fbpx

Котигорошко

Клуб мандрівників

з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко! Починай свою подорож з Котигорошко!

Тульчин та Вінниця вихідні на Поділлі

Поділитися з друзями

Тульчин –  невеличке містечко  на Вінничіні, яке має та зберігає  величну історію …
Життя міста Тульчина, здивує Вас легендами, загадковими підземними  тунелями, палацом Станіслава Потоцького, якому немає аналогів в Україні, а ще….
Саме тут знаходиться музей  творця всім відомого “Щедрика” М. Леонтовича.
Ми побуваємо і в Вінниці , відвідаємо музей – садибу відомого лікаря М.І Пірогова, відвідаємо музей ретроавтомобілів та покатаємося на кораблику по Південному Бугу, а якщо повезе то побачимо фонтан “Рошен”.

Програма туру:

День 1
05-40
Виїзд з м. Миколаєва (зберемо максимально від автовокзалу до ПК)
санітарна зупинка кожні 2-3  години.
Переїзд до смт Вороновиця. Музей авіації в палаці Гроховецьких – Можайських.
Переїзд до м. Тульчин.
Екскурсійна програма в м. Тульчин.
Обзорна екскурсія містом.
Найбільший відновлений палацовий комплекс -палац Станіслава Потоцкого, один з кращих зразків класицизму в Україне, створений у 18 ст.
Переїзд  до дому музею М. Леонтовича – украінського композитора, творця відомого всьому світу “Щедрика”.відвідання музею.
 Христо-Різдвяний кафедральний собор, будувався як католицький, доминіканський костел. Його називають зменшенною копією  Собору Св. Павла в Римі.
Обід.
Переїзд до Виниці.
Поселення до готелю.
Вільний час
 Вечеря
Вечірня екскурсія містом(пішохідна) або прогулянка на кораблику по Південному Бугу.
Якщо працюватимуть фонтани, то переїзд  до фонтанів.
Самостійне повернення в готель.

2 день

09- 00 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до  музею ретроавтомобилів або музею Пирогова (за рішенням групи)
Обід(факультативно)
16-00Відправлення до Миколаєва.
22-30 Орієнтовний час прибуття.

 

 

Зверніть увагу!!

Информация для тех, кто попал на наш сайт с российской федерации. Знаем, что российские сми распространяют ложную информацию. Ваше преступное правительство начало полномасштабное военное вторжение на территорию независимой Украины. Наступление идет на все украинские города. Ракеты летят в мирных жителей. Армия россии терпит огромные потери. Она столкнулась с отпором украинской армии, теробороны, простых жителей. Мы защищаем свою землю, себя и своих родных. Русская армия будет уничтожена! Мы будем стоять до последнего! Все будет Украина!

.

Вартість туру : 3500 грн

Стоимость тура: 3500 грн.
До вартості входить: транспортне та екскурсійне обслуговування, харчування: 1 обід, сніданок , ночівля в отелі 2 ніч,, транспортне страхування.
До вартості не входять : білети в музеї , особисті витрати,додаткове харчування.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
3. За телефонами: 067-795-74-15, 050-828-16-88.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 067-795-74-15.
Зателефонувати: 067-795-74-15, 050-828-16-88,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

  • Між Італією та Швейцарією: Мілан, Лугано та Матергорн

    Угорщина, Словенія, Італія, Швейцарія Виїзд з: Львів, Стрий, Мукачево, Ужгород 7 днів. Нічні переїзди: без нічних переїздів  У турі на вас очікує: Готові відправитися у пригоду життя? Добре, бо цей тур до Північної Італії – це як карнавал емоцій! Розпочнемо з модного і стильного Мілана, де вас чекають вражаючі виставки, величні кафедралі та найкращі магазини світових брендів. Подорож продовжимо до… Read more »

  • Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської

    Єврейський Миколаїв від Тетяни Губської В мультинаціональних місцях, де проживають люди різних національностей, Свято Хануки так як і Різдво які во важливо для місцян. Єврейське питання в Миколаєві не стояло так гостро як в інших містах, звичайно були різні моменти. Аптекарі, лікарі, архітектори, банкіри, судовласники, швачки, і т.д., це не повний перелік професій. Де зустрічаємося : в екскурсійній вітальні, вул…. Read more »

  • Єврейські адреси Миколаєва

    Віддаючи шану та  подяку В.В. Щукіну, будемо спиратися на його книгу : “Єврейські адреси  Миколаєва” Єврейське питання, чомусь завжди стояло гостро. А чому? Єврейський танець називається 7:40? А чому? Єврейський анекдот завжди про євреїв. А чому? Єврейська мама всім мамам – мама. А чому? Єврейські адреси  Миколаєва”, це про  всіх чиї імена збережено в історії.  В мультинаціональних місцях, де проживають… Read more »

Call Now Button
Facebook icon Instagram icon Viber icon