Софіївський дендропарк м.Умань

Софіївський дендропарк в місті Умань — одне з 7 чудес України.
Софіївський парк — задумка архітектора в створенні цього шедевра була такою: кожна частина парку мала відображати сцени з творів Гомера «Іліада» і «Одіссеї».
Парк практично не постраждав в різні історичні епохи і тому можна милуватися природними композиціями і архітектурою, створеними в 18 столітті. Система фонтанів унікальна, і першим зустрічає гостей візитна картка парку фонтан «Змія», а потім ……
Ви потрапите в світ витонченості і природної гармонії, яку дарує «Софіївка».

Умань Софіївський дендропарк

Програма тура «Софіївський дендропарк м.Умань»

06:30 — Виїзд групи з Миколаєва.
11:00 — Прибуття в Умань.
11:30 — 13:00— Екскурсія по дендрологічному парку з екскурсоводом (за бажанням).
13:00 — 18:00— Самостійна прогулянка по Софіївському і Фентезі парку.
19:15 — 19:30 — Переїзд в центр міста Умань.
18:00— Збір групи.
22:30 — Прибуття до Миколаєва.
Умань Софіївський дендропарк

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний.
Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса.
Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру.

Зверніть увагу!
Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі.
Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж всі інші.
Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість туру «Софіївський дендропарк м.Умань«

Вартість туру:480 грн.
В вартість входить:— Проезд и туристическое обслуживание.
— Страхование на транспорте.
До вартості не входить: вхідні квитки в Софіївський парк (дор. — 70 грн., Дит. — 40 грн.),детям до 5 лет и пенсионерам вход — бесплатно.
— екскурсія в Софіївський парк (дорослі-50 грн, діти — 30 грн)
— вхідний квиток в Фентезі парк — (дорослий -70 грн, дет.- 40 грн.)
— особисті витрати;
Що треба мати з собою:Фотаппарат, воду в бутылке, удобную обувь для прогулки.
Умань Софіївський дендропарк

Як забронюватися на тур?

1. На сайті, через кнопку «Забронювати»
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?

Приєднутесь до нас!

Опис туру «Софіївський дендропарк м.Умань«

Національний дендрологічний парк «Софіївка» є пам’яткою світового садово-паркового мистецтва кінця 18 століття та улюбленим місцем відпочинку для українців. Парк простягається вздовж річки Кам’янки. Засновником цього райського куточку був граф Станіслав Потоцький. Його дружина Софія була гречанкою, а парк, створений ним у 1796 році, став ніби засвідченням його кохання до своєї неперевершеної дружини. Тому в основу створення паркової архітектури лягли поеми Гомера «Іліада» та «Одіссея». Центральна частина парку відображає сюжети з міфології Стародавньої Греції та Риму. Паралельно зі зведенням садово-паркових будівель було виконано великий об’єм робіт з висадки дерев та кущів: екзотичні дерева замовляли з усіх куточків планети. На сьогоднішній день тут росте близько 2000 видів дерев та кущів.

Умань Софіївський дендропарк

З лівого боку можна побачити діброву Дубинка. От такий оксюморон – поруч з статуєю Орфея та Іонічним морем – діброва з такою по-українському прозаїчною назвою. Знаменита діброва своїм трьохсотлітнім дубом. Також тут побудована дерев’яна Китайська альтанка, розфарбована в різні кольори.

Умань Софіївський дендропарк

В парку «Софіївка» є чотири великі ставки: Нижній, Верхній, Красний та Війтівський та кілька дрібніших, завдяки їм вся територія парку постачається водою. Території ставів оздоблені малими архітектурними композиціями, найвідомішою з них є фонтан «Змія», який розташований в Нижньому ставі. Висота водяного стовпу в цьому фонтані сягає 16 метрів. На території парку можна побачити безліч скульптур грецьких богів, зокрема Гермеса, Венери, Аполлона, Орфея, тут була і статуя улюбленого героя всіх закоханих – Купідона, а також давньогрецького поета Еврипіда.

Грот «Дзеркало Діани» викладено з гранітних брил в 1800 році. Назва гроту пояснюється тим, що раніше в ньому стояла мармурова статуя Діани, а її відображення відбивалось в воді. Якщо піднятись на місток, розташований поруч, можна побачити головну окрасу парку «Софіївки» — великий п’ятнадцятиметровий водоспад.

Умань Софіївський дендропарк

В «Софіївці», яка і сама собою є пам’ятником вічного кохання, є й острів, який присвячений цьому найчарівнішому почуттю, яке може осягнути людина. Павільйон, розташований на острові кохання, побудований в стилі епохи Відродження. Відвідувачі парку мають можливість не лише насолодитись красою архітектури та побачити рідкісні породи дерев, у них також є можливість здійснити прогулянку на човні по річці Ахеронт. З цією метою потрібно спуститись до Амстердамського шлюзу. Довжина підземної річки загалом сягає більше 400 метрів, а ширина 3 метри.
Софіївський дендрапарк – садово-парковий та архітектурний шедевр, який був покликаний служити пам’ятником вічному коханню, продовжує чарувати та дивувати відвідувачів і сьогодні. Парк щорічно відвідують десятки і сотні тисяч туристів з усіх куточків України та з-за її меж.

Фентезі-парк “Нова Софіївка”

Фентезі-парк «Нова Софіївка» – це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним Софіевским парком. Це єдиний у східній Європі дендропарк у стилі фентезі. У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами.

Умань Софіївський дендропарк

 

——-