ЧАРІВНЕ ЗАКАРПАТТЯ

Программа туру

4 оглядові екскурсії у вартості туру.Транспортне обслуговування та харчування по програмі

Можливість відвідати Ужгород, Мукачево, Синевир, Косино, Чинадієво.

1 день Ужгород, Косонь и Мукачево

Приїзд групи в Ужгород. Зустріч групи на залізничному вокзалі.Оглядово-пішохідна екскурсія по Ужгороду — місту з неповторним виглядом, цікавою історією і безліччю пам’яток історії та архітектури.Екскурсія в історичне серце міста Ужгород — Замок Унгвар ХIII-XVIII століть., (45 грн/дор, 30 грн/дит.) Який є найдавнішою фортецею Закарпаття та історико-архітектурною спорудою світового значення. Від замку Унгвар («замок на річці») І пішла назва міста, яке на початку XX століття змінило своє ім’я на слов’янське — Ужгород.Ексурсія в Закарпатський музей народної архітектури та побуту, який є справжньою скарбницею дерев’яного зодчества України і найстарішим в Україні музеєм під відкритим небом. У стилізованому етнічному селі в центрі Ужгорода, зібрані зразки дерев’яного зодчества, типові для представників різних народів Закарпаття: долинян, лемків, бойків, гуцулів, угорців, румунів. (45 грн/дор, 30 грн/дит.)Обід в кафе міста. Вільний час для прогулянки по найдовшій липовій алеї Європи.Виїзд в с. Косонь, де Вас чекає купання в термальних басейнах комплексу»Термальні води Косино» з відвідуванням королівського банного комплексу, який складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні !!! (350 грн/дор/3 год, діти до 150 см — 150 грн)Переїзд в Мукачево. Поселення в готель. Вечеря в ресторані готелю. Ночівля.

2 день Пилипец и Синевир

Сніданок в ресторані готелю. Виїзд на екскурсію в Національний природний парк «Синевир». Автобусна екскурсія «Синевирське озеро — перлина Карпат». Овіяне легендами, дивовижне за красою, озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими луками, швидкоплинними ріками Теребля і Чорна ріка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого. (за дод. плату 30 грн).
Обід в Карпатській колибі (за дод. плату від 100 грн/особа)

Відвідування водоспаду «Шипіт» — один з найкрасивіших і найбільш повноводних водоспадів Закарпаття. Знаходиться в горах на околиці села Пилипець. Прозваний Шипотом за гучний голос, який здалеку чується як шепіт. Вода стікає з полонин Боржави і падає мальовничими каскадами з висоти 14 м.
Поверенення в готель..
Вільний час. Вечеря.
Ночівля.

3 день Чинадиево и Мукачево

Сніданок в ресторані готелю. Виселення з готелю (речі в автобус).
Виїзд в с. Чинадієво. Відвідування елегантного мисливського замку-палацу графів Шенборнів (санаторій Карпати), куди на відпочинок і полювання з’їжджалася знати зі всієї Європи. Навколо «казкового» замку, немов змальованого по картинці мушкетерського роману, розташований прекрасний сад-дендрарій з декоративним озером обриси якого повторюють карту Австро-Угорщини. На території маєтку є бювет мінеральних вод«Поляна Квасова» і «Поляна Купель». Відвідування знаменитого багатого залізом і кислотою цілющого джерела — «Джерело краси». За легендою, племінниця графа одужала завдяки цьому джерелу, і завдяки йому, залишалася завжди привабливою. Повірте, випивши з його джерела, ви поринете в царство краси, пізнаєте таємниці глибокої старовини з його легендами та міфами.
Екскурсія в Замок кохання «Сент Міклош», де відродилася найбільша любов цілого століття, яка змінила долю не тільки закоханих сердець, але й долю народу.
Повернення в м. Мукачево.
Обід в кафе 

Екскурсія по старовинному місту Мукачево. Оглядова екскурсія «Місто — над Латорицею» (Ви побачите Свято-Миколаївський православний монастир 14 ст., Готичну каплицю Св. Мартина — покровителя міста (14 ст.), Палац «Білий дім» — резиденцію трансільванських князів Ракоці та австрійських графів Шенборнів, друкарню Грінштейна і Ратушу з курантами, які кожні 15 хв. сповіщають час)
Відвідування середньовічного замку «Паланок» — найціннішої архітектурної пам’ятки Закарпаття.  (40 грн/дор, 20 грн/дит.)
Трансфер на ЖД вокзал. Від’їзд групи 

 Вартість туру 

Кількість осіб в групі  10+2 15+2  30+3 40+4
Готель 3* (номери зі зручностями) 2600 грн 2480 грн 2330 грн 2240 грн
Уточнюйте, будь ласка, ціни перед замовленням поїздки.
В стоимость тура входит
— Проживання;
— Транспортне обслуговування за програмою;
— Послуги гіда-екскурсовода;
— Оглядова екскурсія по Ужгороду;
— Екскурсія «Синевирське озеро — перлина Карпат»;
— Оглядова екскурсія «Місто — над Латорицею» (Мукачево);
— Екскурсія в замок любові «Сент-Міклош»
— Харчування по програмі
В стоимость тура не входит
— Залізничний проїзд, (Плацкарт: від 650грн/дит; від 600грн/дор; Купе: від 1350 грн/дор; від 1200 грн/дит;).
ЦІНИ НА З/Д КВИТКИ УТОЧНЮВАТИ ПІД ВАШУ ДАТУ!
— Додаткове харчування
— Вхідні квитки в об’єкти, факультативи.