fbpx

Вікенд бажань: Прага, Мюнхен, Зальцбург, Відень

Поділитися з друзями
?>
28.10.21

 • П’ять країн за п’ять днів!
 • Королівський Краків в програмі туру.
 • Незабутні екскурсії чепурною Прагою і прогулянка на кораблику.
 • Неповторні міста – німецький Мюнхен та австрійський Зальцбург!
 • «Замок-казка» Нойшванштайн в програмі туру!
 • Відень та його скарби!
 • Неповторні краєвиди з кораблика по Дунаю в Будапешті!
 • Чудове закінчення туру – печерні купальні Мішкольц-Тапольце!

відень

Програма туру

Вікенд бажань: Прага, Мюнхен, Зальцбург, Відень

 • День 1
  07:00 – виїзд на кордон. Переїзд до Кракова.
  Рекомендуємо оглядову екскурсію по Кракову«Королівський шлях» (13€).
  Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Поселення та ночівля.

   

 • День 2
  Сніданок.
  Виселення з готелю.Приїзд до Праги.
  Оглядова пішохідна екскурсія «Знайомство з Прагою».
  Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував!
  Потрібно взувати зручне взуття – екскурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.Вільний час. Пропонуємо на вибір одну з екскурсій:

  Рекомендуємо екскурсію «Королівські Градчани» (16€).
  На лівому березі річки Влтави розташувались Королівські Градчани – один із чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи.
  З моменту свого створення Градчани постійно добудовувались, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави.
  Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс у світі – Празький замок, який вражає своєю величчю і красою.
  Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такого недоступного королівського життя.

  Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава(10€ + вхідний квиток 15€).
  Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі.
  Плюс welcome drink за чудовий початок!

  Переїзд в транзитний готель на території Німеччини. Поселення та ночівля.

   

 • День 3
  Сніданок.
  Переїзд в Мюнхен.
  Рекомендуємо поїздку до «замку-казки» Нойшванштайн (35€).
  «На високій скелі, де на тлі небес у глибокій хащі розрісся чорніючий ліс, де серед тиші водоспад лише шумить, Білий замок, як лебідь, над лісом стоїть».
  Гордий та стрункий – мрія, втілена у камені, «замок-казка» височить серед засніжених вершин баварських Альп.
  Він засліплює своєю величчю, блиском і живописом, вражає сяйвом символічних і містичних знаків. «Королівське вогнище мистецтв», де ніколи не гриміла зброя і не стріляли гармати, а завжди звучала прекрасна музика й оживали герої давніх легенд, міфів та персонажі знаменитих опер Вагнера.
  Огляд замку ззовні.
  Оглядова екскурсія по Мюнхену. Мюнхен – це легенда Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини.
  Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята.
  Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам’ятками – Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски.Переїзд в Зальцбург.

  Рекомендуємо: вечірня екскурсія по Зальцбургу «Симфонія міста» (15€).
  Це воістину одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією.
  Зальцбурґ – це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і приголомшує своєю красою.
  Це місто-курорт невеликих розмірів.
  Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург – символ міста, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир Бенедиктинців, будинок-музей Моцарта – тут завжди звучить Його геніальна музика.

  Переїзд в транзитний готель на території Австрії. Поселення в готелі та ночівля.

 • День 4
  Сніданок.
  Виселення з готелю.
  Переїзд до столиці Австрії – Відня.
  Вільний час.Рекомендуємо познайомитись змістом під час екскурсії «Віденська симфонія» (16€).
  Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії.
  Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків.
  Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

  Рекомедуємо: екскурсія «Скарбниця Габсбургів» (15€ + вхідний квиток 14€ тільки для дорослих від 18 років).
  В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії.
  Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням.
  Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

  Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток 10€). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії.
  Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків.
  Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.

  Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

  Рекомендуємо трансфер до замку Шонбрунн(трансфер 8€).
  Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу.
  Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством.
  Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськимий індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами.
  Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна.

  Переїзд в Будапешт. Орієнтовний час виїзду 18:00.

  Рекомендуємо: чудовим завершенням подорожі стане програма«Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаюз келиком шампанського (22€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.

  Поселення в транзитномуготелі та ночівля.

   

 • День 5
  Сніданок.
  Виселення з готелю.
  Переїзд в Мішкольц-Тапольце, відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й вЄвропі природного утворення – печерної купальні(вхідний квиток 15€).
  У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.
  Не забудьте рушник та купальний костюм!Переїзд по території Угорщини до України.
  Проходження кордону.

  Прибуття у Львів пізно ввечері, біля 01:00.

Зверніть увагу!!

Час, вказаний у програмі туру, орієнтовний. Тривалість переїздів залежить від погодних умов, якості дорожнього покриття і розміру автобуса. Час може змінюватися без узгодження з туристами, зі збереженням структури туру/.

