fbpx

Кохання з першого погляду – Трансільванія

Поділитися з друзями

Чи варто їхати до  Трансільванії?  Безсумнівно  – варто!
Тому,що це надзвичайно красиво та колоритно.
Тут ви зустріните все , чого тільки бажає душа : гори, замки та фортеці , ідеально збережена  архітектура часів Габсбургів.
Трансільванія це ще  :\історична місцина  де переплетаються між собою  різні культури.  На одній территории компактно проживають : румини, венгри, саксонці та цигани, чим Вам не   унікальний, колоритний коктейль  Трансільванії.
Тоюто кожному з них є чим дивувати .
Робимо висновки – треба їхати, дивитися , захоплюватися!

ПРОГРАМА ТУРУ
День 1.
Миколаїв – Одесса –  Чернівці
Потяг 16-44
День 2
10-20 Прибуття в м. Чернівці.
11.00 – Виїзд з Чернівців в Румунію.
Проходження кордону.
Переїзд через Тиргу-Нямц до каньйону Біказ.
Огляд одного з природних чудес Румунії.
Червоне озеро.
Переїзд через румунські Карпати в регіон Трансільванія.
Поселення в готель.
Ночівля.
День 3
07.00 – Сніданок.
08.00 – Виїзд до  Сіная. Екскурсія в замок румунських королів Пелеш.
Переїзд в Бран. Замок графа Дракули.
Переїзд в Брашов.
Вечірня прогулянка по Брашову.
Виїзд в Чернівці.
День 4
04.00 – Приїзд в Чернівці.
05-00  Заселення в хостел, відпочинок .
09-00 Сніданок
10-00 екскурсія містом
15-35 Відправлення потягом Чернівці- Одеса.
День 5
10-22
Прибуття до Одеси

 

Вартість туру: 5250 грн. з особи. Діти до 14 років – 5050 грн.

На дітей до 14 років у супроводі 2 батьків – знижка 50 %

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ: залізничні білети класу платцкарта, трансфер Миколаїв -Одеса – Миколаїв ,проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда по всьому маршруту, проживання в готелі в м. Ришнов, 2 сніданок, страхування,

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ: інше харчування, вхідні білети.

Вартість вхідних білетів:

  • Замок Пелеш – 30 лей – доролі, 8 лей – діти.
  • Замок Бран – 40 лей – дорослі, 30 лей – пенсіонери, 10 лей – діти.

Опис екскурсійних об’єктів:

Трансільванія

Исторична область, розташована в західній частині Румунії, займає Трансільванія, плато і частину гірських хребтів Східних та Південних Карпат. Назва Трансільванія (або Семиграддя) походить від шести великих саксонських фортець (Медиаш, Мюльбах, Клаузенбург, Шесбург, Ройсмарк та Броос) і столиці регіона – міста Германштадт (Сібіу). Для більшості Трансільванія асоціюється з графом Дракулою, який народився в одному з міст Трансфільванії – Шесбурзі (Сігішоарі).

Брашов

Знаходиться в центрі середньовічної Трансільванії. На північ – Сігішоара (батьківщина Дракули), з заходу – Сібіу и Фегераш, на півдні – замки Ришнов, Бран (замок Дракули), Пелеш та Пелишор, а поряд з Брашовом – декілька саксонських оборонних храмів (найцікавіші – Прежмер та Херман).

Сіная

Містечно розташоване в Карпатах на висобі близько 800 метрів над рівнем моря. Тут проходить кордон двох історичних областей – Трансільванії та Валахи. Цей куточок вражає двома неповторними замками – Пелеш та Пелишор, морастирем Сіная, віллами і старою курортною забудовою та звісно карпатськими пейзажами.

Замок Пелеш

Літня резиденція румунських королів, розташований біля міста Сіная в повіті Прахова на півдні Румунії. Замок був закладений 22 серпня 1873 року. Одночасно будувалися інші будівлі, пов’язані з замком: будиночок охорони, мисливський будиночок, королівські стайні та ін. Крім того була електростанція, і Пелеш став першим електрофіковним замком в світі. Перед головним входом знаходиться статуя короля Кароля І, роботи італійського скульптора Рафаеля Романеллі. Замок прикрашений сімома терасами та садами, на яких розташовано безліч декоративних елементів – леви, сходи та ін.

