Від Межибіжського замку до Хотинської фортеці

Розклад поїздок на ЖОВТЕНЬ
Дата
Вартість

Для тих, хто закоханий у середньовічну фортифікацію кращого дводенного туру годі й придумати. Казковий замок у Кам’янці-Подільському, кінозірка-замок у Хотині, таємничий замок між Бугом та Бужком у Меджибожі .
Довго розписувати привабливість маршруту немає сенсу — всі погодяться що він дуже цікавий. Приєднуйтесь!

Від Межибіжського замку до Хотинської фортеці

Межибіжський замок

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день.
20-00 Виїзд з Миколаїва .
2 день.
06-30
Прибуття до Межибіжського замку.
Пам’ятка фортифікаційної архітектури XVI століття. Стилістика пам’ятки змішана — від мурованого будівництва литовської доби до східноєвропейського ренесансу та псевдоготики XIX ст.
Місце де зустрічаються дві річки : Південний Буг та Бужок.
Сніданок (факультативно).
11-30 Переїзд до Бакоти.
Бакота —Знаєте ви, що в Україні своїми очима можна побачити залишки узбережних коралових рифів? Подільські Товтри — це колишній бар’єрний риф, над яким 15-20 мільйонів років тому знаходилося море. Це місце входить в список семи природних чудес України, оскільки має унікальну історію, відрізняється своїм геологічною будовою і надзвичайно мальовничими пейзажами. У народі Товтри називають «Подільською Швейцарією». З крутих, високих схилів Дністра, які прорізані глибокими каньйонами і балками, відкриваються неймовірні види на водну гладь «Подільського моря» — величезного Дністровського водосховища. Особливо вражають пейзажі Бакоти — затока, що утворився на місці однойменного затопленого села.
Колись, це село  знали, як місцерозташування  одного з давнійших чоловічих монастирів України, пізніше — трагедія тисяч людей, а зараз — місто, де тілом та душею відчуваєшь спокій. Бакота — дивовижна місціна. (Прогулянка по водосховищу на катері, в літній період).
Відвідування Бакотського скельного монастиря.
13-00 Обід
Відпочинок. Вільний час.

Тур "Диковинки Подолья и Буковины" Черновцы-Кривче-Хотин-Каменец-Подольский-Винница17-30 Переїзд на заселення.
19-00 Вечеря.
20-00 Нічна екскурсія  до Кам’янець-Подільської  фортеці.
23-00 Повернення до готелю.
3 день
08-30 Сніданок
Виселення з готелю.

 Від Межибіжського замку до Хотинської фортеці

Хотинська фортеця.

09-30Переїзд до м.Хотина.
Екскурсія до Хотинскої фортеці— одного з семи чудес сУкраїни
Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її…
Вільний час.
12-30 Обід(факультативно).
13-30 Відправлення додому.
22-00 Орієнтовний час прибуття до м. Миколаїва.

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 3200грн

До вартості туру входить: транспортно-екскурсійне обслуговування, проживання в готелі— 1 нічь , вхідні білети на всі обєкти, харчування  (1сніданок, 1обід, 1 вечеря ), страховка на транспорті , супровід групи.