Місця в автобусі розподіляються у порядку надходження бронювання: на сайті або по телефону. Бронювання в останній день гарантує останні місця в автобусі. Останній ряд місць в автобусі менш комфортний, ніж усі інші. Будь ласка, використовуйте раннє бронювання.

Вартість туру Вікенд бажань: Прага, Мюнхен, Зальцбург, Відень

Вартість туру: 195 євро
У вартість туру входить: зустріч представником фірми; проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео); проживання в готелях ***, сніданки; Увага! туристи, що подорожують одні та не замовляють одномісний номер, можуть бути поселені у тримісний номер на додаткове ліжко; супровід керівника групи по всьому маршруту; екскурсії згідно програми без додаткової плати.
У вартість туру не входить: екскурсії за додаткову плату; вартість індивідуальних навушників з прийомниками для використання під час екскурсій на весь період туру – 4€; вхідні квитки; трансфери; проїзд в громадському транспорті та таксі.

Як забронюватись на тур??

1. На сайті, через кнопку «Забронювати».
2. Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
3. За телефонами: 096-507-02-42, 063-527-58-61, 099-415-21-59.
Перед бронюванням ознайомтесь: Як ми готуємось до турів?


відень

Відень (нім. Wien, бавар. Wean, лат. Vindobona) – столиця і найбільше місто Австрії, розташоване в північно-східній частині країни. Це мегаполіс з неповторним шармом, енергією та атмосферою, історичний центр якого включений в список об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Відень — це культурна столиця Європи, місто дивне романтичне і відкрите, яке зберегло свою колосальну історичну спадщину. Тут серед просторих імперських площ і розкішних палаців таяться дивовижні пам’ятки, пам’ятки архітектури й шедеври мистецтва.

відень

Відень є одним з найпопулярніших міст Європи. Столиця Австрії приваблює гастрономічних естетів своїми кулінарними шедеврами й ресторанами, модників — своїми магазинами, богему – театрами, оперою, виставками та музеями. Відень вважається містом музики та мистецтва.

Тут жили й творили геніальні композитори Бетховен, Моцарт, Шуберт і Штраус, а також багато відомих художників, які перетворили місто в скарбницю Європи.

відень

Відень розташований у північно-східній частині Австрії біля підніжжя Альп на берегах Дунаю. Також тут протікає річка Відень, яка і дала назву місту. Столиця Австрії лежить на горбистій рівнині, яка називається Дунайською. Околиці покриті лісами, а на схилах пагорбів ростуть виноградники. Клімат помірний з теплим літом і м’якою зимою. За рік випадає трохи понад 600 мм опадів. Клімат Відня досить сухий. Влітку середня температура близько 20 градусів, взимку — близько нуля. При вторгненні холодних східних фронтів можливі морози до – 10 градусів.

Виникли питання? Зателефонуйте або напишіть нам

Надіслати повідомлення на VIBER 096-507-02-42.
Зателефонувати: 063-527-58-61, 099-415-21-59, 096-507-02-42,

Вас може зацікавити

Приєднутесь до спільноти наших туристів

Останні записи блогу клуба мандрівників Котигорошко

 • ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ

  ПАЛАЦ ГЕТЬМАНА УКРАЇНИ КИРИЛА РОЗУМОВСЬКОГО В БАТУРИНІ був блискуче відреставрований в 2003-2009 роках під егідою Президента України Віктора Ющенка. Після свого обрання на гетьманство Кирило Розумовський вирішив перенести столицю козацької держави з Глухова до Батурина й розпочати відбудову міста після довготривалого занедбання. Восени 1764 року імператриця Катерина II усунула Кирила Розумовського з гетьманського уряду і перейшла у рішучий наступ на… Read more »

 • Чернігів вічний суперник Києва

  Як розповісти про місто якому більше 1300 років у короткому пості?Спробую ось так….Чернігів – місто найстаріших церков, найдавніших намолених іконостасів, а ще унікальних мережевих будинків (ні якого відношення до інтернет мереж).Перша згадка у 907р.,в найбільш відомому документі«Повести временных лет», Нестором літописцем, в якому йдеться, що Віщий Олег з Візантією договір мав, про податі з Чернигова (місто в списку після Києва… Read more »

 • Миколаївські леви розповідають

  Faces of us Вам давно знайомі.Так, ми ті самі Аркасівські леви – визитівка Миколаєва.Ми приїхали до вашого міста,щоби прикрасити театр пана Лєбедєва, але щось пішло не так, нас поставили охороняти будинок, ні скоріше палац- головного командира Чорноморського флоту й портів М.А. Аркаса.Виготовив нас відомий італійський скульптор Уліссо Камбія.Він був класним скульптором, цей італієць, тому у нас багато родичів в різних… Read more »

Call Now Button