Экскурсия в заповедник «Ольвия»

Экскурсия в заповедник «Ольвия». Вы попадаете в древний город-государство, основанное греческими переселенцами в начале VI века до н.э., было одним из самых древних центров культуры, торговли и экономики в Северном Причерноморье.Ольвия

 

ПРОГРАММА Экскурсия в заповедник «Ольвия»

7:00 — Выезд из Николаева.
8:30 — Посещение Аркасовской церкви в селе Старая Богдановка, церковь Святого Николая Чудотворца, построена в 1860 году Николаем Аркасом — генерал-адъютантом, адмиралом , главнокомандуюшим Черноморским флотом.
9-30 — Прибытие в с.Парутино, посещение археологического заповедника «Ольвия» с экскурсией.
11:00-12-00 — Свободный самостоятельный осмотр заповедника «Ольвия».
13:00 — Отдых на берегу Бугского лимана.
18:00  — Возвращение в Николаев.

Стоимость тура Экскурсия в заповедник «Ольвия»: 250 грн.

В стоимость входит:
проезд, страховка, входные билеты, экскурсионное обслуживание.

Для поездки обязательно иметь с собой паспорт и находиться в защитной маске.

Программа экскурсии в заповедник Ольвия из Херсона

6.00 – Выезд из Херсона (Автовокзал).
19.00 – Прибытие в Херсон (Автовокзал).
Стоимость поездки из Херсона согласовывается по телефону.

Звоните и бронируйте места по телефонам:
093-30-55-424, 098-73–60-283, 066-82-07-061.

* Время, указанное в программе тура, ориентировочное. Длительность переездов зависит от погодных условий, качества дорожного покрытия и размера автобуса. Время может меняться без согласования с туристами, с сохранением структуры тура.

Экскурсия в заповедник "Ольвия"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ольвія в перекладі означає «Щаслива»

Розташована на правому березі Бузького лиману біля сучасного с. Парутине Очаківського району Миколаївської області. Це комплекс пам’яток відомого античного міста-держави, який знаходиться за 40 км від обласного центру.

Ольвія була заснована грецькими переселенцями на початку VI ст. до н.е. і проіснувала майже тисячу років. Це місто згадував у своїх творах Геродот. В епоху розквіту територія міста досягала 55 га, його некрополя – до 500 га, а по берегах Бузького, Дніпровського і Березанського  лиманів розмістилися півтори сотні сільськогосподарських поселень, що складали сільську околицю міста. 

Ольвія. Загальний вигляд з літака. Фото О. Кремко, litopys.com.ua

Ольвія. Загальний вигляд з літака. Фото О. Кремко, litopys.com.ua

Ольвія – офіційна назва міста, засвідчена в декретах, написах на монетах, більшості літературних джерел. Проте в творах деяких античних авторів місто названо Борисфеном (за грецькою назвою Дніпра), а його жителі — борисфенітами. Певно, це пояснюється тим, що Ольвія знаходилася неподалік від гирла Дніпра, а цю ріку греки вважали однією з найбільших рік у світі.

Сьогодні на цьому місці – Національний історико-археологічний заповідник «Ольвія», заснований у 1926 році як комплекс пам’ятників – залишків відомого античного міста-держави Ольвії. Заповідник займає площу у 300 га. (детальніше)

Ольвия