людвиговичу Вімуту. Будинок має дуже багато прикрас, це особливість неоренесансу: фризи, незвичної форми балкони, аттики, карнізи, медальйони, незвичні вікна,… Read more »

Call Now Button