Замок Бран

Замок Бран або Замок Дракули – знаходиться у селі Бран, адміністративному центрі комуни Бран, повіті Брашов, Трансільванія у Румунії в 30 км. від м. Брашов. Замок був збудований у 1212 році як фортеця на шляху, який проходив через ущелину Рукар-Бран пересікаючу Карпати. У ХІХ столітті замок Бран став всесвітньо відомим завдяки роману “Дракула” ірландського письменника Брема Стокера. Замок збудований на скелі з використанням каменю та цегли. Будівля у горизонтальному плані має форму неправильної трапеції, а у вертикальному – складається з чотирьох рівнів. У внутрішньому дворі замку є колодязь. Легенда про вампіра графа Дракули зробила замок туристичним об’єктом Румунії, який відвідує чи не найбільше туристів.

Трансільванія

  • Трансільванія
  • ТрансільваніяТрансільванія

ТрансільваніяТрансільванія

 

 

 

 

 

Правила подорожі та рекомендації
Вся інформація взята із сайту Відкрий Європу.

Дорога, валюта, зв’язок
Грошова одиниця Румунії – Румунський лей.
Курс – приблизно 4.8 Румунський лей (RON) за 1 євро.
Кошти краще брати в євро, а на місці обміняти.
Також можна розраховуватись банківською карткою у супермаркетах та інших туристичних об’єктах.
Для того щоб бути на зв’язку, всім необхідно поповнити мобільний рахунок мінімум на 100-150 грн. (вхідні дзвінки зазвичай платні).

Необхідні документи та перетин кордону

Для подорожі необхідно і достатньо мати дійсний біометричний паспорт, або діючу шенгенську візу у паспорті старого зразка для виїзду за кордон.
Підтвердження платіжоспроможності у розмірі 50 у.о. на добу перебування за кордоном, або мінімум 100 у.о. на особу на весь період перебування (витрачати їх не обов’язково). Гроші можна мати готівкою або на розрахунковому (картковому) рахунку.
Страховий поліс та підтвердження бронювання житла надаємо ми.
Після оплати або внесення авансу, прохання надати копію першої сторінки вашого закордонного паспорта (для уточнення ваших паспортних даних)

 Перетин кордону неповнолітніми

Правила перетинання державного кордону громадянами України,  які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою, здійснюється:
– за  нотаріально  посвідченою  згодою  другого з батьків із зазначенням у ній держави прямування  та  відповідного часового проміжку перебування  у цій державі, якщо другий з батьків відсутній у пункті пропуску;
– без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків:
– якщо другий з батьків є іноземцем або особою без громадянства,  що  підтверджується  записом про батька у свідоцтві про народження дитини, та який (яка) відсутній у пункті пропуску;
– якщо у паспорті громадянина України для виїзду за кордон,  з яким   перетинає   державний  кордон  громадянин,  який  не  досяг 16 – річного віку,  або  проїзному  документі  дитини  є  запис  про вибуття  на  постійне місце проживання за межі України чи відмітка про взяття на постійний консульський облік у  дипломатичному  представництві або консульській установі України за кордоном;
– у разі пред’явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій:
– свідоцтва про смерть другого з батьків;
– рішення суду про позбавлення  батьківських прав другого з батьків;
– рішення суду про визнання другого  з  батьків  безвісно відсутнім;
– рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
– рішення суду про надання  дозволу на виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків;
– довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).
-виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів, що перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.
Обов’язково мати оригінал свідоцтва про народження.

Правила перетину кордону

Перетинаючи державний кордон України (інших країн), громадяни проходять прикордонний, митний та інші види контролю згідно законодавства.
Виконання законних вимог службових осіб прикордонної, митної та інших контрольних служб і органів у пунктах пропуску обов’язкове для усіх громадян, які перетинають державний кордон.
За порушення порядку перетину державного кордону громадяни притягуються до відповідальності згідно з законодавством України та країн прямування. Під час проходження кордону виходити/заходити в автобус та пересуватися територією пункту пропуску дозволяється тільки з дозволу службових осіб підрозділу охорони державного кордону (або керівника групи).
Проводити фото- і відео- зйомку під час проходження кордону суворо заборонено.
Камери конфіскуються прикордонниками і поверненню не підлягають.

  Згідно митних правил дозволяється ввозити без мита:
– 40 сигарет або 10 сигар, або 50 г тютюну для осіб що в’їжджають по морю або наземним транспортом.
– 1 л міцних спиртних напоїв або 2 л алкоголю міцністю до 22 градусів;
– Товарів на суму до 300 €.
Забороняється ввозити будь-які продукти тваринного походження: м’ясо, ковбаси, сир, молоко і тд.
Штраф від 50 Євро!

Call Now Button